Szeremley Borház Badacsony

Holiday Hotel Csopak - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat

Szeremley Borház Badacsony vélemények

Szörnyű 2018. szeptember 1.családjával járt itt
Egy vihar miatt nem értük el az éttermet és emiatt késtünk a lefoglalt időponthoz képest 1 órát. A kiszolgáló személy érkezésünkkor nem mutatott semmi hajlandóságot a probléma megoldására, gyakorlatilag kidobott minket. Az asztalt 1 hónapja foglaltuk! Többet nem jövünk ilyen helyre és másoknak sem fogjuk ajánlani! Van ahol a pénzünkért jó kiszolgálást és emberi bánásmódot kapunk!
Kiváló 2016. május 6.barátokkal járt itt
Többször látogattam már ide, nem csak a panoráma, hanem a kiváló hangulat miatt is. A borok kellemesek, minden fajtánál külön ismertetőt kaptunk, a kiszolgálás osztályon felüli, ám az ételek kicsit alul készítettek. Biztosan sokat számít az alapanyag, de a marhát elég rágósnak éreztük. Az előétel, a desszert viszont rendkívül finom volt. Biztosan jövünk máskor is.
Átlagos 2015. július 17.a párjával járt itt
Többet vártam egy borász által létrehozott helytől. Az ételek átlagosnak mondhatók, az általunk elfogyasztott 4 fogásból 1 volt ízletes. Az egyiknek a felét meghagytuk. A levesek hígak, ízetlenek voltak, ami azért furcsa, mert az anyag bennük volt. Talán csak jobban kellett volna fűszerezni. (? ) Az adagok megfelelőek.
2013. szeptember 29.családjával járt itt
Nem tudom, ki hogy van vele, nekem általában jó élményt nyújtottak a borászok által nyitott vendéglők. Komoly borászatokról komoly vendéglőiről beszélek, a villányi Ősi pince mirelit Cordon Bleuje nem hatott meg 2005 táján, bár örvendtünk, hogy a kései órában van még hol enni.
Szeremley Borház Badacsony - Külső képSzeremley Borház Badacsony - Külső képSzeremley Borház Badacsony - BelsőSzeremley Borház Badacsony - Étel/italSzeremley Borház Badacsony - Étel/ital