Hotel Halászkert Badacsony
8258 Badacsony, Park utca 5-7.

Hotel Halászkert Badacsony a térképen

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 14.
Csak jót tudok mondani a szállodáról. A koronavírus miatt maszkban, kesztyűben, plexifal mögül adták ki a vendégeknek a reggelit, vacsorát, mégis nagyon udvariasak, kedvesek voltak a pincérek, pedig nem lehetett könnyű nekik ebben a furcsa helyzetben. A hotel nagyon jó helyen van, közel a badacsonyi centrum (éttermek, borozók), a strand, a kikötő.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A szobafoglalás hónapokkal előbb történt,a visszaigazolás a teljes összeg 30%-a volt,utána azonnal visszaigazolták a foglalásunkat. A megérkezéskor
azonnal teljeskörű tájékoztatást kaptunk a progarmokról és a továbbiakról. Ezután elfoglatuk a Balatonra néző erkélyes ,tágas szobát. Utána felfedeztük a környéket.

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
A céges kirándulás keretében volt szerencsénk megszállni 2 éjszakára ebben a nagyon kellemes hangulatú,teljes felszereltségű jó kis Hotelben. Az esti kikapcsolódást a Hotelen belüli medencében, jakuzziban és szaunában lehet eltölteni ami nagyon kellemes volt. A reggeli és vacsora nagyon bőséges svédasztalos volt és gondoltak a diétázókra is.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Szilveszteri pihenésre és mulatságra érkeztünk nyolcan. Az elhelyezésünk - ahogy kértük - egymás melletti szobákban történt, a reggelik, a vacsorák minősége, mennyisége és változatossága minden eddigi elvárást felülmúlt (a reggelinél a tulajdonos saját négyféle lekvárját kóstolhattuk meg), gondoltak a még itt is diétázókra, sokféle zöldséggel, a pelyheket reggelizőkre többféle gabonával, hozzá tejjel, kétoldalt egy-egy kávé- és gyümölcslé automata segített a gyorsabb kiszolgálásban.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Kedves és készséges személyzet biztosította pihenésünket és szórakozásunkat. Az ételek finomak voltak, azért kár, hogy a "pörköltből-gulyás" elnevezésű vendéglátós varázslat itt sem maradt el. A szilveszteri mulatság majdnem tökéletes volt, "csak" a zenekar éppen nem nyújtotta élete legjobbját. De mi ettől még jól éreztük magunkat, köszönet a konyhán dolgozóknak és a kedves felszolgálóknak!

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel személyzete mindent elkövet, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Kéréseinket rövid idő alatt teljesítették (reggelihez lekvár, vacsorához savanyúság). A programokat teljesítették. Az ételek finomak.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Május végén 2 éjszakát voltunk a hotel Halászkertben és ismét nagyon jól éreztük magunkat. A szoba tágas és tisztaság volt mindenütt. Kényelmes volt a fürdő is, de oda lehetne polcokat tenni, hogy valahová lehessen pakolni. A wellness kicsi, de nem rossz. Megfelelő választékú a reggeli és finom.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon szép,kellemes hétvégét töltöttünk a hotel Halászkertben.Az ételek nagyon finomak voltak,tisztaság van,az ágyak kényelmesek,a medencét a gyerekek nagyon élvezték.A Balaton,központ közel van,a kilátás csodálatos,nyáron biztos visszamegyünk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 21.
Mindennel meg voltunk elégedve. A szobában a TV egy picit magasan volt, nem volt kényelmes nézni csak fekve. Szívesen visszatérünk a szállóba nyáron is.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nagy segítséget nyújtott szilveszter este a recepciós úriember és kolléganője segítőkészsége a szálláskeresésben, holott semmi hasznuk nem származott belőle, mégis mindent megtettek, hogy ne maradjunk a szabad ég alatt az év utolsó napján! !

Badacsony
4 nap/3 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és bállal, éjféli svédasztalos büfével, tombola sorsolással, wellness-részleg használattal, kirándulással, borkóstolóval, újévi üdvözlettel, gyereksarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.22.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.22-ig
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 20.790,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.05.16-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.30-ig
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.29-ig
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 40.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, 1 pohár borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.

Szállodák Badacsony környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Wellamarin Zamárdi
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás-extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

BadacsonyX