az 1 badacsonylábdihegyi étterem közül
étterem, vendéglő
Balaton Eldorado Étterem Badacsonylábdihegy
Balaton Eldorado Étterem BadacsonylábdihegyBalaton Eldorado Étterem Badacsonylábdihegy
Balaton Eldorado Étterem Badacsonylábdihegy

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Balaton Eldorado Étterem Badacsonylábdihegy vélemények

Kiváló 2021. július 6.a párjával járt itt
Kiváló hely,Joléreztük magunkat.Személyzet kedves,mindenre odafigyelnek.!Fogok még menni! Kiszolgálás remek.Másoknak iss ajánlom!! Köszönjük,!!
Kiváló 2016. július 20.barátokkal járt itt
Baratnommel eloszor jartunk ezen a helyen es a kornyeken is. Konnyen eszreveheto helyen van es mivel vonattal mentunk,igy rogton az utunkba kerult. Konnyu volt a valasztas,sokfele etel van,mindenki talal szamara megfelelot. Nagyon kedves volt a szemelyzet es a kiszolgalas is kifogastalan. Jo volt a hangulat es a talalas is,ha visszaterunk ide,akkor nem hagyjuk ki ezt az ettermet akkor sem. Koszonunk mindent,csak igy tovabb!
Balaton Eldorado Étterem Badacsonylábdihegy - Étel/italBalaton Eldorado Étterem Badacsonylábdihegy - Étel/italBalaton Eldorado Étterem Badacsonylábdihegy - Étel/ital
Kiváló 2015. november 2.gyerekekkel járt itt
Az éttermet már többször látogattuk, mivel közel van a házunkhoz. Ezért a szállást nem szoktuk igénybe venni. A vendéglőjében szívesen megyünk. Nagyon finom ételek pl. liba, tócsi, pizza. . . . . Itt mindenki talál kedvére gyerek és felnőtt. Kedves személyzet, tiszta, hangulatos.
Balaton Eldorado Étterem Badacsonylábdihegy - Egyéb