Hotel Laroba Alsóörs ★★★

Hotel Laroba Alsóörs
8226 Alsóörs, Füredi u. 42.

Hotel Laroba Alsóörs a térképen

Hotel Laroba Alsóörs értékelése:

1. helyezett a 16 alsóörsi szállás közül
120. helyezett Balatonon - 1117 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Laroba Alsóörs bemutatkozása

A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön található, a parttól mindössze 250 méterre. Az érkezőknek hamar feltűnik az impozáns épület, mely színeivel, építészeti megoldásaival kiemelkedik környezetéből.

Hotel Laroba Alsóörs képei

Hotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
A kis 30 szobás szállodában alig volt vendég, így sokat lehetett wellnessezni. Felújítás előtt van a szálloda, de így is egész jó. Superior szobában voltunk ez elegendő méretű. Az ételek általában finomak voltak (kivétel a hideg paradicsomleves). Az elhelyezkedése a fő út és a vasútállomás mellett ideális. Közel van Füred, Almádi, Tihany van hová kirándulni.
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A Hotel szép, de felújításra szorul, a személyzet kedves, az ételek finomak, a választék megfelelő. A wellness részleg kicsi, de mellette kiváló. A légkondi nem működött rendesen, de szerencsére ősszel jártunk ott, így nem volt különösen zavaró. A szoba és a fürdő tisztaságával nem volt probléma, az étkezőre viszont ráférne egy alapos pókháló mentesítés.

Deilinger TOP étteremértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
A recepciósok nagyon figyelmesek, a pincérek főleg tanoncokból állnak, még tanulniuk kell de jó úton haladnak. Takarítókra semmi panaszuk. Köszönjük a személyeznek a hétvégét. Wellness részleg átlagos, de ezért is választottuk mert van szauna, pezsgőfürdő, hideg-meleg vizes részleg stb. A luxus szobát választottuk, a baldahinos ággyal.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nagyon "lelakott" érzést nyújtott a szálloda. A hűtő nagyon hangos volt a szobában, ki is kellett húzni éjszakára.
Valami bűz terjengett az egész épületben :(
A személyzet viszont nagyon kedves volt a szállodában és az étteremben is! Kiemelkedően kedvesek voltak! A wellness részt nem néztük meg.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy csodás hétvégét élhettünk át párommal a "Valentin csomag " jóvoltából. Már érkezéskor 1 üveg behűtött pezsgő várt a szobában. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt. A hely nagyon szép a hajókikötő mellett. Sokrétű wellness szolgáltatás van. Volt ékszakai wellness is. A zenés vacsora ami egy gyönyörűen megterített asztalokkal teli külöteremben volt remek hangulatot adott az alkalomnak.
Válasz az értékelésre - 2019. március 27.
Kedves Vendégünk,

nagyon örülünk, hogy ilyen csodálatosan telt a Valentin napjuk.
A célunk,az volt, hogy felejthetetlenné tegyük. Bízom benne, hogy következő alkalommal sem fognak csalódni.

Visszavárjuk Önöket!

Üdvözlettel:
Antal Bernadett, értékesítési vezető

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
A szobával és a wellness részleggel elégedettek voltunk, azonban az ellátás szörnyű volt. . Reggeli: zsírban tocsogó bundás kenyér, túlságosan lágy rántotta, csak fehér lisztes pékáru, egyféle ivólé minőségű "gyümölcslé". . Vacsora: ideális esetben svédasztalos vacsoránál van egy szárnyas fogás, egy sertés/marha fogás ill. egy vegetáriánius fogás.

pinky TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 29.
Voucherrel mentünk, de sajna egy szolgáltatás mégsem tartozott bele a voucern felsoroltak közül az ingyenesen igénybe vehetők közé. Pedig tényleg az érdekelt volna minket legjobban ! Amikor egyeztetni akartunk a személyzettel, a nélkül állították, hogy mi a helyzet, h megnézték volna a voucert. Úgy kellett könyörögni a másnapi személyzetnek - aki csodák-csodája, mégiscsak megtalálta a voucheren azt.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel kétségtelen előnye, hogy nagyon közel van a strandhoz, a Balaton parthoz, de ezt kissé lerontja, hogy közvetlenül a főút és a vasút mellett helyezkedik el. A személyzet legtöbb tagja kedves, azonban időnként amatőrként nyilvánulnak meg. Az általunk választott szoba, a kétlégterű családi szoba megfelelt az igényeinknek, azonban a TV kb.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napja jöttünk haza párommal a Hotelből, és azt kell mondjam most sem csalódtam a helyben. Hozzá kell tennem, hogy már korábban már jártam itt, és akkor is meg voltam elégedve. Sajnos a sok negatív vélemények ellenére, amit én magam sem értek, remek pár napot töltöttünk el itt.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Négy napot töltöttünk el a szállodában, szép a hotel, a tisztaság is rendben van, a személyzet kedves. Kellemesen telt el ez a pár nap, igaz az időjárás nem volt túl kegyes hozzánk, de a wellness részlegben el tudtuk tölteni az időt. Sokat sétáltunk Alsóőrsön, a közelben minden megtalálható, a strand is elég közel van a szállodához.

Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.800 - 16.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.800 - 28.025,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 18.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, nordic walking használattal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsóhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 24.331,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.06.30.
Telekom Hotel
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 21.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
4 nap/3 éjszaka 37.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna szeánsz használattal, szilveszteri gálavacsorával, szoba bekészítéssel, élőzenés esttel, Irigy Hónaljmirigy koncerttel, tombolasorsolással
2019.12.29. - 2020.01.01.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 19.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, leves-ebéddel, karácsonyfa díszítéssel, programokkal, szaunaszeánszokkal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 47.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Alsóörs környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Szilveszter (min. 2 éj)
WELLAPiknik (1 éjtől)
Karácsonyi feltöltődés (min. 3 éj)

AlsóörsX