Halascsárda Panzió Akasztó
6221 Akasztó, Kígyóshíd tanya 6.

Halascsárda Panzió Akasztó a térképen

Halascsárda Panzió Akasztó értékelése:

1. helyezett az 1 akasztói szállás közül
168. helyezett Dél Alföldön - 568 szállás közül

Halascsárda Panzió Akasztó bemutatkozása

A Halascsárda emeleti szintjén található 6 szobás panzióban összesen 28 fő egyidejű elszállásolása lehetséges. Minden szoba igényes, egyedi fabútorokkal berendezett, saját fürdőszobával, huzatmentes légkondicionálással, több csatornás színes lcd tv-vel, ingyenes vezeték nélküli internet csatlakozási lehetőséggel, telefonnal, valamint mini bárral rendelkezik.

Az épület elhelyezkedése miatt a szobákból gyönyörű panoráma nyílik a Horgászpark tavaira, ahol rendszeresen látni olyan nagy csapatokban megjelenő vízi szárnyasokat is, mint a tőkés réce, a szárcsa, vagy a hattyú.

Halascsárda Panzió Akasztó képei

Halascsárda Panzió Akasztó vélemények

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
A csárda az úttól távolabb helyezkedik el, de mi eleve ide akartunk jönni, tehát nem mentünk túl rajta. A parkoló tele, sok a vendég, ez már jó jel volt. Udvarias kiszolgálás, kérdéseinkre udvariasan felelnek,kellemes hangulatos belső tér, kényelmes pad, illetve székek. Nagy választék halból, de nagyon drága, s habár minden nagyon finom, semmiképpen nincs az árral arányban.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 27.
Hogy kitűnő helyen, gyönyörű környezetben, mindenki számára legemlékezetesebb lakodalom volt, ahol olcsó áron ettünk, ittunk, mulattunk. A szállodai rész egyszerű, tiszta, bár ez az egy nehezen megközelíthető mozgássérültek számára. Angolok, magyarok, honkongiak.

Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.01. - 2021.10.26.

Szállodák Akasztó környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

AkasztóX