Hotel Laroba Alsóörs ★★★

Hotel Laroba Alsóörs
2. helyezett Alsóörs

8226 Alsóörs, Füredi u. 42.

Hotel Laroba Alsóörs a térképen

Hotel Laroba Alsóörs értékelése:

2. helyezett a 16 alsóörsi szállás közül
143. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Laroba Alsóörs bemutatkozása

A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön található, a parttól mindössze 250 méterre. Az érkezőknek hamar feltűnik az impozáns épület, mely színeivel, építészeti megoldásaival kiemelkedik környezetéből.

Hotel Laroba Alsóörs képei

Hotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs vélemények

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Egy csodás hétvégét élhettünk át párommal a "Valentin csomag " jóvoltából. Már érkezéskor 1 üveg behűtött pezsgő várt a szobában. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt. A hely nagyon szép a hajókikötő mellett. Sokrétű wellness szolgáltatás van. Volt ékszakai wellness is. A zenés vacsora ami egy gyönyörűen megterített asztalokkal teli külöteremben volt remek hangulatot adott az alkalomnak.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
A szobával és a wellness részleggel elégedettek voltunk, azonban az ellátás szörnyű volt. . Reggeli: zsírban tocsogó bundás kenyér, túlságosan lágy rántotta, csak fehér lisztes pékáru, egyféle ivólé minőségű "gyümölcslé". . Vacsora: ideális esetben svédasztalos vacsoránál van egy szárnyas fogás, egy sertés/marha fogás ill. egy vegetáriánius fogás.

pinky TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 29.
Voucherrel mentünk, de sajna egy szolgáltatás mégsem tartozott bele a voucern felsoroltak közül az ingyenesen igénybe vehetők közé. Pedig tényleg az érdekelt volna minket legjobban ! Amikor egyeztetni akartunk a személyzettel, a nélkül állították, hogy mi a helyzet, h megnézték volna a voucert. Úgy kellett könyörögni a másnapi személyzetnek - aki csodák-csodája, mégiscsak megtalálta a voucheren azt.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel kétségtelen előnye, hogy nagyon közel van a strandhoz, a Balaton parthoz, de ezt kissé lerontja, hogy közvetlenül a főút és a vasút mellett helyezkedik el. A személyzet legtöbb tagja kedves, azonban időnként amatőrként nyilvánulnak meg. Az általunk választott szoba, a kétlégterű családi szoba megfelelt az igényeinknek, azonban a TV kb.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napja jöttünk haza párommal a Hotelből, és azt kell mondjam most sem csalódtam a helyben. Hozzá kell tennem, hogy már korábban már jártam itt, és akkor is meg voltam elégedve. Sajnos a sok negatív vélemények ellenére, amit én magam sem értek, remek pár napot töltöttünk el itt.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Négy napot töltöttünk el a szállodában, szép a hotel, a tisztaság is rendben van, a személyzet kedves. Kellemesen telt el ez a pár nap, igaz az időjárás nem volt túl kegyes hozzánk, de a wellness részlegben el tudtuk tölteni az időt. Sokat sétáltunk Alsóőrsön, a közelben minden megtalálható, a strand is elég közel van a szállodához.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Évről évre minden évbe visszatérünk ebbe a Hotelba. Február, és március hónapban szoktunk ideutazni. Wellnessrészleg kicsi, de két gyerekkel is kielégítő a medence és jakuzzi nagysága. Szauna, infra szauna, gőzfürdő is elégséges, masszázs igényelhető. Tisztaság van az egész épületben. Személyzet nagyon figyelmes. Az étkezésben a reggeli is és a vacsora is ízletes és változatos.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Igazi kényeztetésben volt részünk,csodálatos három éjszakát töltöttünk feleségemmel Larobában. Véletlenül választottunk ezt a hotelt,megközelítése könnyű jó az elhelyezkedése,parkolója nagy országút melletti szálloda csendes,pihenésre tökéletes. A személyzet kedves segítőkész a szobák tágasak kényelmesek jól felszereltek tiszták,az egész hotelre jellemző a tisztaság.

Vetési Ilona TOP szállásértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kettesben próbáltuk ki ezt a kényelmes szállodát. A szoba felszerelése igényes volt, de azért pl. a fürdőszobában hiányzott még egy fogas, esetleg valamilyen lerakó asztal. Látszott, hogy inkább 4 személyre (esetleg kisgyerekes családnak) alakították ki, két pótágy is volt az igazán tágas szobában.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagy reményekkel indultunk neki ennek a szállodának szilveszterkor. Akkora csalódás, ami itt ért bennünket még soha nem történt velünk. Úgyhogy osztom azon emberek véleményét, akik csupa negatívumokat írtak erről a helyről! Ha egy szóval lehetne jellemezni:BORZALMAS! ! ! ! A tisztaságot talán nem is ismerik! A szobában csak úgy szállt a por, az éjjeli lámpa tiszta por, stb.

Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Loncnéni Háza
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.15.
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.19. - 2020.03.24.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
Érvényes: 2020.03.24-ig
Balla Apartmanház
7 nap/6 éjszaka 6.942,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, jakuzzi használattal
2019.06.29. - 2019.08.31.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Prémium Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szauna szeánsszal, wellness kuponnal, sétahajókázással, gyermekfoglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.18-ig
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
Akár 1 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Malommúzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.14-ig
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 19.250,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Alsóörs környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

AlsóörsX