Vitorlás Étterem Badacsony

403. helyezett Balatonon - 710 étterem közül

büfé, étterem

Vitorlás Étterem Badacsony vélemények

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Több évvel ezelőtt fedeztem fel ezt a badacsonyi vitorlás kikötő-területén működő vendéglőt, melynek egyik varázsa, hogy a vitorlásoktól csak pár méter választja el, és ebéd/vacsora kőzben elénk tárul a Balaton is. Évente 1-2 alkalommal elátogatok ide, barátokkal, a pincérnők - különösen egy - mindig nagy "reverenciával" üdvözöl.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 11.
Sok dicséret miatt mentünk a kikötői étterembe. A mézédes üzletvezetőnő már túl fűszeres volt, de ez a legkevesebb. . . Nagyon szűk választék, íztelen ételek. Minden sótlan, még a rántott csirkemell is, amit kényszerből rendeltünk ketten is, választék hiányában. Vacak sült krumpli, szintén íztelen káposztasaláta. A további tengerész szelet májjal töltve sem különb.

Legnépszerűbb csomagok Badacsonyban és környékén
Hotel Halászkert
Badacsony
2-3 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, húsvéti gyermek programokkal, egy pohár borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 12.540 - 23.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.31.

Szállodák Badacsony környékén
Holiday Hotel Csopak Badacsony
Palace Hotel  Badacsony
Hunguest Hotel Pelion  Badacsony
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Vitorlás Étterem BadacsonyX