Ferencziné Marcsi
Országjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 102 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 122 feltöltött kép

Ferencziné Marcsi adatlapja

Tudom, ez sem wellness szolgáltatás volt, de ennek ellenére megosztom, Önökkel életem egyik legnagyobb élményét. Ráadásul úgy értékelem, a poén kedvéért, hogy ne tűnjek, kezdő minősítőnek. Kezdem a történetem. Férjem árufuvarozó, így lehetőségem nyílt, hogy egy alkalommal elkísérjem Svédországba. Az út során érintettük: Prága, Drezda,Hamburg, Rostock városait. Majd komphajóval átkeltünk a Balti-tengeren. Először a szállásról. Férjem vezetőfülkéje felett,található, kipárnázott, jól szellőző alvófülkét vehettem igénybe. Puha, kényelmes,a szellőzése is megoldott. Nem kap viszont maximális pontot, mivel,sem fürdőszoba, sem légkondicionálás nem tartozott hozzá.Az étkezésről: jó minőségű, magyar konzervekkel ellátva, pihenőhelyeken, étkeztünk. A teríték, hagyott,bírálni valót maga után,hiányos volt, nem felelt meg az előírt követelményeknek. Az egy centit is hiába kerestem, a tányér széle és az asztal széle között. Néha, a szalvéta is később került az asztalra.Így, itt csak minimális, két pontot ítélek. Az illemhely ingadozó,karbantartása, a három pont körül billeg. Az utunk során öt pontot érdemel, hogy megéreztem a szabadság, lelket gyógyító jelenlétét, az utazás, fárasztó, de mindent felejtető szépségét.A komphajó viszont, minden szempontból öt pontos. A kabinok berendezése,tisztasága,az étterem kialakítása, az ételek, mennyisége, minősége. De a legtöbb pontot a tenger kapja, ami éj fekete színével, és hófehér tajtékjaival,nálam elérte a tíz pontot.
_________________________________________
Ilyen vagyok
Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gasztro-guru  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.06.03
Utoljára itt2016.08.04

Kiváló 2016. június 3.barátokkal járt itt
Galyatető **** szálloda

Egy hétvégét töltöttünk el ott, kedves barátainkkal. Megérkezésünk, kicsit felverte a szálloda csendes, rugózott működési rendjét, mivel barátaink egyéni, és igen jó humorral rendelkező emberek, akik az első perc után otthon érzik magukat mindenhol.
Felhasználó fényképei:
Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető -
Kiváló 2016. július 8., csoporttal járt itt
a sajnos wellness szállodában még nem jutottam el. Mert az idei év sok munkába telt. De meg tudom említeni a Dubicsányi Kastély Szállót, ahová egy hétvégére kísértem az egyik kedvenc osztályomat. A hely egyedi, magába foglalja a régmúlt hangulatát. Főleg a társalgó és az ebédlő.
Felhasználó fényképei:
Dubicsányi Kastélyszálló Dubicsány - Dubicsányi Kastélyszálló Dubicsány - Dubicsányi Kastélyszálló Dubicsány - Dubicsányi Kastélyszálló Dubicsány - Dubicsányi Kastélyszálló Dubicsány - Dubicsányi Kastélyszálló Dubicsány - Dubicsányi Kastélyszálló Dubicsány - Dubicsányi Kastélyszálló Dubicsány - Dubicsányi Kastélyszálló Dubicsány - Dubicsányi Kastélyszálló Dubicsány -
Kiváló 2016. július 15.barátokkal járt itt
Az Ózdi Kohász Éttermében, töltöttünk el egy finom vacsorát. Hústálat kaptunk, amin különlegesen elkészített, és más,más fajta húsok szerepeltek. Kedvencem, a pikáns szelet volt, ami pácolás után került a sütőbe, és szinte szétomlott a számban, így felszabadítva káprázatos ízeit.
Felhasználó fényképei:
Hotel Ózd Étterme Ózd - Hotel Ózd Étterme Ózd - Hotel Ózd Étterme Ózd - Hotel Ózd Étterme Ózd - Hotel Ózd Étterme Ózd - Hotel Ózd Étterme Ózd - Hotel Ózd Étterme Ózd - Hotel Ózd Étterme Ózd -