3663 Arló, Suvadás u. 1.

Suvadás Liget Arló vélemények

Ferencziné Marcsi TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12. - 9 látogató hasznosnak vélte
Egy hétvégét töltöttünk el a családommal az Arlói tónál. Egy kőházat és két faházat béreltünk ki . A horgászok szerintem nagyon sokáig fogják emlegetni ezt a zajos kis társaságot . Este el foglaltuk a strandot és volt itt vízbe ugrálás, pancsolás ,torna mutatványok. Nagyon jó érzetük magunkat . Szívesen ajánlom azoknak aki szereti a horgásztatott ,a csendet a tiszta levegőt .

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 20. - 7 látogató hasznosnak vélte
Régóta terveztem és végre egy biciklis körútban megszálltunk itt a feleségemmel. A suvadással létrejött tó nagyon szép, megkapó, mondhatni egyedi környezetben található. A köréje épített nyaralók viszont kevésbé kellemes összhangot mutatnak. Igazából sátrazni akartunk. Ehhez tudni kell, hogy két felnőttnek, egy sátorral egy éjszaka mindössze 100 Ft-tal kerül többe, mintha csak a tóra jöttünk volna fürödni.

Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.06-ig

Szállodák Arló környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

ArlóX