zsuzsa1968: Csodás Valentin nap! - Hotel Laroba Alsóörs

1. helyezett a 16 alsóörsi szállás közül

Csodás Valentin nap!

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy csodás hétvégét élhettünk át párommal a "Valentin csomag " jóvoltából. Már érkezéskor 1 üveg behűtött pezsgő várt a szobában. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt. A hely nagyon szép a hajókikötő mellett. Sokrétű wellness szolgáltatás van. Volt ékszakai wellness is. A zenés vacsora ami egy gyönyörűen megterített asztalokkal teli külöteremben volt remek hangulatot adott az alkalomnak. .Az ételek finomak voltak. Nagyon szuperül éreztük magunkat. Biztos megyünk még oda.

Személyzet:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni zsuzsa1968 felhasználót?    Igen

2019. március 27. - Hotel Laroba válasza zsuzsa1968 értékelésére:
Kedves Vendégünk,

nagyon örülünk, hogy ilyen csodálatosan telt a Valentin napjuk.
A célunk,az volt, hogy felejthetetlenné tegyük. Bízom benne, hogy következő alkalommal sem fognak csalódni.

Visszavárjuk Önöket!

Üdvözlettel:
Antal Bernadett, értékesítési vezető
Hotel Laroba Alsóörs
8226 Alsóörs
Füredi u. 42.

2019. november 16.
A kis 30 szobás szállodában alig volt vendég, így sokat lehetett wellnessezni. Felújítás előtt van a szálloda, de így is egész jó. Superior szobában voltunk ez elegendő méretű. Az ételek általában finomak voltak (kivétel a hideg paradicsomleves). Az elhelyezkedése a fő út és a vasútállomás...

2019. október 21.
A Hotel szép, de felújításra szorul, a személyzet kedves, az ételek finomak, a választék megfelelő. A wellness részleg kicsi, de mellette kiváló. A légkondi nem működött rendesen, de szerencsére ősszel jártunk ott, így nem volt különösen zavaró. A szoba és a fürdő tisztaságával nem volt probléma,...

2019. augusztus 11.
A recepciósok nagyon figyelmesek, a pincérek főleg tanoncokból állnak, még tanulniuk kell de jó úton haladnak. Takarítókra semmi panaszuk. Köszönjük a személyeznek a hétvégét. Wellness részleg átlagos, de ezért is választottuk mert van szauna, pezsgőfürdő, hideg-meleg vizes részleg stb. A luxus...

Hotel Laroba, Alsóörs kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.800 - 16.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-19
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27