Barlang Vendéglő Aggtelek
3759 Aggtelek, Baradla oldal 1.

Barlang Vendéglő Aggtelek a térképen

Barlang Vendéglő Aggtelek vélemények

2055 hasznos szavazat
2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Nomád Baradla Kemping egyik faházában töltöttünk a családdal egy hosszú hétvégét, felfedeztük a környék barlangjait és egyéb látnivalóit. A szállásunkon volt egy kis konyha, ami főzésre nem igazán volt alkalmas, így többnyire a környékbeli vendéglőkben ettünk. A Baradla-barlang bejáratánál, a főépületben található az étterem, nagy kiülős terasszal, valamint a turistaszállás, és a faház recepciója is itt került kialakításra.

adriatic TOP fotófeltöltő
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A barlangba menet , csak egy kávét akartunk inni , de volt másfél óránk , és így megebédeltünk . Ugyan nem nagy a választék , mert inkább büfé , de mindhárman tudtunk fogunkra valót választani . Menüben volt csontleves, rántott csirkemell , hasábbal , ketten azt ettünk , a lányom a csontleves mellé, szilvalekváros gombócot kért .

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétköznap délután voltunk itt, és már a megérkezéskor balsejtelem fogott el: bárpultnál egy másik vendég fizetését minden diszkréciót nélkülözve hangosan intéző pultosnő és a konyhából kihallatszó csörömpölés és a valahová elugrott szakács már nem tett jó benyomást. A félhomályban történt rendelést követő felterítés elmaradt,az evőeszközt szinte az étellel egyidőben kaptunk meg.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Retro szoci hangulat, igenytelen, minden fantaziat, kreativitast, harmoniat nelkulozo kialakitas, fenyevekre a fejlodestol, a szinvonalas vendeglatastol! Lehetetlen besorolni valahova is, pedig kar erte, mert a Cseppko-barlang bejaratatol kb 50 m-re van, megsem kepes kihasznalni a a helyzetet! Illetve, dehogy is!

Legnépszerűbb csomagok Aggteleken és környékén
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.30. - 2020.06.25.
Szikla Vendégház
Istenmezeje
3 nap/2 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.12.20.
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.

Szállodák Aggtelek környékén
Kikelet Club Hotel Aggtelek
Aurora Hotel Aggtelek
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Hotel Villa Völgy Aggtelek
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Őszi szünet és Mindenszentek (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

Barlang Vendéglő AggtelekX