Marcipán Cukrászda Ajka

Marcipán Cukrászda AjkaMarcipán Cukrászda Ajka
Marcipán Cukrászda AjkaMarcipán Cukrászda Ajka

Kristály Hotel Konferencia & Wellness Ajka - Pünkösd
Kristály Hotel Konferencia & Wellness Ajka
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Marcipán Cukrászda Ajka vélemények

Kiváló 2019. március 14.egyedül járt itt
Nagyon klassz csendes kis cukrászdát találtam Ajka csendes részében a Frankel Leó utcában. A berendezés díszletei között visszaköszön néhány szocialista relikvia, például rádió. És hogy hűek is legyenek nevükhöz: nagy választékban tartanak marcipán figurákat és sokféle marcipános süteményt és tortát árulnak.
Marcipán Cukrászda Ajka - Külső képMarcipán Cukrászda Ajka - Külső képMarcipán Cukrászda Ajka - BelsőMarcipán Cukrászda Ajka - BelsőMarcipán Cukrászda Ajka - Étel/italMarcipán Cukrászda Ajka - BelsőMarcipán Cukrászda Ajka - Étel/italMarcipán Cukrászda Ajka - Étel/ital