Hotel Laroba Alsóörs ★★★

Hotel Laroba Alsóörs
8226 Alsóörs, Füredi u. 42.

Hotel Laroba Alsóörs a térképen

Hotel Laroba Alsóörs értékelése:

2. helyezett a 16 alsóörsi szállás közül
116. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Hotel Laroba Alsóörs bemutatkozása

A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön található, a parttól mindössze 250 méterre. Az érkezőknek hamar feltűnik az impozáns épület, mely színeivel, építészeti megoldásaival kiemelkedik környezetéből.

Hotel Laroba Alsóörs képei

Hotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs vélemények

Deilinger TOP étteremértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
A recepciósok nagyon figyelmesek, a pincérek főleg tanoncokból állnak, még tanulniuk kell de jó úton haladnak. Takarítókra semmi panaszuk. Köszönjük a személyeznek a hétvégét. Wellness részleg átlagos, de ezért is választottuk mert van szauna, pezsgőfürdő, hideg-meleg vizes részleg stb. A luxus szobát választottuk, a baldahinos ággyal.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nagyon "lelakott" érzést nyújtott a szálloda. A hűtő nagyon hangos volt a szobában, ki is kellett húzni éjszakára.
Valami bűz terjengett az egész épületben :(
A személyzet viszont nagyon kedves volt a szállodában és az étteremben is! Kiemelkedően kedvesek voltak! A wellness részt nem néztük meg.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy csodás hétvégét élhettünk át párommal a "Valentin csomag " jóvoltából. Már érkezéskor 1 üveg behűtött pezsgő várt a szobában. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt. A hely nagyon szép a hajókikötő mellett. Sokrétű wellness szolgáltatás van. Volt ékszakai wellness is. A zenés vacsora ami egy gyönyörűen megterített asztalokkal teli külöteremben volt remek hangulatot adott az alkalomnak.
Válasz az értékelésre - 2019. március 27.
Kedves Vendégünk,

nagyon örülünk, hogy ilyen csodálatosan telt a Valentin napjuk.
A célunk,az volt, hogy felejthetetlenné tegyük. Bízom benne, hogy következő alkalommal sem fognak csalódni.

Visszavárjuk Önöket!

Üdvözlettel:
Antal Bernadett, értékesítési vezető

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
A szobával és a wellness részleggel elégedettek voltunk, azonban az ellátás szörnyű volt. . Reggeli: zsírban tocsogó bundás kenyér, túlságosan lágy rántotta, csak fehér lisztes pékáru, egyféle ivólé minőségű "gyümölcslé". . Vacsora: ideális esetben svédasztalos vacsoránál van egy szárnyas fogás, egy sertés/marha fogás ill. egy vegetáriánius fogás.

pinky TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 29.
Voucherrel mentünk, de sajna egy szolgáltatás mégsem tartozott bele a voucern felsoroltak közül az ingyenesen igénybe vehetők közé. Pedig tényleg az érdekelt volna minket legjobban ! Amikor egyeztetni akartunk a személyzettel, a nélkül állították, hogy mi a helyzet, h megnézték volna a voucert. Úgy kellett könyörögni a másnapi személyzetnek - aki csodák-csodája, mégiscsak megtalálta a voucheren azt.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel kétségtelen előnye, hogy nagyon közel van a strandhoz, a Balaton parthoz, de ezt kissé lerontja, hogy közvetlenül a főút és a vasút mellett helyezkedik el. A személyzet legtöbb tagja kedves, azonban időnként amatőrként nyilvánulnak meg. Az általunk választott szoba, a kétlégterű családi szoba megfelelt az igényeinknek, azonban a TV kb.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napja jöttünk haza párommal a Hotelből, és azt kell mondjam most sem csalódtam a helyben. Hozzá kell tennem, hogy már korábban már jártam itt, és akkor is meg voltam elégedve. Sajnos a sok negatív vélemények ellenére, amit én magam sem értek, remek pár napot töltöttünk el itt.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Négy napot töltöttünk el a szállodában, szép a hotel, a tisztaság is rendben van, a személyzet kedves. Kellemesen telt el ez a pár nap, igaz az időjárás nem volt túl kegyes hozzánk, de a wellness részlegben el tudtuk tölteni az időt. Sokat sétáltunk Alsóőrsön, a közelben minden megtalálható, a strand is elég közel van a szállodához.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Évről évre minden évbe visszatérünk ebbe a Hotelba. Február, és március hónapban szoktunk ideutazni. Wellnessrészleg kicsi, de két gyerekkel is kielégítő a medence és jakuzzi nagysága. Szauna, infra szauna, gőzfürdő is elégséges, masszázs igényelhető. Tisztaság van az egész épületben. Személyzet nagyon figyelmes. Az étkezésben a reggeli is és a vacsora is ízletes és változatos.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Igazi kényeztetésben volt részünk,csodálatos három éjszakát töltöttünk feleségemmel Larobában. Véletlenül választottunk ezt a hotelt,megközelítése könnyű jó az elhelyezkedése,parkolója nagy országút melletti szálloda csendes,pihenésre tökéletes. A személyzet kedves segítőkész a szobák tágasak kényelmesek jól felszereltek tiszták,az egész hotelre jellemző a tisztaság.

Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.125 - 19.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 27.950,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Loncnéni Háza
Alsóörs
4 nap/3 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.15-ig
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Hotel Yacht wellness-részlegének használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750 - 14.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Hotel Melis, Balatonlelle
2 nap/1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 31.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, tombolasorsolással, újévi pezsgős reggelivel, késői kijelentkezéssel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hasik Hotel
Döbrönte
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 20.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitalla, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, piknikkosárral, túrabot és kerékpár használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.24-ig
Napsugár Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.06-ig
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpárhasználattal, gyümölcstál bekészítéssel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.665 - 30.510,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Alsóörs környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel
Karácsony (min. 3 éj)

AlsóörsX