Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
8261 Badacsony, Park u. 22.

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony a térképen

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony értékelése:

1. helyezett a 12 badacsonyi szállás közül
3. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony bemutatkozása

A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában nyitotta meg kapuit Badacsonyban. A szálloda a Balaton-felvidéki Nemzeti Park területén várja vendégeit.

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony képei

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. április 24.
Nagyon kellemes két éjszakát töltöttünk itt. A szálloda szép, a szoba tágas és tiszta volt. Svédasztalos reggeli és vacsora bőséges és ízletes volt. A wellness részleg lehetne kicsit nagyobb, a pezsgőfürdőt sose tudtuk használni, mert mindig tele volt. A gőzkabin pont nem működött, de szuper, hogy van 2 finn és egy infra szauna is.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Nagyon szép hétvégét töltöttünk itt a férjemmel. Eredetileg Valentin napra terveztünk egy kis meghitt pihenést, de mikor megérkeztünk értesültünk róla, hogy pont Badacsonyi gasztrohegy hétvége is van. Így elég mozgalmas lett ez a hétvége. Egyébként a gasztrohegyi hétvégéket mindenkinek ajánljuk, nagyon finom ételeket kínáltak a résztvevő vendéglátóhelyek.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Nem véletlen a szálloda neve,itt minden a borról szól,a dekoráció a szálloda kuponjai,amit 3 helyen is fel lehet használni egy kis borkóstolásra,illetve érdekes információkat hallani a borokról általában,és kimondottan badacsonyi borokról. Ám nemcsak emiatt érdemes ide eljönni,hiszen remek kirándulásokat lehet tenni a környéken,ami után
vár a frissítő wellness no meg a jó minőségű alapanyagokból készült vacsora.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A szálloda az elvártaknak megfelelő volt. A szálloda elhelyezkedése kiváló. A személyzet nagyon udvarias. Az étterem kitűnő ízvilággal rendelkezik, bőséges mind a reggeli és vacsora is.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Nagyon kellemes hangulatú szálloda, barátságos és segítőkész személyzettel. Az ételválaszték fantáziadús, remek alapanyagokból és nagyon jó ízű volt. A borok is nagyon jók voltak. Az ágyak kényelmesek voltak. A wellness nem túl nagy, viszont tiszta és megfelelő kirándulás után. A hely rendkívül sok kirándulási lehetőségre alkalmas még télen is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
2019. decemberében, mikor már mindenki a karácsonyi készülődés idegfeszítő köreit futja, mi a párommal a házassági évfordulónkat ünnepeltük a Balaton egyik ékkövén. Kényelmes, otthonos, tiszta szobában töltöttük a három éjszakás pihenésünket. A hotel nagyon jó elhelyezkedésű. A wellness részlegét nem nagyon vettük igénybe inkább a környéken sétáltunk a jó időt kihasználva.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
2019. novemberében voltunk pihenni. Szuper csendes attól függetlenül, hogy a vonatállomáshoz közel található. (a szobánk pont arra nézett, soha nem hallatszott a vonat) Személyzet szuper kedves, ami Nekem nagyon fontos, hogy mosolyognak. Az ételek szuperek (nem a megszokott "felhozatal"), új ízeket ismertem. Nem vagyok egy édesszájú, de minden este sütiztem.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Fantasztikus 3 napot töltöttünk a Hotel Bonvino-ban. A szoba kényelmes volt. A vacsora/reggeli fogásai változatosak és finomak voltak. A személyzet tagjai kedvesek, udvariasak és segítőkészek voltak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Tetszett a tisztaság, udvarias volt a személyzet. Az ételek változatosak voltak,minden igényt kielégítő. A program választásban is segítőkészek voltak, a bor kóstolók is igényesek.

Értékelt: 2019. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Változatos, nagyon ízletes ételeket ehettünk. A pincérek udvariasan és profi módon végezték a munkájukat. A szálloda nagyon jó helyen van ahhoz, hogy mindenféle környékbeli séta és távolabbi kirándulás (pl. Tapolca, Sümeg) kiindulópontja legyen.

Badacsony
3-4 éjszaka 43.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, Stand up műsorral, gálavacsorával, szilveszteri bállal, újévi brunch-al, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Halászkert
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Easy Suites
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.01.05-ig
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 18.205 - 27.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, ajándék kuponnal, fürdőköpennyel
2020.12.11. - 2022.10.18.
Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, élőzenével, táncos programokkal, tombolával, éjféli büfével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.02. - 2021.11.26.
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.720 - 71.896,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.07.01.
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.26-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.06.15.
Hévíz Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.11.26-ig
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, karácsonyfa díszítéssel, karácsonyi gálavacsorával és játszóházzal, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.

Szállodák Badacsony környékén
Hotel Vital Zalakaros
Holiday Hotel Csopak Csopak
Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

BadacsonyX