Ötösfogat Étterem Bábolna

étterem
Ötösfogat Étterem Bábolna
Ötösfogat Étterem BábolnaÖtösfogat Étterem Bábolna
Ötösfogat Étterem BábolnaÖtösfogat Étterem Bábolna

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.06.29-ig
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Ötösfogat Étterem Bábolna vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2234 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42642 feltöltött kép
Átlagos 2021. július 16.a párjával járt itt
Fura egy hely. Kívülről úgy néz ki, mint egy kastély vagy kúria, szépen rendbe is van hozva, belül meg egy menza meg egy falusi kultúrház keveréke.
Ötösfogat Étterem Bábolna - Külső képÖtösfogat Étterem Bábolna - EgyébÖtösfogat Étterem Bábolna - Étel/italÖtösfogat Étterem Bábolna - Étel/italÖtösfogat Étterem Bábolna - Étel/italÖtösfogat Étterem Bábolna - BelsőÖtösfogat Étterem Bábolna - MosdóÖtösfogat Étterem Bábolna - MosdóÖtösfogat Étterem Bábolna - EgyébÖtösfogat Étterem Bábolna - BelsőÖtösfogat Étterem Bábolna - BelsőÖtösfogat Étterem Bábolna - Külső képÖtösfogat Étterem Bábolna - Külső képÖtösfogat Étterem Bábolna - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 12.a párjával járt itt
Csak háromféle étel volt menü keretén belül. Mi a bécsi szeletet választottuk /rántott hús/ -sajnos. A hús nagy szelet volt, de csak azért mert olyan vékonyra volt kiklopfolva hogy néhol nem is lehetett a hús látni. A leves finom volt - hamis gulyás -. És még annyit hogy a savanyú káposztát nem tenném a hés mellé hanem kölön tányérra hogy ne áztassa el a köretet.