Kis Szárcsa Vendégház Agárd
2484 Agárd, Kazinczy u.19.

Kis Szárcsa Vendégház Agárd a térképen

Szállások Agárd városában
Wellness csomagok Agárd városában

Kis Szárcsa Vendégház Agárd vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
Nagyon kedves személyzet,rend és tisztaság,a reggeli bőséges kifogástalan.Nagyon jó hogy használható kerékpárok vannak minden korosztály számára.
még vissza térünk
2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 5.
Szuper a szállás, tiszta, hangulatos, nagyon kellemes. A személyzet roppant figyelmes és kedves. Ajánlom mindenkinek, aki szereti az aktív kikapcsolódást!

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
Idős édesanyámmal érkeztem, ezért földszinti elhelyezést kértünk, amit a két különálló ággyal együtt biztosítottak számunkra. Kényelem, családias hangulat, tisztaság, kedves kiszolgálás jellemzi a szállást, bátran ajánlom másoknak is! Mi biztos visszatérünk még!
2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Tiszta nagyon stílusos hangulatos mindennel elégedettek voltunk a 3 gyerekkel. negatívumként említeném az étkezőben dekorként egy boszorkányruha lógott amit nagyon nem szerettük. nov.2-3-4 -én végig ott volt nem volt vonzó

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 26.
Nagyon meg voltunk elégedve személyzet nem volt kulcsos ház jelleg volt de így is tökéletes volt.tiszta,kényelmes hely.a welness részleg is tiszta volt és kielégítő.étkezést nem kértünk de így is mindennel nagyon meg voltunk elégedve ide biztosan vissza térünk még :)

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 13.
A vendégház szép környezetben található, berendezése hangulatos, minden tekinteteben jól felszerelt, a reggeli bőséges, a személyzet kedves. Minden szezonban igazi kikapcsolódást nyújthat vendégeinek.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 13.
Már többször foglaltam szállást a Kis Szárcsában,mert a környék egyik legjobb panziójának tartom!! szimpatikus a tulajdonos hölgy is,aki pozitívan reagálja le a vendégek óhaját-sóhaját!
ha mindenáron hibát akarok nagyítóval keresni---háát a reggeli pékárú lehetne frissebb--amúgy minden igényem kielégült!:D

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Fantasztikusan éreztük magunkat,a kiszolgálás nagyon jó,nyugodt,csendes helyen van,pihenésre,romantikára tökéletes!Csak ajánlani tudom mindenkinek!Érdemes felkeresni!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13.
3 napot töltöttünk el a vendégházban. Nagyon jól éreztük magunkat, reggelivel, tisztasággal, személyzettel meg voltunk elégedve. A szoba, fürdőszoba nagyon hangulatos volt. Sajnos a falak nagyon vékonyak, így a szomszéd szoba minden tevékenységét tökéletesen lehetett hallani. Ajtók, lépcső nyikorog és a szobánkban a hűtő rettenetesen hangos volt.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 28.
Sajnos az ígért wifi a mi szobánkban (2 szoba) nem működött, igaz a közös helységekben igen. A TV minősége nagyon gyenge, rossz minőségű "hangyás" kép. A légkondi nagyon zajos, éjszakára nem lehetett bekapcsolva hagyni. Furcsa, de már érkezésünk napján ránk szóltak, hogy fizessük ki előre a szállást, úgy hogy a felét már előlegként átutaltuk. . . .

Agárd
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 24.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Agárd
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Babaház
Bodajk
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.353 - 8.578,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 13.198 - 38.537,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.09.11-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500 Ft/fő/éj ártól; félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.02-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 14.392 - 16.061,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.29-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.374 - 13.638,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2021.10.22-ig
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 7.440 - 23.810,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.15-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Agárd
2-3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, mini-wellness használattal, borkóstoló jeggyel, fürdőköpeny bekészítéssel, ingyenes kerékpár használattal, korai érkezéssel, parkolással
Érvényes: 2020.12.15-ig

Szállodák Agárd környékén
City Hotel Unió  Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Őszi hétvége (min. 2 éj)