Középpontban a gyermekek

Kolping Hotel Spa & Family Resort AlsópáhokKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok a térképen

Kiváló 2022. áprilisban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. április 19.
Első alkalommal jártunk itt 3 gyermekemmel, akik már most a mielőbbi visszatérést tervezgetik. Az egész hotel gyermekközpontú, gyerekbarát, ahol egészen kisgyermek kortól a tinikig mindenki remekül érezheti magát. Véleményem szerint a Kolping kiemelkedik a hazai családbarát szállodák közül is a nyújtott szolgáltatásaival, színvonalával. A személyzet előzékeny, segítőkész, udvarias. Nagyon tetszettek a programok, amelyeket a szálloda kínált: gokart, íjászat, ping-pong, léghoki, játszóterek, játszószoba, a fürdő este 10 óráig volt nyitva a hétvégén, csak azokat említem, ahol mi is voltunk, mert volt még tucatnyi más is, inkább a kisebb ovis-bölcsis korosztálynak. Naponta fel tudtuk venni az aznapi programlapot a reggelinél az étteremben. A "csendes" felnőtt wellness-t is sikerült kipróbálni: termálmedence, úszómedence, gőz, szauna.
Tiszta, modern, korszerű, igényes az egész hotel, nagyon szimpatikus az a légkör, a személyiség, ami ezt a helyet áthatja. A szomszédos Bobo Park is nagyon tetszett a gyerekeknek, ide vissza is mentünk még egyszer.
Hatalmas területen található a komplexum, az épületeket folyosórendszer köti össze egymással, ami hideg időben, esőben különösen praktikus. Babakocsival, kerekesszékkel is járható.
A szoba berendezése nagyon tetszett a gyerekeknek, sok apró praktikummal találkoztunk, példaképpen: a gyerekek a teraszon is tudtak közlekedni, a teraszon kilépve egyből a szép zöld parkba léphettünk ki. A kis konyhasarok fel volt szerelve hűtővel, poharakkal, evőeszközökkel, mikróval. elegendő pakolási, rakodási lehetőség van mindenütt, a fürdőben dupla mosdó. Megfelelő világítás, a "felnőtt" szobában elegendő számú konnektor.
Az ételek kitűnőek, a reggeli és a vacsora svédasztal is sokszínű, változatos, bőséges, ahol szerintem mindenki megtalálhatta az ízlésének megfelelőt, legyen az gyerekmenü, vegetáriánus étel, kímélő/mentes ételek, valami egzotikus fogás vagy éppen húsvéti magyaros étkek.
Néhány negatívum: nekem a matrac ("felnőtt" franciaágy) nagyon puha volt, amitől már a 2. éjszaka után kikészült a derekam, olyannyira, hogy utolsó éjjel inkább a földön aludtam. Ez személyes eü. probléma, amely sajnos nem egyedi eset, más szállodákban is jártam már így.
Szerencse kérdése, hogy ki melyik házba kerül - nekünk nem volt előzetes helyismeretünk - , így a fürdőbe nagyon sokat kellett gyalogolni, mert attól voltunk a legmesszebbre. Cserébe az íjászat az ablakunk előtt volt, a gokart és egy trambulin pedig 1 percnyire.
Kevés volt a parkolóhely, így oda is tartósan leparkoltak az autókkal más vendégek, ahol elvileg csak 15 percet lehetne állni a ki-bepakoláshoz.
Az italok szerintem borzasztóan, irreálisan túlárazottak, és slusszpoén, hogy a vacsoránál egy kancsó csapvízért 450 Ft-ot kellett fizetni (igaz, volt a vízben 2 karika citrom és 2 jégkocka). Szerintem ebbe az árba belefért volna 1-1 kancsó INGYEN víz minden asztalhoz, aki ide eljön, az úgyis fogyaszt és költ szerintem eleget. Mi sem vizet ittunk 5 napig, vásároltunk a büfében, kávézóban is ezt-azt napközben.
A faluban nincs látnivaló, viszont Hévíz csupán 2 km, Keszthely pedig 7 km.
Összességében egy kitűnő szállás a családosoknak, jó szívvel ajánlom. Magát a szállást annyira nem találtam drágának, az a helyzet, hogy ebben a minőségben, szolgáltatási színvonalban ez az átlag, nem kiugróan drága. (8-10 éve arányaiban szerintem lényegesen drágább volt, mert régóta nézegettük már, szerintem a többi szállás hozzájuk emelte az árakat, miközben kevesebbet ad, mint amit itt találni).
Személyzet:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - EgyébKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Egyéb

Kolping Hotel Spa & Family Resort további értékelései

2023.08.22gyerekekkel
Az idén, több év kihagyás után újra (hatodszorra) visszatértünk a Kolpingba! Csodás élményekkel távoztunk! Minden nagyon szuper: a napi programok, a gyönyörű kert, a sokszínű lehetőségek, a finom ételek, a személyzet (több éve külön kedvencünk az éttermet vezető Imre nevű Úriember, kedvessége és...
2023.07.24gyerekekkel
Egyedülálló szülőként utaztam 5 éves kisfiammal. Mindketten nagyon jól éreztük magunkat, csupán két apró negatív tényt tapasztaltunk. A Gizella ház 202-es szobájában voltunk, ami egybenyitható egy másikkal. Ottlétünkkor a tolóajtó zárva volt, mert a szomszédos szobában is laktak. A szomszédok a...
2022.06.01gyerekekkel
6 éve minden évben jövünk, a gyerekek imádják! Ha kérdezzük őket hova menjünk, a válasz Bobóországba! Amíg a gyerekek játszanak az oviban a szülők is feltudnak töltődni a wellness részleggen.

A Kolping Hotel Spa & Family Resort legnépszerűbb csomagjai

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Előfoglalási kedvezmény (min. 2 éj)
Előfoglalási kedvezmény
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2024.12.26-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció