Simon Panzió Agárd
2484 Agárd, Bikavölgyi út 2.

Simon Panzió Agárd a térképen

Simon Panzió Agárd értékelése:

5. helyezett a 12 agárdi szállás közül
99. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Simon Panzió Agárd képei

Simon Panzió Agárd vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
A szállás elhelyezkedése ugyan kiesik egy kicsit a településtől, de kárpótol érte a csend és nyugalom. Az apartman amiben voltunk tágas és kényelmes a régebbi bútorok ellenére. Gyerekekkel ideális a környezet, kisebb "állatfarm" is van és a személyzet maximálisan gyerekbarát. A reggeli egyszerű, de teljesen megfelelő és bőséges.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Nyugodt, családias környezet...barátságos, segítőkész személyzet...finom és bőséges reggeli. Tökéletes helyszín annak, aki éjszaka pihenni szeretne. Csak ajánlhatom!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25.
Autó nélkül érkeztünk. A fürdő kb. 10 perc sétával megközelíthető, a városközpont fél óra gyalog. A Gárdonyi úton elérhető számtalan információs tábla, a Gárdonyi Emlékház és a rönkvár. A panzióban kedvezményes fürdőjegy elérhető, amit ott a helyszínen meg lehet vásárolni. Maximálisan rugalmas a személyzet. Mindenki barátságos, mosolygós.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Közel az agárdi fürdőhöz, jó helyen, szép épület. A szobákban járólap van, a falak vékonyak, így szinte nulla a hangszigetelés. A szobák amúgy tiszták. A reggelihez félig száraz kenyeret kaptunk, a tojás majdnem jó volt. Kávé nincs, a többi ételen is inkább azt éreztük, hogy kötelességből van, nem vendégszeretetből.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Munkahelyi tréningen töltöttünk el 2 napot a Panzióban, amely Agárd külterületén, távol a Velencei-tótól, a vasútállomástól és a központtól fekszik, így csak autóval lehet megközelíteni. A földszinten található a recepció és a közös tér, itt volt az étkezés (reggeli és ebéd), valamint a tréning is.

Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
Érvényes: 2021.03.15-ig
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.119,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 24.102,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Parti Panzió
Tata
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.02-ig
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig

Szállodák Agárd környékén
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval