Kitűnő szállás Agárdon

Kis Szárcsa Vendégház AgárdKis Szárcsa Vendégház Agárd a térképen

Kiváló 2020. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. október 13.
Két napot töltöttünk ezen a kiváló helyen. Csodálatos környezet, nagyon szép szobák. Nagyon kedves, meleg fogadtatás, finom reggeli. Látszik, hogy itt a dolgozók a magukénak érzik ezt a helyet, mert ez mindenen érződik. A csodálatos tisztaság, a kis élő virágocskák mind mind az otthonosságot tükrözi.
A pinceszinti szauna és jakuzzi biztosan jólesik mindenkinek a napi túrázgatás után.
Köszönünk szépen mindent!!!!!
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Kis Szárcsa Vendégház további értékelései

2020.08.07gyerekekkel
Nagyon kedves személyzet,rend és tisztaság,a reggeli bőséges kifogástalan.Nagyon jó hogy használható kerékpárok vannak minden korosztály számára. még vissza térünk
2020.06.05barátokkal
Szuper a szállás, tiszta, hangulatos, nagyon kellemes. A személyzet roppant figyelmes és kedves. Ajánlom mindenkinek, aki szereti az aktív kikapcsolódást!
2020.02.21gyerekekkel
Idős édesanyámmal érkeztem, ezért földszinti elhelyezést kértünk, amit a két különálló ággyal együtt biztosítottak számunkra. Kényelem, családias hangulat, tisztaság, kedves kiszolgálás jellemzi a szállást, bátran ajánlom másoknak is! Mi biztos visszatérünk még!
Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti wellness
Tóparti wellness