Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
8261 Badacsony, Park u. 22.

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony a térképen

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony értékelése:

2. helyezett a 12 badacsonyi szállás közül
14. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony bemutatkozása

A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában nyitotta meg kapuit Badacsonyban. A szálloda a Balaton-felvidéki Nemzeti Park területén várja vendégeit.

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony képei

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Fantasztikus 3 napot töltöttünk a Hotel Bonvino-ban. A szoba kényelmes volt. A vacsora/reggeli fogásai változatosak és finomak voltak. A személyzet tagjai kedvesek, udvariasak és segítőkészek voltak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Tetszett a tisztaság, udvarias volt a személyzet. Az ételek változatosak voltak,minden igényt kielégítő. A program választásban is segítőkészek voltak, a bor kóstolók is igényesek.

Értékelt: 2019. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Változatos, nagyon ízletes ételeket ehettünk. A pincérek udvariasan és profi módon végezték a munkájukat. A szálloda nagyon jó helyen van ahhoz, hogy mindenféle környékbeli séta és távolabbi kirándulás (pl. Tapolca, Sümeg) kiindulópontja legyen.

Juca TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
3 éve már jártunk itt, és a szerzett jó tapasztalataink miatt tértünk vissza. Szerencsénkre most az akkorival ellentétben nagyon jó időt sikerült kifognunk, így a többnapos nyaralásunk alatt azokat a lehetőségeket is ki tudtuk használni amit akkor nem. A szoba és a szálloda változatlanul tiszta, rendes, gondozott, karban tartott.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Már nem első alkalommal voltunk a szállodában, a színvonal továbbra is kiváló. Az ételek minősége, a személyzet hozzáállása, a szoba színvonala mind szimpatikus számunkra. Nagyobb ovissal, iskolással tökéletes, kisebb gyerekkel elkelne egy gyerekmedence melegebb vízzel. Külön élmény Darth Vader cica jelenléte az étkezéseknél :D
Köszönjük, biztosan visszatérünk!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda egy nagyon jó, frekventált helyen van. Minden könnyen megközelíthető, a felszereltsége és a személyzet kiváló. A foglalás menete egyszerű, gyors, folyamatosan kaptam visszajelzést a szállodától, hogy beérkezett az utalás, amikor megérkeztünk kedvesen fogadtak, mindent elmagyaráztak, mit - mikor- hol lehet igénybe venni.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
A szállás központi,de ennek ellenére csendes helyen van. Jó kiindulási pont a gyalogos felfedezésekhez; hajóállomás, vasút, strand szintén pár percre van csak a szálláshoz. A környék és maga a Badacsony hegy fantasztikus látvány; a kapott kuponokat érdemes beváltani pl. a Laposa és Fata pincészet hisz csodás helyeket, ízeket, illatokat is felfedez az ember a látogatások során valamint az ismeretei is bővülnek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Badacsony központjában, könnyen megközelíthető helyen lévő hotel! Zárt vagy teremgarázsos parkoló! Fiatal, szolgálatkész, "pörgős" személyzet! Egyedi stílusú, tágas, tiszta szoba. Nagy erkély, balatoni panoráma! Az ár-érték arány nagyon jó. A hosszú hétvégét (50%-os ajándékutalvány), rögtön 1 éjszakával hosszabbítottuk! Gyönyörűen kialakított hangulatos belsőterek!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel elhelyezkedése nagyon jó, közel van a part és a bevásárló sor is. Aki borozgatni szeret, sétatávolságban van sok pincészet vendéglátóhelye. Kirándulásokra is kínálkozik lehetőség. A hotel teljes személyzete - a recepció, az étterem dolgozói és a szobaasszonyok - nagyon udvarias, segítőkész.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Közel a balatonparthoz mégis nyugodt környéken helyezkedik el a hotel. A személyzet kedves, segítőkész és felkészült. A szobák tágasak és tiszták. Az étterem kultúrált és hangulatos az ételek nagyon finomak és bőségesek. Az egész hotel a vendégek kényelméről szól. Mi az előszezon végén voltunk ezért nem sok minden volt nyitva de így is minden nagyon szép és jó volt.

Badacsony
3-4 éjszaka 41.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, szilveszteri műsorokkal, gálavacsorával és all inclusive italfogyasztással, szilveszteri bállal, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Badacsony
2-3 éjszaka 18.466,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, szauna felöntésekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Hotel Halászkert
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Tokajer Wellness Panzió
2020.12.12. - 2019.12.12.
Tislerics Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Berki Margit Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Badacsony környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

BadacsonyX