Hotel Halászkert Badacsony
8258 Badacsony, Park utca 5-7.

Hotel Halászkert Badacsony a térképen

Hotel Halászkert Badacsony értékelése:

2. helyezett a 12 badacsonyi szállás közül
8. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Hotel Halászkert Badacsony képei

Hotel Halászkert Badacsony vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 31.
A hotel elhelyezkedése kiváló.A strandhoz,vasútállomáshoz, központhoz néhány perces séta. Tisztasága kiváló. Az ételek átlagon felüliek. A személyzet kedves és segítőkész. A wellness megfelelő. A wifi kiváló!
Bátran ajánlom mindenkinek a szállást!

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 14.
Csak jót tudok mondani a szállodáról. A koronavírus miatt maszkban, kesztyűben, plexifal mögül adták ki a vendégeknek a reggelit, vacsorát, mégis nagyon udvariasak, kedvesek voltak a pincérek, pedig nem lehetett könnyű nekik ebben a furcsa helyzetben. A hotel nagyon jó helyen van, közel a badacsonyi centrum (éttermek, borozók), a strand, a kikötő.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A szobafoglalás hónapokkal előbb történt,a visszaigazolás a teljes összeg 30%-a volt,utána azonnal visszaigazolták a foglalásunkat. A megérkezéskor
azonnal teljeskörű tájékoztatást kaptunk a progarmokról és a továbbiakról. Ezután elfoglatuk a Balatonra néző erkélyes ,tágas szobát. Utána felfedeztük a környéket.

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
A céges kirándulás keretében volt szerencsénk megszállni 2 éjszakára ebben a nagyon kellemes hangulatú,teljes felszereltségű jó kis Hotelben. Az esti kikapcsolódást a Hotelen belüli medencében, jakuzziban és szaunában lehet eltölteni ami nagyon kellemes volt. A reggeli és vacsora nagyon bőséges svédasztalos volt és gondoltak a diétázókra is.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Szilveszteri pihenésre és mulatságra érkeztünk nyolcan. Az elhelyezésünk - ahogy kértük - egymás melletti szobákban történt, a reggelik, a vacsorák minősége, mennyisége és változatossága minden eddigi elvárást felülmúlt (a reggelinél a tulajdonos saját négyféle lekvárját kóstolhattuk meg), gondoltak a még itt is diétázókra, sokféle zöldséggel, a pelyheket reggelizőkre többféle gabonával, hozzá tejjel, kétoldalt egy-egy kávé- és gyümölcslé automata segített a gyorsabb kiszolgálásban.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Kedves és készséges személyzet biztosította pihenésünket és szórakozásunkat. Az ételek finomak voltak, azért kár, hogy a "pörköltből-gulyás" elnevezésű vendéglátós varázslat itt sem maradt el. A szilveszteri mulatság majdnem tökéletes volt, "csak" a zenekar éppen nem nyújtotta élete legjobbját. De mi ettől még jól éreztük magunkat, köszönet a konyhán dolgozóknak és a kedves felszolgálóknak!

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel személyzete mindent elkövet, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Kéréseinket rövid idő alatt teljesítették (reggelihez lekvár, vacsorához savanyúság). A programokat teljesítették. Az ételek finomak.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Május végén 2 éjszakát voltunk a hotel Halászkertben és ismét nagyon jól éreztük magunkat. A szoba tágas és tisztaság volt mindenütt. Kényelmes volt a fürdő is, de oda lehetne polcokat tenni, hogy valahová lehessen pakolni. A wellness kicsi, de nem rossz. Megfelelő választékú a reggeli és finom.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon szép,kellemes hétvégét töltöttünk a hotel Halászkertben.Az ételek nagyon finomak voltak,tisztaság van,az ágyak kényelmesek,a medencét a gyerekek nagyon élvezték.A Balaton,központ közel van,a kilátás csodálatos,nyáron biztos visszamegyünk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 21.
Mindennel meg voltunk elégedve. A szobában a TV egy picit magasan volt, nem volt kényelmes nézni csak fekve. Szívesen visszatérünk a szállóba nyáron is.

Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
2 nap/1 éjszaka 11.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2022.05.31-ig
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Solar
Nagyatád
2-3-4-5 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levessel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Szécsényi Apartman
5 nap/4 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.24-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 26.000 - 28.500,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.06. - 2021.12.28.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 21.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Vulkán Gyógy-és Élményfürdő és Szaunavilág korlátlan használattal, fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 7.286 - 32.961,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2022.12.21-ig
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 10.078 - 16.745,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Orwa Apartman I.
Zalakaros
Érvényes: 2022.01.24-ig
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig

Szállodák Badacsony környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Tavaszi akció (min. 2 éj)
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

BadacsonyX