Cecilia

Cecilia adatlapja

Kereskedelemmel foglalkozom. Barátságos és jó természetem nagy előnyöm, de néha hátrányom is. Nagyon szeretek utazni, új helyeket megismerni. Nagyon örülök, hogy a családom is ilyen beállítottságú, ezért együtt sok helyre eljutunk. A másik szenvedélyem a horgászat.
Családommal vagy párommal. Figyeljük az akciós utazásokat. Étterem kupont is szoktunk vásárolni, igy ezáltal több éttermet megismerünk, ha megtetszik akkor visszatérünk.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Utazó
Regisztráció2013.12.29
Utoljára itt2017.01.18

2017. január 15.gyerekekkel járt itt
A Panoráma Hotel elhelyezkedése nagyon jó , kényelmes a közvetlen átjárással a fürdőbe. Az ár értékarány teljesen rendben van ! A Hotel tiszta nagyon, remek az étterem és a pincérek is nagyon segítőkészek, kedvesek. Változatos remek az éttermi ajánlat. A Szent András Fürdő nagyon jó. Sajnos itt a személyzet nem mindig kedves !
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Hunguest Hotel Panoráma Hévíz -
Kiváló 2017. január 13.családjával járt itt
Többször jártunk már az étteremben, de eddig sohasem csalódtunk. Korábban rendezvényen is voltunk az emeleti részében. Mi inkább a Sárváron átmenő vendégekhez tartozunk. Nyáron a Balatonról hazafele rendszeresen megállunk egy finom ebédre. Finomak az ételek nagyon, a mennyiséggel sincs probléma. Kedves helyes a személyzet.
Átlagos 2017. január 16.a párjával járt itt
Az étterem Sümegen egy szép környezetben található. Kupon fűzet révén találtunk erre az étteremre. A belső hangulata is nagyon megfogott bennünket. Hát a pincér már nem volt olyan kedves mikor megtudta, hogy kuponosok vagyunk , Folyamatosan a szabályait hangsúlyozta ! /Ezen azért meglepődtünk, mert más helyeken csak elkérik a szelvényt és ennyi.