Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
8261 Badacsony, Park u. 22.

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony a térképen

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony értékelése:

1. helyezett a 12 badacsonyi szállás közül
4. helyezett Balatonon - 1124 szállás közül

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony bemutatkozása

A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában nyitotta meg kapuit Badacsonyban. A szálloda a Balaton-felvidéki Nemzeti Park területén várja vendégeit.

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony képei

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. április 24.
Nagyon kellemes két éjszakát töltöttünk itt. A szálloda szép, a szoba tágas és tiszta volt. Svédasztalos reggeli és vacsora bőséges és ízletes volt. A wellness részleg lehetne kicsit nagyobb, a pezsgőfürdőt sose tudtuk használni, mert mindig tele volt. A gőzkabin pont nem működött, de szuper, hogy van 2 finn és egy infra szauna is.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Nagyon szép hétvégét töltöttünk itt a férjemmel. Eredetileg Valentin napra terveztünk egy kis meghitt pihenést, de mikor megérkeztünk értesültünk róla, hogy pont Badacsonyi gasztrohegy hétvége is van. Így elég mozgalmas lett ez a hétvége. Egyébként a gasztrohegyi hétvégéket mindenkinek ajánljuk, nagyon finom ételeket kínáltak a résztvevő vendéglátóhelyek.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Nem véletlen a szálloda neve,itt minden a borról szól,a dekoráció a szálloda kuponjai,amit 3 helyen is fel lehet használni egy kis borkóstolásra,illetve érdekes információkat hallani a borokról általában,és kimondottan badacsonyi borokról. Ám nemcsak emiatt érdemes ide eljönni,hiszen remek kirándulásokat lehet tenni a környéken,ami után
vár a frissítő wellness no meg a jó minőségű alapanyagokból készült vacsora.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A szálloda az elvártaknak megfelelő volt. A szálloda elhelyezkedése kiváló. A személyzet nagyon udvarias. Az étterem kitűnő ízvilággal rendelkezik, bőséges mind a reggeli és vacsora is.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Nagyon kellemes hangulatú szálloda, barátságos és segítőkész személyzettel. Az ételválaszték fantáziadús, remek alapanyagokból és nagyon jó ízű volt. A borok is nagyon jók voltak. Az ágyak kényelmesek voltak. A wellness nem túl nagy, viszont tiszta és megfelelő kirándulás után. A hely rendkívül sok kirándulási lehetőségre alkalmas még télen is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
2019. decemberében, mikor már mindenki a karácsonyi készülődés idegfeszítő köreit futja, mi a párommal a házassági évfordulónkat ünnepeltük a Balaton egyik ékkövén. Kényelmes, otthonos, tiszta szobában töltöttük a három éjszakás pihenésünket. A hotel nagyon jó elhelyezkedésű. A wellness részlegét nem nagyon vettük igénybe inkább a környéken sétáltunk a jó időt kihasználva.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
2019. novemberében voltunk pihenni. Szuper csendes attól függetlenül, hogy a vonatállomáshoz közel található. (a szobánk pont arra nézett, soha nem hallatszott a vonat) Személyzet szuper kedves, ami Nekem nagyon fontos, hogy mosolyognak. Az ételek szuperek (nem a megszokott "felhozatal"), új ízeket ismertem. Nem vagyok egy édesszájú, de minden este sütiztem.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Fantasztikus 3 napot töltöttünk a Hotel Bonvino-ban. A szoba kényelmes volt. A vacsora/reggeli fogásai változatosak és finomak voltak. A személyzet tagjai kedvesek, udvariasak és segítőkészek voltak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Tetszett a tisztaság, udvarias volt a személyzet. Az ételek változatosak voltak,minden igényt kielégítő. A program választásban is segítőkészek voltak, a bor kóstolók is igényesek.

Értékelt: 2019. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Változatos, nagyon ízletes ételeket ehettünk. A pincérek udvariasan és profi módon végezték a munkájukat. A szálloda nagyon jó helyen van ahhoz, hogy mindenféle környékbeli séta és távolabbi kirándulás (pl. Tapolca, Sümeg) kiindulópontja legyen.

Badacsony
3-4 éjszaka 15.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 28.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.02-ig
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 16.796 - 40.894,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Ibolya Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.12-ig
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.04-ig
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Korona Panzió és Étterem
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.12-ig
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.04-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.29-ig
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Badacsony környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

BadacsonyX