Fesztivál van a mi utcánkban

Fesztivál Kávézó AszódFesztivál Kávézó Aszód a térképen

Átlagos 2019. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. október 3.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ez a kávézó a kisváros szélén, a régi zsidó temető közelében található. Őszintén szólva elképzelésem sincs, hogy kik adhatják a vendégkört, mert hétköznap még az utcán sem igen láttunk errefelé embereket. Talán estére jobban beindul itt is az élet vagy esetleg szervezett programokra tudják hasznosítani, ez nem derült ki.
A kávézón kívül lottózóként is funkcionál a hely. Ételeket egyáltalán nem tartanak, csak italokat, a kávén kívül kommersz üdítőket, söröket, borokat, rövideket.
Nyáron árusítanak fagylaltot is.
A kávé hagyományos pörkölésű, jónak nem mondanám. A csésze és az alj szerint "Coronilla" márkájú, bár a cukor Douwe Egberts márkás volt, szóval nem tudom, milyen kávénak indult, de egy alkalom elég volt belőle. Igazából az nem tetszett még a helyben, hogy nagyon kihalt, élettelen volt. Ez elég éles ellentétben állt a "fesztivál" névvel, túl paradox volt.
A mosdó viszont tiszta, kulturált.
A kiszolgálás szintén készséges, barátságos volt.
Ételek / Italok:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Fesztivál Kávézó Aszód - Külső képFesztivál Kávézó Aszód - Étel/italFesztivál Kávézó Aszód - BelsőFesztivál Kávézó Aszód - BelsőFesztivál Kávézó Aszód - MosdóFesztivál Kávézó Aszód - Mosdó
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Pünkösd
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő