3. helyezett Badacsony

8258 Badacsony, Park utca 5-7.

Hotel Halászkert Badacsony a térképen

Szállások Badacsony városában
Wellness csomagok Badacsony városában

Hotel Halászkert Badacsony vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Május végén 2 éjszakát voltunk a hotel Halászkertben és ismét nagyon jól éreztük magunkat. A szoba tágas és tisztaság volt mindenütt. Kényelmes volt a fürdő is, de oda lehetne polcokat tenni, hogy valahová lehessen pakolni. A wellness kicsi, de nem rossz. Megfelelő választékú a reggeli és finom.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon szép,kellemes hétvégét töltöttünk a hotel Halászkertben.Az ételek nagyon finomak voltak,tisztaság van,az ágyak kényelmesek,a medencét a gyerekek nagyon élvezték.A Balaton,központ közel van,a kilátás csodálatos,nyáron biztos visszamegyünk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 21.
Mindennel meg voltunk elégedve. A szobában a TV egy picit magasan volt, nem volt kényelmes nézni csak fekve. Szívesen visszatérünk a szállóba nyáron is.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nagy segítséget nyújtott szilveszter este a recepciós úriember és kolléganője segítőkészsége a szálláskeresésben, holott semmi hasznuk nem származott belőle, mégis mindent megtettek, hogy ne maradjunk a szabad ég alatt az év utolsó napján! !

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A leírásban feltüntetett dolgok, pl zenekar (nem cigányzene volt, hanem sokkal kellemesebb igazi szalon zenekar, szuper hangulattal! ) és az idegenforgalmi adó is változott. Ezen kívül csak szuperlatívuszokban lehet beszélni a látott és megtapasztalt dolgokról. Minden szempontból minőségi hely! Igazi szilveszteri- újévi ünnep volt! ! !

Gee_jartam TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
Egynapos céges rendezvényen voltunk itt. Megfizethető, tiszta, tágas, kedves fiatal (valószínűleg gyakorlatot töltő) személyzet, nagy befogadóképességű, INGYENES parkolóval. A szobában légkondi, tágas fürdőszoba, benne ruhaszárító (+csillag érte), LED TV, a szokásosnál nagyobb hűtő és egy nagy erkély, székekkel, asztallal.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29.
A Hotel elhelyezkedése nagyon jó, közel van minden amiért Badacsonyba látogat a kiránduló ! A személyzet kedves, a tisztaság is megfelelő volt. A szobák berendezése egyszerű, de jó. A fürdőben viszont hiányoltunk legalább egy polcot, a zuhanyzóban egy "kapaszkodót ", megérett már a cserére a zuhanyzóban lévő nagyon rozsdás polc.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
A hotel jó helyen van de kb. ennyi az előnye. A bejelentkezésnél a recepciós lerakta a szoba kulcsot és közölte hogy ott a lépcső első emelet. Nem tudott tovább foglalkozni velünk mert a takarítónővel beszélgetett és a telefonján mutogatta a képeit. A szobában a tévé mérete nevetségesen kicsi és messze van.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 10.
Kellemes környezetben található a Balatontól 100méterre, igényes, tiszta a szálloda és a szobák is, a személyzet fiatalos, segítőkész és kedves, a szobák kényelmesek, modernek. Az ételek finomak és bőségesek

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8.
Nagyon jol ereztuk magunkat a szallodaban, annak elhelyezkedese, kialakitasa is remek. Nagyon finomak voltak az etelek és a szilveszteri menusor bosegesre, kulonlegesre sekeredett. A borkostolo program nagyon elnyerte a tetszesunket, finom borokat mutattak be. Egyetlen hianyossagot tapasztaltunk: nem volt hajszarito az apartmanban, ezért adtunk 4 csillagot a szolgaltatasra.

Badacsony
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.31.
Badacsony
2-3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 pohár borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.10.24-ig
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.31-ig
Abszolút Vendégház
2019.04.02. - 2019.09.15.
Hotel Touring
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Hotel Carpe Diem
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.01. - 2019.09.10.
Fitromax Szabadidőközpont és Panzió
Ajka
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.03.30-ig
CE Napfény Hotel
1-2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.09.30.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.20-ig
Hotel Villa Classica
Pápa
3-4 éjszaka 25.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, városnézéssel, választható belépővel, szilveszteri gálavacsorával és zenés esttel, buszos kirándulással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.02.
Hotel Aquamarin
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.04-ig
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: önellátással ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.22-ig

Szállodák Badacsony környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Batthyány Kúria Zalacsány
A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda...
Palace Hotel  Hévíz
Téli álom árak (min. 2 éj)
Főúri kikapcsolódás (min. 2 éj)
Forró puncs (min. 2 éj)

BadacsonyX