Hotel Laroba Alsóörs ★★★

Hotel Laroba Alsóörs
2. helyezett Alsóörs

8226 Alsóörs, Füredi u. 42.

Hotel Laroba Alsóörs a térképen

Hotel Laroba Alsóörs értékelése:

2. helyezett a 16 alsóörsi szállás közül
143. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Hotel Laroba Alsóörs bemutatkozása

A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön található, a parttól mindössze 250 méterre. Az érkezőknek hamar feltűnik az impozáns épület, mely színeivel, építészeti megoldásaival kiemelkedik környezetéből.

Hotel Laroba Alsóörs képei

Hotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs vélemények

pinky TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 29.
Voucherrel mentünk, de sajna egy szolgáltatás mégsem tartozott bele a voucern felsoroltak közül az ingyenesen igénybe vehetők közé. Pedig tényleg az érdekelt volna minket legjobban ! Amikor egyeztetni akartunk a személyzettel, a nélkül állították, hogy mi a helyzet, h megnézték volna a voucert. Úgy kellett könyörögni a másnapi személyzetnek - aki csodák-csodája, mégiscsak megtalálta a voucheren azt.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel kétségtelen előnye, hogy nagyon közel van a strandhoz, a Balaton parthoz, de ezt kissé lerontja, hogy közvetlenül a főút és a vasút mellett helyezkedik el. A személyzet legtöbb tagja kedves, azonban időnként amatőrként nyilvánulnak meg. Az általunk választott szoba, a kétlégterű családi szoba megfelelt az igényeinknek, azonban a TV kb.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napja jöttünk haza párommal a Hotelből, és azt kell mondjam most sem csalódtam a helyben. Hozzá kell tennem, hogy már korábban már jártam itt, és akkor is meg voltam elégedve. Sajnos a sok negatív vélemények ellenére, amit én magam sem értek, remek pár napot töltöttünk el itt.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Négy napot töltöttünk el a szállodában, szép a hotel, a tisztaság is rendben van, a személyzet kedves. Kellemesen telt el ez a pár nap, igaz az időjárás nem volt túl kegyes hozzánk, de a wellness részlegben el tudtuk tölteni az időt. Sokat sétáltunk Alsóőrsön, a közelben minden megtalálható, a strand is elég közel van a szállodához.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Évről évre minden évbe visszatérünk ebbe a Hotelba. Február, és március hónapban szoktunk ideutazni. Wellnessrészleg kicsi, de két gyerekkel is kielégítő a medence és jakuzzi nagysága. Szauna, infra szauna, gőzfürdő is elégséges, masszázs igényelhető. Tisztaság van az egész épületben. Személyzet nagyon figyelmes. Az étkezésben a reggeli is és a vacsora is ízletes és változatos.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Igazi kényeztetésben volt részünk,csodálatos három éjszakát töltöttünk feleségemmel Larobában. Véletlenül választottunk ezt a hotelt,megközelítése könnyű jó az elhelyezkedése,parkolója nagy országút melletti szálloda csendes,pihenésre tökéletes. A személyzet kedves segítőkész a szobák tágasak kényelmesek jól felszereltek tiszták,az egész hotelre jellemző a tisztaság.

Vetési Ilona TOP szállásértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kettesben próbáltuk ki ezt a kényelmes szállodát. A szoba felszerelése igényes volt, de azért pl. a fürdőszobában hiányzott még egy fogas, esetleg valamilyen lerakó asztal. Látszott, hogy inkább 4 személyre (esetleg kisgyerekes családnak) alakították ki, két pótágy is volt az igazán tágas szobában.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagy reményekkel indultunk neki ennek a szállodának szilveszterkor. Akkora csalódás, ami itt ért bennünket még soha nem történt velünk. Úgyhogy osztom azon emberek véleményét, akik csupa negatívumokat írtak erről a helyről! Ha egy szóval lehetne jellemezni:BORZALMAS! ! ! ! A tisztaságot talán nem is ismerik! A szobában csak úgy szállt a por, az éjjeli lámpa tiszta por, stb.

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Igazából csak azért adtam ezt az egy csillagot, mert kevesebbet nem lehetett. . . Hol is kezdjem. . . A párommal szerettünk volna kellemesen eltölteni 2 napot, ami sajnos egyáltalán nem sikerült! Megérkezés: A szobát 14:00-tól lehet elfoglalni, mi 15 perccel előbb érkeztünk, bementünk a recepcióra a hölgy türelmünket kérte és azt tanácsolta, hogy fáradjunk át az étteremben ebédeljünk, vagy igyunk valamit!

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Kiváló helyen található a hotel , éppen a stranddal szemben. Szobáik szépen berendezettek,nagyon kényelmesek, tiszták és otthonosak. A wellness részleg is jó, bár nem túl nagy. A masszázst is ajánlom mindenkinek. Az ételválasztékuk is bőséges és ízletes. Az étterem teraszán nyáron tv van kihelyezve.

Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 9.500 - 21.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 9.998 - 12.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Loncnéni Háza
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.15.
Hotel Pallone
Balatonfüred
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2-4 éjszaka 11.775,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szaunaszeánszokkal, gyermekprogramokkal és játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.18-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna rituálékkal, választható programokkal, fürdőköpeny és szauna törölköző használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.10-ig
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Regina Villa
2019.06.01. - 2019.08.30.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 21.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.30-ig

Szállodák Alsóörs környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Karácsony
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)

AlsóörsX