Hotel Laroba Alsóörs ★★★

Hotel Laroba Alsóörs
8226 Alsóörs, Füredi u. 42.

Hotel Laroba Alsóörs a térképen

Hotel Laroba Alsóörs értékelése:

1. helyezett a 17 alsóörsi szállás közül
69. helyezett Balatonon - 1126 szállás közül

Hotel Laroba Alsóörs bemutatkozása

A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön található, a parttól mindössze 250 méterre. Az érkezőknek hamar feltűnik az impozáns épület, mely színeivel, építészeti megoldásaival kiemelkedik környezetéből.

Hotel Laroba Alsóörs képei

Hotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6.
A légkondit sajnos nem tudtuk használni, mert ahogy bekapcsoltuk, szörnyű csatornaszag kezdett terjedni. Mondjuk ezt mindig érezni lehetett, ahogy beléptünk a szobába, így az erkélyajtó állandóan nyitva volt. Az ágy nagyon kényelmes volt, az ételek kiválóak, és a választékkal is elégedettek voltunk. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, szerintem visszatérünk még.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 13.
Szuper kikapcsolódás volt számunkra annak ellenére,hogy teljes megújulás van a szállodában nem is vettük észre mivel a személyzet mindent megtett annak érdekében. A szobánk már teljes felújítással várt. Nagyon tetszett az egészséges gyógymatrac /nekünk az volt/a szép berendezés,minden igényt kielégítő szoba.
Válasz az értékelésre - 2020. március 17.
Kedves Vendégünk, nagyon szépen köszönjük, hogy ennyire tetszett a teljesen megújult hotelünk. Visszavárjuk Önöket sok szeretettel!Üdvözlettel a Team nevében: Antal Bernadett - Hotel Manager
Antal Bernadett, értékesítési vezető

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
A karácsonyt töltöttük a hotelben. Előzőleg részletes, alapos ismertetőt kaptunk a szolgáltatásokról, annak megfelelően rendeltünk szobát 5 felnőtt és egy cica számára. Kicsit tartottam tőle, hogy megrendeléskor előre ki kellett fizetni a teljes összeget. Amit a szálloda ígért, azt korrekten teljesítették.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban keresgéltem már a szilveszteri ajánlatok között és a Hotel Laroba- ra talàltam. A két éjszakás csomag ára megfelelő volt és a Balaton közelsége meggyőzött hogy ott töltsem a szilvesztert. ( előre fizetéssel kellett megerősíteni a szándékomat így vissza lépni sem nagyon lehetett). Nagyon vártuk már.
Válasz az értékelésre - 2020. február 3.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük véleményét és észrevételeit! Örömmel olvastuk, hogy a kezdeti nehézségek és félreértések ellenére remekül sikerült a kikapcsolódás.

Sok szeretettel várjuk Önöket idén is, az addigra már felújított szállodánkban!
Czuczor András (Hotel Laroba)

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
A kis 30 szobás szállodában alig volt vendég, így sokat lehetett wellnessezni. Felújítás előtt van a szálloda, de így is egész jó. Superior szobában voltunk ez elegendő méretű. Az ételek általában finomak voltak (kivétel a hideg paradicsomleves). Az elhelyezkedése a fő út és a vasútállomás mellett ideális. Közel van Füred, Almádi, Tihany van hová kirándulni.
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A Hotel szép, de felújításra szorul, a személyzet kedves, az ételek finomak, a választék megfelelő. A wellness részleg kicsi, de mellette kiváló. A légkondi nem működött rendesen, de szerencsére ősszel jártunk ott, így nem volt különösen zavaró. A szoba és a fürdő tisztaságával nem volt probléma, az étkezőre viszont ráférne egy alapos pókháló mentesítés.
Válasz az értékelésre - 2019. december 4.

Kellemes Ünnepeket kívánva, üdvözlettel:
Antal Bernadett (Hotel Laroba)

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A recepciósok nagyon figyelmesek, a pincérek főleg tanoncokból állnak, még tanulniuk kell de jó úton haladnak. Takarítókra semmi panaszuk. Köszönjük a személyeznek a hétvégét. Wellness részleg átlagos, de ezért is választottuk mert van szauna, pezsgőfürdő, hideg-meleg vizes részleg stb. A luxus szobát választottuk, a baldahinos ággyal.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nagyon "lelakott" érzést nyújtott a szálloda. A hűtő nagyon hangos volt a szobában, ki is kellett húzni éjszakára.
Valami bűz terjengett az egész épületben :(
A személyzet viszont nagyon kedves volt a szállodában és az étteremben is! Kiemelkedően kedvesek voltak! A wellness részt nem néztük meg.
Válasz az értékelésre - 2019. december 4.
Kedves Vendégünk,

nagyon szépen köszönjük, hogy értékelésével segíti a munkánkat! Örömmel tájékoztatom, hogy januárban bezárunk és minden a hotel szeglete megújul és egy teljesen új arculattal, megszépülve, várjuk vissza Önöket 2020 februárjától. Sajnos a kellemetlen szag nem a szállodából terjeng, hanem nagyon közel lévő alsóörsi szennyvíz tisztítóból, mely csak bizonyos időközben terjeng egész Alsóörsön.
Antal Bernadett (Hotel Laroba)

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy csodás hétvégét élhettünk át párommal a "Valentin csomag " jóvoltából. Már érkezéskor 1 üveg behűtött pezsgő várt a szobában. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt. A hely nagyon szép a hajókikötő mellett. Sokrétű wellness szolgáltatás van. Volt ékszakai wellness is. A zenés vacsora ami egy gyönyörűen megterített asztalokkal teli külöteremben volt remek hangulatot adott az alkalomnak.
Válasz az értékelésre - 2019. március 27.
Kedves Vendégünk,

nagyon örülünk, hogy ilyen csodálatosan telt a Valentin napjuk.
A célunk,az volt, hogy felejthetetlenné tegyük. Bízom benne, hogy következő alkalommal sem fognak csalódni.

Visszavárjuk Önöket!

Üdvözlettel:
Antal Bernadett, értékesítési vezető

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
A szobával és a wellness részleggel elégedettek voltunk, azonban az ellátás szörnyű volt. . Reggeli: zsírban tocsogó bundás kenyér, túlságosan lágy rántotta, csak fehér lisztes pékáru, egyféle ivólé minőségű "gyümölcslé". . Vacsora: ideális esetben svédasztalos vacsoránál van egy szárnyas fogás, egy sertés/marha fogás ill. egy vegetáriánius fogás.

Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 24.238,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Alsóörs
4 nap/3 éjszaka 25.875,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 21.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 21.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.04.02-ig
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 13.250 - 28.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Thermal Panzió Igal
Igal
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 27.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig

Szállodák Alsóörs környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Október 23. (min. 2 éj)