A környék szégyene

Kisfaludy Ház Étterem BadacsonytomajKisfaludy Ház Étterem Badacsonytomaj a térképen

Szörnyű 2022. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2022. június 8.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Barátokkal asztalt foglaltunk ezen a nívósnak hitt helyen ,hisz 2 éve a borteraszán irigykedve néztük a vendégeket....nekünk akkor nem jutott hely.
16 órára volt az asztalunk,mire helyet foglaltunk az élő cigányzene pont akkor szünt meg, összepakoltak és elmentek.hiába próbáltuk marasztalni őket lejárt a munkaidejük.
Az étlapot kikérve kissé ledöbbentünk, hisz alig tudtunk választani abból a néhány ételből ami összeállítottak.
Bár ne tettük volna.
Az Aranyló tyúkhúslevesnek nevezett valami inkább hasonlított egy delikátleveshez......a Tárkonyos vadragut meg ne is említsem.....Életetünkben ilyen rosszat nem ettünk!Eleve egy kis csészében hozták ki,nem hiszem, hogy 2 dl-nél több volt......Mint a mosogatólé.....látszott , hogy össze volt dobva , ami volt a konyhán!!!!!

Én Borkorcsolyát választottam főfogásként,ami nem volt rossz, de nem volt egy teljes adag az biztos.
A baráti társaságból a cigánypecsenyére panaszkodtak még a legjobban.
Az árakról ne is beszéljünk.
Szóvá tettük a pincérnek elégedetlenségünket és ki akartuk hívni az üzletvezetőt, de pont akkor ment el.....és szerinte a levessel nem volt semmi gond!!!!
Engesztelésül próbáltak pálinkával kedveskedni, de az is felejtős volt!
A borteraszon hagytunk névvel , címmel telefonszámmal egy két oldalas levelet, de azóta sem hívtak és reagáltak erre.......Gondolom olvasás nélkül a szemetesbe landolt.

Tiszelt Vendéglátós!Ne spóroljon a munkabéren a konyhán, mert ez lesz a vége.!!!
Egy ilyen gyönyörű helyen fekvő étterem turisztikai látványosság,hogy endedheti meg magának, hogy ilyen ételeket adjon ki a kezei közül????

A borterasz ami az étteremhez tartozik kitünő, a kiszolgáló személyzet figyelemre méltó volt!!!!!!!!
Nem úgy az étteremben!!!Flegma , lekezelő nem vendégközpontú!

Ezért nem volt érdemes 2 évet várni!!!!!!
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Szörnyű
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Gyenge

Kisfaludy Ház Étterem további értékelései

2021.08.09barátokkal
A kiszolgálás elfogadhatatlan, b.nkók. Az étel megfelelő, de nem különleges. A helyet abszolút nem ajánlom senkinek, csalódás...
2016.04.07a párjával
Nagyon sokszor jártunk már itt főszezonban, most rövidített étlappal (és mintha új vezetőséggel) találkoztunk. Az étlapról rendelt ételek a semmi extra, a párom tócsniágyon sült húst evett, én joghurtban pácolt csirkemellet salátával, ez utóbbi nem hagyott maradandó élményt, utána kárpótolt az...
2015.06.11a párjával
Imádtuk a környéket és ez a hely szimpatikus volt mindennek a tetején panoráma nyugis balcsira nézzett kisfaludy tálat kértünk és forrásvizet itt még nem alkoholizáltunk mivel lent remek pincék vannak végig ide csak a látványértés a felséges ételekért jöttünk jól laktunk bőséges tál volt de...
Hotel Bonvino Badacsony - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat