Heisenberg

Heisenberg adatlapja

Regisztráció2015.07.20
Utoljára itt2018.02.14

Átlagos 2017. október 25.egyedül járt itt
Szép időben a Balaton part közelében lehet itt finomakat enni. A kiszolgálás gyors és kedves. Negatívum talán, hogy ár/érték arányban valószínűleg itt ittam a Balaton legrosszabb rozé-hosszúlépését: közepes minőségű bor, 2 dl szénsvavemntes vízzel 580 Ft-ért. Ennek ellenére visszatérnék bármikor szívesen, majd mást iszok :)
2015. július 20.a párjával járt itt
A környezet gyönyörű, Hévíz és a Balaton a közelben. Az úszómedence tiszta, a szobák szépek, tágasak, nyáron is hűvösek. A személyzet lelkes, kedves, de látszik, hogy nem vendéglátósok. Az ételek egyszerűek, finomak, a felszolgálás is rendben. Reggelinél lehet sok mindenből választani, és még extra kívánságokat is teljesítettek.
2015. október 27.a párjával járt itt
A személyzet mindent megtesz a vendégekért, a konyha kitűnő, a tematikus esték feldobták az étkezést. A szobák tiszták, jól felszereltek. Remélhetőleg hamarosan mindegyikben lesz klíma és akkor örömmel térünk vissza bármikor, mert a saját strand, a jó elhelyezkedés és a szolgáltatások miatt ideális megoldás Balatonfüreden családoknak, pároknak is.