Ötösfogat Étterem Bábolna

2021.11.30-ig
Duna Residence Dunaszentmiklós
59.990 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Ötösfogat Étterem Bábolna vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 177 városban járt márFelfedező - 371 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5902 feltöltött kép
Átlagos 2021. július 16.a párjával járt itt
Fura egy hely. Kívülről úgy néz ki, mint egy kastély vagy kúria, szépen rendbe is van hozva, belül meg egy menza meg egy falusi kultúrház keveréke.
3Kiszolgálás
5Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Ötösfogat Étterem Bábolna - Külső képÖtösfogat Étterem Bábolna - EgyébÖtösfogat Étterem Bábolna - Étel/italÖtösfogat Étterem Bábolna - Étel/italÖtösfogat Étterem Bábolna - Étel/italÖtösfogat Étterem Bábolna - BelsőÖtösfogat Étterem Bábolna - Mosdó / FürdőszobaÖtösfogat Étterem Bábolna - Mosdó / FürdőszobaÖtösfogat Étterem Bábolna - EgyébÖtösfogat Étterem Bábolna - BelsőÖtösfogat Étterem Bábolna - BelsőÖtösfogat Étterem Bábolna - Külső képÖtösfogat Étterem Bábolna - Külső képÖtösfogat Étterem Bábolna - Étel/ital
Még több kép (11 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 12.a párjával járt itt
Csak háromféle étel volt menü keretén belül. Mi a bécsi szeletet választottuk /rántott hús/ -sajnos. A hús nagy szelet volt, de csak azért mert olyan vékonyra volt kiklopfolva hogy néhol nem is lehetett a hús látni. A leves finom volt - hamis gulyás -. És még annyit hogy a savanyú káposztát nem tenném a hés mellé hanem kölön tányérra hogy ne áztassa el a köretet.
5Kiszolgálás
5Ár / érték arány