Erus: Kellemes napok a hotel Halászkertben ! - Hotel Halászkert Badacsony

Hotel Halászkert Badacsony értékelése
2. helyezett a 11 badacsonyi szállás közül

Kellemes napok a hotel Halászkertben !

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Május végén 2 éjszakát voltunk a hotel Halászkertben és ismét nagyon jól éreztük magunkat. A szoba tágas és tisztaság volt mindenütt. Kényelmes volt a fürdő is, de oda lehetne polcokat tenni, hogy valahová lehessen pakolni. A wellness kicsi, de nem rossz. Megfelelő választékú a reggeli és finom. Egyik este itt vacsoráztunk az étteremben és nagyon elégedettek voltunk a választékkal, az ízekkel, a kiszolgálással.A hotel elhelyezkedése szuper ! Biztos vissza megyünk harmadszor is, kedveljük ezt a helyet.

Szeretnéd követni Erus felhasználót?    Igen

Hotel Halászkert Badacsony
8258 Badacsony
Park utca 5-7.

2018. április 3.
Nagyon szép,kellemes hétvégét töltöttünk a hotel Halászkertben.Az ételek nagyon finomak voltak,tisztaság van,az ágyak kényelmesek,a medencét a gyerekek nagyon élvezték.A Balaton,központ közel van,a kilátás csodálatos,nyáron biztos visszamegyünk.

2018. március 21.
Mindennel meg voltunk elégedve. A szobában a TV egy picit magasan volt, nem volt kényelmes nézni csak fekve. Szívesen visszatérünk a szállóba nyáron is.

2018. január 3.
Nagy segítséget nyújtott szilveszter este a recepciós úriember és kolléganője segítőkészsége a szálláskeresésben, holott semmi hasznuk nem származott belőle, mégis mindent megtettek, hogy ne maradjunk a szabad ég alatt az év utolsó napján!! Minden potenciális, a környéken lévő hotelt felhívtak,...

Hotel Halászkert, Badacsony kiemelt csomagajánlatai
 - Téli pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-01 - 2019-03-31
 - Őszi 3=4
5 nap/4 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-10-01 - 2018-12-22
 - Őszi 5=7
8 nap/7 éjszaka 7.357,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-10-01 - 2018-12-16