adriatic: Szerintem nincs az előzőeknek igazuk - Barlang Vendéglő Aggtelek

Barlang Vendéglő Aggtelek értékelése
1. helyezett az 5 aggteleki étterem közül

Szerintem nincs az előzőeknek igazuk

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A barlangba menet , csak egy kávét akartunk inni , de volt másfél óránk , és így megebédeltünk . Ugyan nem nagy a választék , mert inkább büfé , de mindhárman tudtunk fogunkra valót választani . Menüben volt csontleves, rántott csirkemell , hasábbal , ketten azt ettünk , a lányom a csontleves mellé, szilvalekváros gombócot kért . Voltak jócskán az étteremben , de az enni, és innivalókat gyorsan megkaptuk . Mindenki meg volt elégedve , az ételek elegendőek voltak , és finomak .Kb 2000 Ft volt per fő .Itallal, savanyúsággal . Végül kávét is ittunk .

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni adriatic felhasználót?    Igen

3759 Aggtelek
Baradla oldal 1.

2019. április 14.
A Nomád Baradla Kemping egyik faházában töltöttünk a családdal egy hosszú hétvégét, felfedeztük a környék barlangjait és egyéb látnivalóit. A szállásunkon volt egy kis konyha, ami főzésre nem igazán volt alkalmas, így többnyire a környékbeli vendéglőkben ettünk. A Baradla-barlang bejáratánál, a...