Kis Szárcsa Vendégház Agárd
2484 Agárd, Kazinczy u.19.

Kis Szárcsa Vendégház Agárd a térképen

Wellness csomagok Agárd városában

Kis Szárcsa Vendégház Agárd vélemények

Délibusz TOP szállásértékelő
2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 13.
Két napot töltöttünk ezen a kiváló helyen. Csodálatos környezet, nagyon szép szobák. Nagyon kedves, meleg fogadtatás, finom reggeli. Látszik, hogy itt a dolgozók a magukénak érzik ezt a helyet, mert ez mindenen érződik. A csodálatos tisztaság, a kis élő virágocskák mind mind az otthonosságot tükrözi. A pinceszinti szauna és jakuzzi biztosan jólesik mindenkinek a napi túrázgatás után.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
Nagyon kedves személyzet,rend és tisztaság,a reggeli bőséges kifogástalan.Nagyon jó hogy használható kerékpárok vannak minden korosztály számára.
még vissza térünk
2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 5.
Szuper a szállás, tiszta, hangulatos, nagyon kellemes. A személyzet roppant figyelmes és kedves. Ajánlom mindenkinek, aki szereti az aktív kikapcsolódást!

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
Idős édesanyámmal érkeztem, ezért földszinti elhelyezést kértünk, amit a két különálló ággyal együtt biztosítottak számunkra. Kényelem, családias hangulat, tisztaság, kedves kiszolgálás jellemzi a szállást, bátran ajánlom másoknak is! Mi biztos visszatérünk még!
2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Tiszta nagyon stílusos hangulatos mindennel elégedettek voltunk a 3 gyerekkel. negatívumként említeném az étkezőben dekorként egy boszorkányruha lógott amit nagyon nem szerettük. nov.2-3-4 -én végig ott volt nem volt vonzó

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 26.
Nagyon meg voltunk elégedve személyzet nem volt kulcsos ház jelleg volt de így is tökéletes volt.tiszta,kényelmes hely.a welness részleg is tiszta volt és kielégítő.étkezést nem kértünk de így is mindennel nagyon meg voltunk elégedve ide biztosan vissza térünk még :)

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 13.
A vendégház szép környezetben található, berendezése hangulatos, minden tekinteteben jól felszerelt, a reggeli bőséges, a személyzet kedves. Minden szezonban igazi kikapcsolódást nyújthat vendégeinek.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 13.
Már többször foglaltam szállást a Kis Szárcsában,mert a környék egyik legjobb panziójának tartom!! szimpatikus a tulajdonos hölgy is,aki pozitívan reagálja le a vendégek óhaját-sóhaját!
ha mindenáron hibát akarok nagyítóval keresni---háát a reggeli pékárú lehetne frissebb--amúgy minden igényem kielégült!:D

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Fantasztikusan éreztük magunkat,a kiszolgálás nagyon jó,nyugodt,csendes helyen van,pihenésre,romantikára tökéletes!Csak ajánlani tudom mindenkinek!Érdemes felkeresni!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13.
3 napot töltöttünk el a vendégházban. Nagyon jól éreztük magunkat, reggelivel, tisztasággal, személyzettel meg voltunk elégedve. A szoba, fürdőszoba nagyon hangulatos volt. Sajnos a falak nagyon vékonyak, így a szomszéd szoba minden tevékenységét tökéletesen lehetett hallani. Ajtók, lépcső nyikorog és a szobánkban a hűtő rettenetesen hangos volt.

Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
Érvényes: 2021.03.15-ig
Agárd
2-3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, mini-wellness használattal, borkóstoló jeggyel, fürdőköpeny bekészítéssel, ingyenes kerékpár használattal, korai érkezéssel, parkolással
Érvényes: 2020.12.15-ig
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 11.053,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.895 - 23.861,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Szárcsa Hotel
3-5 éjszaka 15.390,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egyszeri alkalommal habos kakaóval vagy kávéval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.21. - 2020.12.27.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 14.912,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2-4 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.548 - 23.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.31-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Agárd
6-7 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.09.09.

Szállodák Agárd környékén
Hotel Marina-Port Balatonkenese
A Hotel Marina Port légkondicionált szobáinak, minden igényt kielégítő konferenciatermeinek...
Sleep & Go (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Karácsonyi wellness (min. 2 éj)

AgárdX