kisjoco

kisjoco adatlapja

Nyugdíjas
A párommal
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kritikus
Regisztráció2017.08.17
Utoljára itt2023.03.06

2019. június 30.a párjával járt itt
Egy régebbi szálloda ami az utóbbi idöben megújult és újul. Nem valami extra, de jó és az ár érték arány kitünö. Nyugdíjasoknak nagyon megfelel mivel a wellness részleg is jó és az ételek minösége kváló, igazi házias ízek voltak - a választék is elégséges volt. Nagyon rugalmas volt a recepciós hölgy és segítö kész.
Átlagos 2021. szeptember 27.a párjával járt itt
Kellemes fogadtatás, segítökész személyzet és tisztaság fogadott. Szoba átlagos, elrendezése jó. Wellness részleg kicsi de jó, ami rossz benne - ebben a személyzet segíthetne - egyes személyek figyelmen kívül hagyják azt hogy mások is szeretnék használni a jaccuzit és nagyon hoszú ideig képesek lefoglalni.
Átlagos 2018. december 16.a párjával járt itt
Tényleg egy átlagos, mint a berendezés mint a ételek. Habár a pizzáról semmi jót nem lehet leírni. Prosciutto kértünk amit nem lehet annak nevezni ugyanis a pizza tésztája puha volt / lehet hogy mélyfagyasztottból készült / no és sonka nagyon íztelen. Ahogy az udvarias pincértöl megtudtuk valamiféle pizza sonkából volt, mikor hozzá tettem "lehet hogy hús is van benne" csak mosolygott.