Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
8261 Badacsony, Park u. 22.

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony a térképen

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony értékelése:

1. helyezett a 12 badacsonyi szállás közül
5. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony bemutatkozása

A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában nyitotta meg kapuit Badacsonyban. A szálloda a Balaton-felvidéki Nemzeti Park területén várja vendégeit.

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony képei

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Nagyon szép hétvégét töltöttünk itt a férjemmel. Eredetileg Valentin napra terveztünk egy kis meghitt pihenést, de mikor megérkeztünk értesültünk róla, hogy pont Badacsonyi gasztrohegy hétvége is van. Így elég mozgalmas lett ez a hétvége. Egyébként a gasztrohegyi hétvégéket mindenkinek ajánljuk, nagyon finom ételeket kínáltak a résztvevő vendéglátóhelyek.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Nem véletlen a szálloda neve,itt minden a borról szól,a dekoráció a szálloda kuponjai,amit 3 helyen is fel lehet használni egy kis borkóstolásra,illetve érdekes információkat hallani a borokról általában,és kimondottan badacsonyi borokról. Ám nemcsak emiatt érdemes ide eljönni,hiszen remek kirándulásokat lehet tenni a környéken,ami után
vár a frissítő wellness no meg a jó minőségű alapanyagokból készült vacsora.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A szálloda az elvártaknak megfelelő volt. A szálloda elhelyezkedése kiváló. A személyzet nagyon udvarias. Az étterem kitűnő ízvilággal rendelkezik, bőséges mind a reggeli és vacsora is.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Nagyon kellemes hangulatú szálloda, barátságos és segítőkész személyzettel. Az ételválaszték fantáziadús, remek alapanyagokból és nagyon jó ízű volt. A borok is nagyon jók voltak. Az ágyak kényelmesek voltak. A wellness nem túl nagy, viszont tiszta és megfelelő kirándulás után. A hely rendkívül sok kirándulási lehetőségre alkalmas még télen is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
2019. decemberében, mikor már mindenki a karácsonyi készülődés idegfeszítő köreit futja, mi a párommal a házassági évfordulónkat ünnepeltük a Balaton egyik ékkövén. Kényelmes, otthonos, tiszta szobában töltöttük a három éjszakás pihenésünket. A hotel nagyon jó elhelyezkedésű. A wellness részlegét nem nagyon vettük igénybe inkább a környéken sétáltunk a jó időt kihasználva.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
2019. novemberében voltunk pihenni. Szuper csendes attól függetlenül, hogy a vonatállomáshoz közel található. (a szobánk pont arra nézett, soha nem hallatszott a vonat) Személyzet szuper kedves, ami Nekem nagyon fontos, hogy mosolyognak. Az ételek szuperek (nem a megszokott "felhozatal"), új ízeket ismertem. Nem vagyok egy édesszájú, de minden este sütiztem.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Fantasztikus 3 napot töltöttünk a Hotel Bonvino-ban. A szoba kényelmes volt. A vacsora/reggeli fogásai változatosak és finomak voltak. A személyzet tagjai kedvesek, udvariasak és segítőkészek voltak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Tetszett a tisztaság, udvarias volt a személyzet. Az ételek változatosak voltak,minden igényt kielégítő. A program választásban is segítőkészek voltak, a bor kóstolók is igényesek.

Értékelt: 2019. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Változatos, nagyon ízletes ételeket ehettünk. A pincérek udvariasan és profi módon végezték a munkájukat. A szálloda nagyon jó helyen van ahhoz, hogy mindenféle környékbeli séta és távolabbi kirándulás (pl. Tapolca, Sümeg) kiindulópontja legyen.

Juca TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
3 éve már jártunk itt, és a szerzett jó tapasztalataink miatt tértünk vissza. Szerencsénkre most az akkorival ellentétben nagyon jó időt sikerült kifognunk, így a többnapos nyaralásunk alatt azokat a lehetőségeket is ki tudtuk használni amit akkor nem. A szoba és a szálloda változatlanul tiszta, rendes, gondozott, karban tartott.

Badacsony
3 nap/2 éjszaka 26.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.21. - 2020.08.25.
Badacsony
3-4 éjszaka 18.750,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.03-ig
Hotel Halászkert
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.17. - 2020.08.02.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.03. - 2020.09.30.
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Mirage Apartman
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.04.10-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.06.25.
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
8 nap/7 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.10-ig
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, délutáni teázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.15-ig
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.150 - 8.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 29.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig

Szállodák Badacsony környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)

BadacsonyX