3,3

2026.04.15-ig
Hotel Bonvino Badacsony

Kisfaludy Ház Étterem Badacsonytomaj vélemények

Szörnyű 2022. június 8.barátokkal járt itt
Barátokkal asztalt foglaltunk ezen a nívósnak hitt helyen ,hisz 2 éve a borteraszán irigykedve néztük a vendégeket. . . . nekünk akkor nem jutott hely. 16 órára volt az asztalunk,mire helyet foglaltunk az élő cigányzene pont akkor szünt meg, összepakoltak és elmentek. hiába próbáltuk marasztalni őket lejárt a munkaidejük.
Szörnyű 2021. augusztus 9.barátokkal járt itt
A kiszolgálás elfogadhatatlan, b.nkók. Az étel megfelelő, de nem különleges. A helyet abszolút nem ajánlom senkinek, csalódás
Kisfaludy Ház Étterem Badacsonytomaj - Egyéb
2016. április 7.a párjával járt itt
Nagyon sokszor jártunk már itt főszezonban, most rövidített étlappal (és mintha új vezetőséggel) találkoztunk. Az étlapról rendelt ételek a semmi extra, a párom tócsniágyon sült húst evett, én joghurtban pácolt csirkemellet salátával, ez utóbbi nem hagyott maradandó élményt, utána kárpótolt az aranygaluskájuk, gondolom szezonra nagyobb választékkal jobbat tudok találni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 11.a párjával járt itt
Imádtuk a környéket és ez a hely szimpatikus volt mindennek a tetején panoráma nyugis balcsira nézzett kisfaludy tálat kértünk és forrásvizet itt még nem alkoholizáltunk mivel lent remek pincék vannak végig ide csak a látványértés a felséges ételekért jöttünk jól laktunk bőséges tál volt de elfogyott lassacskán.
Kisfaludy Ház Étterem Badacsonytomaj - Étel/italKisfaludy Ház Étterem Badacsonytomaj - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 24.családjával járt itt
Nem először jártunk ebben az étteremben. A panoráma lenyűgöző az étterem teraszáról. Érdemes gyalog érkezni, jó kis túra, jól megéhezünk. Az étterem hangulatos, a felszolgált ételek ízletesek ( szomorúan vettem tudomásul, hogy a balatoni harcsa hájas). A kiszolgálás gyors, a pincérek készségesek, a zene kicsit hangos.
Kisfaludy Ház Étterem Badacsonytomaj - Egyéb