Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony

4,8
a 14 badacsonyi szállás közül
Szálloda minősítés alatt, Borhotel, borpanzió, borkúria, stb...
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
Hotel Bonvino Wine & Spa BadacsonyHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
Hotel Bonvino Wine & Spa BadacsonyHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony bemutatkozása

A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában nyitotta meg kapuit Badacsonyban. A szálloda a Balaton-felvidéki Nemzeti Park területén várja vendégeit.

A Hotel Bonvino Wine & Spa legnépszerűbb csomagjai

07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony vélemények

Kiváló 2013. július 23.családjával járt itt
2012 augusztusában voltunk itt. Az egész családom nevében mondhatom, egyszerűen tökéletes ez a szálloda. Udvarias, segítőkész alkalmazottakkal. Kiváló wellnes részlegge. Csodás ízekkel mind a reggeli és vacsora is nagyon finom volt. Nagyon nagyon jól éreztük magunkat A Hotel Bonvinóban. Finom borokat kostolhatunk!
Átlagos 2013. június 6.a párjával járt itt
Nagyon vártam azt a pár napit, amit itt töltöttem el a párommal. Tetszett is, nagyon jól éreztük magunkat, de legközelebb már nem biztos hogy ide mennék. A személyzet és az étterem nagyon jó, profi volt. A wellnes részleg szerintem elég pici, sötét és lehangolónak tűnik. Olyan mintha ezer éves lenne. . .
2013. május 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó helyen van ,közel mindenhez de mégis nyugalmas. A wellness részleg elég kicsi de ez van. Viszont ha egy kicsit feljebb megyünk a hegyen CSODÁLATOS kilátás van a tóra és környékére. Az étterembe a kiszolgálás nagyon jó és gyors,az étel még finom is. MI jól éreztük magunkat. A mennyezettről meg minek beszélni valakinek így tetszett ezért ilyen. Ettől még minden JÓ!
2013. május 19.gyerekekkel járt itt
Már a foglalásnál feltűnt a személyzet profizmusa, rugalmassága és vendégközpontú szemlélete. Ottlétünkkor a kérdéseinkre, problémáinkra azonnal reagáltak és megoldást találtak. Udvarias, közlékeny és nagyon barátságos hangulatú 4 napot tölthettünk el itt. Az étel és ital választék minden igényt kielégítő. Pároknak abszolút alkalmas egy romantikus együttlétre.
Kiváló 2013. május 9.családjával járt itt
A mennyezet számunkra is nagyon furcsa volt, de végül sikerült megbarátkoznunk vele. :) Nagyon szép, tiszta, és modern volt a szobánk, és gyönyörű volt a táj is, amire a szobánk nézett. A Balaton-part közel van, pár perces sétával elérhető. Az ételek finomak voltak. A wellness rész nagyon szuper. Összességében: 5-ös!
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - SzobákHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - SzobákHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - Külső képHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - SzobákHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - SzobákHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - KörnyékHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - Külső képHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - Külső képHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - Belső
2013. április 24.a párjával járt itt
A hotel nagyon jó helyen található,pont a központban. A berendezés nagyon ötletes,bár a vakolatlan menyezet elsöre meghökkentö. Csak reggelit kértünk,amivel nagyon meg voltunk elégedve. Örültem,hogy nem föszezonban voltunk,lehet,hogy akkor már kicsit zsufoltabb a hotel és nem biztos,hogy akkor is elég nagynak bizonyul a wellnesrész. Mi még biztosan visszatérünk.
2013. április 23.barátokkal járt itt
Hófehér táj, forró szauna, lazító jacuzzi, széles ételválaszték, kellemes környezet, udvarias személyzet, finom borok, baráti társaság! Kell még valami? ! Azt nem tudom, hogy ha a gyerekekkel mentünk volna, akkor ők jól érezték volna magukat? ! A szoba berendezése vegyes: a hálószoba berendezése kényelmes, szép, de a nappaliban lévő kanapé, fotel nem a legkényelmesebb.
2013. április 16.gyerekekkel járt itt
Ár-érték arányban jónak mondható hotel. Kicsit furcsa volt a sajátos mennyezet design, de a tapasztalataim alapján a jobbak közé sorolnám magyar viszonylatban. Valószínűleg jó időben is visszetérünk mert a februári időjárás nem tette lehetővé a Balaton szépségének teljes élvezhetőségét. Ajánlom...
2013. január 2.a párjával járt itt
A jó közérzethez hozzájárult, hogy nagyon szép idő volt az első három napon. Így szép utakat jártunk be a Káli medence aranyos falvacskái között és ellátogattunk Keszthelyre és Tapolcára is. Számunkra az úszás lehetősége volt a legfontosabb és erre a szálloda medencéje kiváló volt.
Hotel Bonvino Wine & Spa válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük véleményét,reméljük ismét ellátogatnak hozzánk!

Üdvözlettel:
2013. január 5., Horváth Gabriella, Hotel Bonvino Wine & Spa
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony a térképen
8261 BadacsonyPark u. 22.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 25 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár