Hotel Halászkert Badacsony ★★★

Napi ár reggelivel
Neptun Badacsony

Hotel Halászkert Badacsony vélemények

2019. január 2.barátokkal járt itt
A hotel személyzete mindent elkövet, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Kéréseinket rövid idő alatt teljesítették (reggelihez lekvár, vacsorához savanyúság). A programokat teljesítették. Az ételek finomak.
Kiváló 2017. január 8.a párjával járt itt
Nagyon jol ereztuk magunkat a szallodaban, annak elhelyezkedese, kialakitasa is remek. Nagyon finomak voltak az etelek és a szilveszteri menusor bosegesre, kulonlegesre sekeredett. A borkostolo program nagyon elnyerte a tetszesunket, finom borokat mutattak be.

Egyetlen hianyossagot tapasztaltunk: nem volt hajszarito az apartmanban, ezért adtunk 4 csillagot a szolgaltatasra.
Kiváló 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
Velünk együtt három családdal szilvesztereztünk, mindenki nagyon meg volt elégedve a szállással, illetve a szolgáltatásokkal. Nagyon figyelmes kedves udvarias, segítőkész a személyzet. Köszönjük mindenkinek aki ilyen kellemessé tette a Szilveszteri bulit. Köszönöm társaim nevében is.
Tisztelettel;Hrobár László és barátai
2022. augusztus 1.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a kerti WC, ilyet még nem láttam más szállodákban és én kifejezetten jó dolognak tartom, otthon is rendszeresen használom. Tetszett még a fürdőszobában elhelyezett fültisztítók, rendszeresen használom őket és még nem találkoztam egy szállodában sem ezek bekészítésével. A Wellnes részleg is igen jó szolgálatot tett hideg időjárás esetén.
Kiváló 2022. március 23.barátokkal járt itt
Szilveszteri ünnepet töltöttük több alkalommal is a barátokkal a Hotel Halászkertben.
Csak jót tudok mondani, mind az ügyintézés, a személyzet, az ételek, a szoba kapcsán.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a hotelt.
Biztos vagyok benne, hogy akár egy nyaralás remek helyszíne is lehet a vízközeli hotel.
2022. január 9.a párjával járt itt
A személyzet udvarias volt, a parkolás jól megoldott, a szoba kényelmes. A szilveszter este jó hangulatban, jó zenével telt.
A zene túl hangos volt, alig lehetett beszélgetni közben. A vacsora kiszolgálással elegánsabb lett volna. A desszert mutatós volt, de nem finom. Hiányoltuk a korlátlan italfogyasztást.
Kiváló 2021. november 2.a párjával járt itt
A szálloda kiváló ágy kényelmes kilátás gyönyörű volt személyzet segítőkész tisztaság rendbe. Ami kifogásolható az étkeztetésnél vacsoránál elég gyér volt a választék, de reggelinél igazán kellemetlen volt, hogy nemvolt pohár és szólni kellett érte és üres a felvágott tálca és félóra múlva hozták ki mikor már mást kellett fogyasztani . De azért az ételek finomak voltak .
Kiváló 2020. október 31.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedése kiváló.A strandhoz,vasútállomáshoz, központhoz néhány perces séta. Tisztasága kiváló. Az ételek átlagon felüliek. A személyzet kedves és segítőkész. A wellness megfelelő. A wifi kiváló!
Bátran ajánlom mindenkinek a szállást!
Kiváló 2020. július 14.barátokkal járt itt
Csak jót tudok mondani a szállodáról. A koronavírus miatt maszkban, kesztyűben, plexifal mögül adták ki a vendégeknek a reggelit, vacsorát, mégis nagyon udvariasak, kedvesek voltak a pincérek, pedig nem lehetett könnyű nekik ebben a furcsa helyzetben. A hotel nagyon jó helyen van, közel a badacsonyi centrum (éttermek, borozók), a strand, a kikötő.
Hotel Halászkert Badacsony - Külső képHotel Halászkert Badacsony - SzobákHotel Halászkert Badacsony - SzobákHotel Halászkert Badacsony - SzobákHotel Halászkert Badacsony - SzobákHotel Halászkert Badacsony - SzobákHotel Halászkert Badacsony - VendéglátásHotel Halászkert Badacsony - Külső kép
Kiváló 2020. január 2.a párjával járt itt
A szobafoglalás hónapokkal előbb történt,a visszaigazolás a teljes összeg 30%-a volt,utána azonnal visszaigazolták a foglalásunkat. A megérkezéskor
azonnal teljeskörű tájékoztatást kaptunk a progarmokról és a továbbiakról. Ezután elfoglatuk a Balatonra néző erkélyes ,tágas szobát. Utána felfedeztük a környéket.