Az ország első számú halászcsárdája

Akasztói Horgászpark & Halascsárda AkasztóAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó a térképen

Kiváló 2021. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. június 21.
A minap ismét betértem az Akasztói halas csárdába azért, hogy vegyek füstölt akasztói sziki pontyot, ami kiváló előétel. Örömmel láttam, hogy szélesedett az elvitelre kínált termékek választéka, vettem egy halpástétomot is, továbbá egy doboz saját tenyésztésű tokhal ikrájából készült kaviárt.
A beltér nem változott, továbbra is nagyon hangulatos, megelégedéssel nyugtáztam, hogy nem harsog a rádió.
A tóparton jó lett volna leülni kicsit, de már jól voltam lakva. Az akkor vásárolt termékek viszont az utóbbi napokban elfogytak, a kaviárt leszámítva, mely egyelőre vár a sorsára. A pástétom is és a füstölt hal is remek volt.
Hangulat:Kiváló
Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - EgyébAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - BelsőAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - BelsőAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/ital

Akasztói Horgászpark & Halascsárda további értékelései

2023.09.04barátokkal
Nagyon kedves a személyzet, gyönyörű a környezet, kifogástalan az étel. Életem legjobb halászlevét ettem itt
2023.06.06családjával
Sok halas helyen voltunk már, de ilyen gazdag menüt még nem láttunk. Nehéz választani a sokból, én hallevet ettem harcsából, belsőségekkel (nem halászlének hívják), a többiek rántott harcsát, minden kiváló volt. Nincs mit ragozni. Az árak meg mindenütt kúsznak felfelé, itt legalább kiváló ételt...
2022.03.26barátokkal
Nagyon szeretjük a Halascsárdát, nem véletlen, hogy az esküvőnket is ide szerveztük. Az ételek kifogástalanok, a vendégek még hónapokkal később is emlegetik. Életem legjobb halászlevét is itt ettem, ezt nem sikerült még überelni. A személyzet nagyon udvarias és profi, a környezet pedig mesébe illő
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények