Hotel Halászkert Badacsony
8258 Badacsony, Park utca 5-7.

Hotel Halászkert Badacsony a térképen

Hotel Halászkert Badacsony értékelése:

2. helyezett a 12 badacsonyi szállás közül
11. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Hotel Halászkert Badacsony képei

Hotel Halászkert Badacsony vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A szobafoglalás hónapokkal előbb történt,a visszaigazolás a teljes összeg 30%-a volt,utána azonnal visszaigazolták a foglalásunkat. A megérkezéskor
azonnal teljeskörű tájékoztatást kaptunk a progarmokról és a továbbiakról. Ezután elfoglatuk a Balatonra néző erkélyes ,tágas szobát. Utána felfedeztük a környéket.

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
A céges kirándulás keretében volt szerencsénk megszállni 2 éjszakára ebben a nagyon kellemes hangulatú,teljes felszereltségű jó kis Hotelben. Az esti kikapcsolódást a Hotelen belüli medencében, jakuzziban és szaunában lehet eltölteni ami nagyon kellemes volt. A reggeli és vacsora nagyon bőséges svédasztalos volt és gondoltak a diétázókra is.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Szilveszteri pihenésre és mulatságra érkeztünk nyolcan. Az elhelyezésünk - ahogy kértük - egymás melletti szobákban történt, a reggelik, a vacsorák minősége, mennyisége és változatossága minden eddigi elvárást felülmúlt (a reggelinél a tulajdonos saját négyféle lekvárját kóstolhattuk meg), gondoltak a még itt is diétázókra, sokféle zöldséggel, a pelyheket reggelizőkre többféle gabonával, hozzá tejjel, kétoldalt egy-egy kávé- és gyümölcslé automata segített a gyorsabb kiszolgálásban.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Kedves és készséges személyzet biztosította pihenésünket és szórakozásunkat. Az ételek finomak voltak, azért kár, hogy a "pörköltből-gulyás" elnevezésű vendéglátós varázslat itt sem maradt el. A szilveszteri mulatság majdnem tökéletes volt, "csak" a zenekar éppen nem nyújtotta élete legjobbját. De mi ettől még jól éreztük magunkat, köszönet a konyhán dolgozóknak és a kedves felszolgálóknak!

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel személyzete mindent elkövet, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Kéréseinket rövid idő alatt teljesítették (reggelihez lekvár, vacsorához savanyúság). A programokat teljesítették. Az ételek finomak.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Május végén 2 éjszakát voltunk a hotel Halászkertben és ismét nagyon jól éreztük magunkat. A szoba tágas és tisztaság volt mindenütt. Kényelmes volt a fürdő is, de oda lehetne polcokat tenni, hogy valahová lehessen pakolni. A wellness kicsi, de nem rossz. Megfelelő választékú a reggeli és finom.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon szép,kellemes hétvégét töltöttünk a hotel Halászkertben.Az ételek nagyon finomak voltak,tisztaság van,az ágyak kényelmesek,a medencét a gyerekek nagyon élvezték.A Balaton,központ közel van,a kilátás csodálatos,nyáron biztos visszamegyünk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 21.
Mindennel meg voltunk elégedve. A szobában a TV egy picit magasan volt, nem volt kényelmes nézni csak fekve. Szívesen visszatérünk a szállóba nyáron is.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nagy segítséget nyújtott szilveszter este a recepciós úriember és kolléganője segítőkészsége a szálláskeresésben, holott semmi hasznuk nem származott belőle, mégis mindent megtettek, hogy ne maradjunk a szabad ég alatt az év utolsó napján! !

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A leírásban feltüntetett dolgok, pl zenekar (nem cigányzene volt, hanem sokkal kellemesebb igazi szalon zenekar, szuper hangulattal! ) és az idegenforgalmi adó is változott. Ezen kívül csak szuperlatívuszokban lehet beszélni a látott és megtapasztalt dolgokról. Minden szempontból minőségi hely! Igazi szilveszteri- újévi ünnep volt! ! !

Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.17. - 2020.08.02.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 28.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.17. - 2020.08.02.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.08.30.
Petra Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.04-ig
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.04-ig
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.182 - 12.740,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.10.22. - 2020.10.26.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Ács Apartman
8 nap/7 éjszaka 3.700 - 4.350,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 11.352 - 14.872,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.10. - 2020.09.14.

Szállodák Badacsony környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)

BadacsonyX