Timmy

Timmy adatlapja

Regisztráció2013.12.10
Utoljára itt2017.08.05

Átlagos 2014. január 5.barátokkal járt itt
Másodjára járok ebben a szállodakomplexumban. Tavaly a párommal, idén pedig a barátnőmmel látogattunk el ide,
hogy a szilveszteri nyüzsgést kellemesen levezessük egy kis wellnessel és pihenéssel. Sajnos az idei dátum megválasztása,
nem a legmegfelelőbbnek bizonyult, mert TELTHÁZ volt, ami önmagában nem is lett volna probléma, ha nem csak és kizárólag kis és-nagy gyerekes
családokból tevődik össze.
Felhasználó fényképei:
Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence - Velence Resort & Spa Velence -
Átlagos 2013. december 10.barátokkal járt itt
Hirtelen ötlet vezérelt a hely felkeresésére a barátnőmmel. Az interneten már az étlapot megnéztem és nagyjából tudtam is, hogy mi az, amit szeretnék. A hely maga átlagos, kellemes benyomást keltettek a felszolgálók az elején a kedvességükkel és figyelmességükkel.
Kiváló 2013. december 15.barátokkal járt itt
Tökéletes helyszín, tökéletes személyzet, tökéletes étel/ital, mi kell még? ! :) én csak másodjára, a barátnőm már többször járt itt. Tényleg túlzás nélkül mindennel meg voltunk elégedve, fantasztikus vacsorát töltöttünk el itt, nagyon köszönjük az élményt és az ízeket is!