ZigZag: Amerika és Magyarország találkozása - Chiliburger Aszód

1. helyezett a 4 aszódi étterem közül

Amerika és Magyarország találkozása

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Némi aszódi sétálgatást és a Petőfi Múzeum megtekintését követően a kisváros központjában lévő főtéren láttuk meg ezt a gyorséttermet, ami némiképpen kilógott stílusát tekintve a környezetéből. A teret ugyanis a jelenleg felújítás alatt álló kastély és annak parkja, a másik oldalról pedig a polgármesteri hivatal határolja.
A Chiliburger meg az amerikás életérzést idézi meg, bár hozzáteszem, azért van benne jó sok a helyi, magyaros vonalból is.
9 féle hamburger, többféle bundázott, rántott falatka (sajt, csirke nuggets) és hússzelet, amerikai hotdog, 20 féle pizza (3 féle méretben, 850-3900 Ft) mellett a pultban kifőzdés ételek is sorakoztak: pörkölt, ragu, főzelék és leves is. Kínálnak ebédmenüt az inkább hagyományos, magyaros ízeket kedvelő vendégeknek is. Véletlenül összefutottunk egy környéken élő ismerősömmel, ő mondta el, hogy sokan, köztük ő is, 20 km-ről is ide utazik a családnak ételért, ha éppen nincs kedvük vagy idejük főzni, mert a környéken ez amolyan hiánypótló étkezési lehetőségnek számít.
A hely igen egyszerű kivitelű, bent csak pár asztal van, de van egy kiülős teraszuk is, a többség azonban inkább elvitelre vásárolt. A minden kellékkel - pirított hagyma, csemege uborka, ketchup, majonéz, mustár - felszerelt hotdog 650 Ft-ba került, a virsli roppanós volt.
A frissensültek és a hasábburgonya is mirelitből készült, de összességében jó élmény volt a hely. A személyzet nagyon pörgős, gyors és kedves.

Ételek / Italok: Átlagos
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:
Tisztaság: Átlagos

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

2170 Aszód
Szabadság tér 4-5.

2019. december 29.
November végén rendeltünk a párommal ezen a helyen egy-egy hamburgert. Kaptunk 1-1 db ócska zsömlében 1-1 db vastag, rágós mirelit húst, 1-1 db salátával, 1-1 karika hagymával és 1-1 szelet paradicsommal telenyomva ketchuppal. Rém igénytelen és rosszízű hamburgerek voltak, egy-egy harapás után a...