Megéri ide betérni

Akasztói Horgászpark & Halascsárda AkasztóAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó a térképen

Kiváló 2016. októberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. november 8.
Sok jót hallottunk már a helyről, így családommal mi is kipróbáltuk. Nem csalódtunk, nekünk is nagyon tetszett, így már többször is visszatértünk. A csárda és környezete szép, tiszta, rendezett. Nagy parkolóval rendelkezik. Az étlapon óriási a választék, mindenki találhat magának kedvére valót. Az adagok bőségesek, finomak, a tálalásuk nagyon szép. Nem olcsó hely, de jó szívvel ajánljuk másoknak is. Érdemes telefonon előre asztalt foglalni, főleg hétvégén, mert sokan vannak.
Hangulat:Kiváló

Akasztói Horgászpark & Halascsárda további értékelései

2023.09.04barátokkal
Nagyon kedves a személyzet, gyönyörű a környezet, kifogástalan az étel. Életem legjobb halászlevét ettem itt
2023.06.06családjával
Sok halas helyen voltunk már, de ilyen gazdag menüt még nem láttunk. Nehéz választani a sokból, én hallevet ettem harcsából, belsőségekkel (nem halászlének hívják), a többiek rántott harcsát, minden kiváló volt. Nincs mit ragozni. Az árak meg mindenütt kúsznak felfelé, itt legalább kiváló ételt...
2022.03.26barátokkal
Nagyon szeretjük a Halascsárdát, nem véletlen, hogy az esküvőnket is ide szerveztük. Az ételek kifogástalanok, a vendégek még hónapokkal később is emlegetik. Életem legjobb halászlevét is itt ettem, ezt nem sikerült még überelni. A személyzet nagyon udvarias és profi, a környezet pedig mesébe illő
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények