Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
8261 Badacsony, Park u. 22.

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony a térképen

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony értékelése:

2. helyezett a 12 badacsonyi szállás közül
11. helyezett Balatonon - 1120 szállás közül

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony bemutatkozása

A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában nyitotta meg kapuit Badacsonyban. A szálloda a Balaton-felvidéki Nemzeti Park területén várja vendégeit.

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony képei

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
2019. decemberében, mikor már mindenki a karácsonyi készülődés idegfeszítő köreit futja, mi a párommal a házassági évfordulónkat ünnepeltük a Balaton egyik ékkövén. Kényelmes, otthonos, tiszta szobában töltöttük a három éjszakás pihenésünket. A hotel nagyon jó elhelyezkedésű. A wellness részlegét nem nagyon vettük igénybe inkább a környéken sétáltunk a jó időt kihasználva.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
2019. novemberében voltunk pihenni. Szuper csendes attól függetlenül, hogy a vonatállomáshoz közel található. (a szobánk pont arra nézett, soha nem hallatszott a vonat) Személyzet szuper kedves, ami Nekem nagyon fontos, hogy mosolyognak. Az ételek szuperek (nem a megszokott "felhozatal"), új ízeket ismertem. Nem vagyok egy édesszájú, de minden este sütiztem.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Fantasztikus 3 napot töltöttünk a Hotel Bonvino-ban. A szoba kényelmes volt. A vacsora/reggeli fogásai változatosak és finomak voltak. A személyzet tagjai kedvesek, udvariasak és segítőkészek voltak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Tetszett a tisztaság, udvarias volt a személyzet. Az ételek változatosak voltak,minden igényt kielégítő. A program választásban is segítőkészek voltak, a bor kóstolók is igényesek.

Értékelt: 2019. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Változatos, nagyon ízletes ételeket ehettünk. A pincérek udvariasan és profi módon végezték a munkájukat. A szálloda nagyon jó helyen van ahhoz, hogy mindenféle környékbeli séta és távolabbi kirándulás (pl. Tapolca, Sümeg) kiindulópontja legyen.

Juca TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
3 éve már jártunk itt, és a szerzett jó tapasztalataink miatt tértünk vissza. Szerencsénkre most az akkorival ellentétben nagyon jó időt sikerült kifognunk, így a többnapos nyaralásunk alatt azokat a lehetőségeket is ki tudtuk használni amit akkor nem. A szoba és a szálloda változatlanul tiszta, rendes, gondozott, karban tartott.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Már nem első alkalommal voltunk a szállodában, a színvonal továbbra is kiváló. Az ételek minősége, a személyzet hozzáállása, a szoba színvonala mind szimpatikus számunkra. Nagyobb ovissal, iskolással tökéletes, kisebb gyerekkel elkelne egy gyerekmedence melegebb vízzel. Külön élmény Darth Vader cica jelenléte az étkezéseknél :D
Köszönjük, biztosan visszatérünk!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda egy nagyon jó, frekventált helyen van. Minden könnyen megközelíthető, a felszereltsége és a személyzet kiváló. A foglalás menete egyszerű, gyors, folyamatosan kaptam visszajelzést a szállodától, hogy beérkezett az utalás, amikor megérkeztünk kedvesen fogadtak, mindent elmagyaráztak, mit - mikor- hol lehet igénybe venni.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
A szállás központi,de ennek ellenére csendes helyen van. Jó kiindulási pont a gyalogos felfedezésekhez; hajóállomás, vasút, strand szintén pár percre van csak a szálláshoz. A környék és maga a Badacsony hegy fantasztikus látvány; a kapott kuponokat érdemes beváltani pl. a Laposa és Fata pincészet hisz csodás helyeket, ízeket, illatokat is felfedez az ember a látogatások során valamint az ismeretei is bővülnek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Badacsony központjában, könnyen megközelíthető helyen lévő hotel! Zárt vagy teremgarázsos parkoló! Fiatal, szolgálatkész, "pörgős" személyzet! Egyedi stílusú, tágas, tiszta szoba. Nagy erkély, balatoni panoráma! Az ár-érték arány nagyon jó. A hosszú hétvégét (50%-os ajándékutalvány), rögtön 1 éjszakával hosszabbítottuk! Gyönyörűen kialakított hangulatos belsőterek!

Badacsony
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Badacsony
3-4 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti programokkal, borkóstolással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Hotel Halászkert
Badacsony
2-3 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, húsvéti gyermek programokkal, egy pohár borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
Érvényes: 2021.01.28-ig
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 35.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.22.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 17.512,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső játékkal, bowling pálya használattal, szépalmás pólóval
Érvényes: 2020.02.28-ig
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.05-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.612 - 21.923,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés esttel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.02.02-ig
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.30-ig
Badacsony
3-4 éjszaka 15.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Badacsony környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Wellamarin Zamárdi
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)

BadacsonyX