Jó volt! Nagyon finom volt az étel! Ajánlom másoknak is! Mi biciklivel voltunk nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon jó volt!
Az étteremben az adagok bőségesek.Az ételek ízletesek, jól fűszerezettek. Hatan érkeztünk itt,de mind meg voltunk elégedve az ételekkel.Az étterem tiszta,hangulatos
Egyet értek az első hozzászólóval, aki 2025 jan. 3. án írt, idézem,/Csalódás a Laroba hotelben címen. [moderálva - a szerk.] Mi is ott voltunk,szintén barátokkal,de mi már előtte nap érkeztünk. Már akkor kiábrándultunk ebből a szállodából. Először is lift nincs, mi az 1.emeleten voltunk, a...