Badacsonytomaj - Badacsonytomaj Városi StrandBadacsonytomaj - Kisfaludy-kilátó
Badacsonytomaj - Szent István király kápolnaBadacsonytomaj - Badacsonyi Szent Anna kápolna

Badacsonytomaj bemutatása

A város a Balaton északi partjának nyugati részén, a Badacsony lábánál található. Látnivalói között szerepel Kisfaludy Sándor és felesége, Szegedy Róza egykori lakhelye, a Szegedy Róza-ház, valamint Kisfaludy présháza. Az Egry József Emlékmúzeum (A Balaton festőjének a háza múzeumként funkcionál 1973 óta) a művész festményeinek és időszakos kortárs művészek kiállításainak ad otthont.

Badacsonytomaj és környéke legfrissebb értékelései

2023.10.24a párjával
Kiváló
Borkóstolóra érkeztünk ide a párommal, amit a Bonvino Hotel ajánlásával kaptunk, ez benne volt a foglalásunkban. Három féle bort kóstolhattunk meg. Nem volt túl jó idő azon a vasárnapi napon, lógott kicsit az eső lába, de azért kint maradtunk a kertben, és ott hallgattuk meg a kedves borászmester...
2023.10.18a párjával
Kiváló
Úton a Bonvino Hotel felé, ismét betértünk ebbe a falatozóba. 3 éve amikor körbetekertük a Balatont, itt ettünk egy jó kis retro burgert, és egy tépett malac burgert. Utóbbit én kértem, és ismét nem csalódtam, mert ugyan azt az ízvilágot éreztem, semmivel nem lett rosszabb. A buci friss, a hús...
2023.09.28a párjával
Kiváló
Gyönyörü kilatás a Balatonra, tiszta modern gyönyörü szobák , udvarias személyzet közel mindenhez . Ajánlom mindenkinek

Badacsonytomaj és környéke kedvelt szállásai

Hotel Bonvino Badacsony - Kedvezményes 1 éjszakás ajánlat
Senior ajánlat
05.07-12.20.
Hotel Freya Zalakaros
130.720 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
05.19-12.23.
Ensana Thermal Aqua Hévíz
98.550 Ft / 2 fő / 2 éj-től all inclusive ellátással
Kirándulnál Badacsonytomaj környékén?
Nézd meg válogatásunkat a környékről!
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Badacsonytomaj és környékén

Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior, ZalakarosCsomagok már 19.508 Ft/fő/éj ártól
Villa Plattensee VonyarcvashegyVilla Plattensee, VonyarcvashegyCsomagok már 12.540 Ft/fő/éj ártól
Hotel Panoráma Balatongyörök BalatongyörökHotel Panoráma Balatongyörök, BalatongyörökCsomagok már 16.900 Ft/fő/éj ártól
Art Hotel ZalakarosArt Hotel, ZalakarosCsomagok már 22.000 Ft/fő/éj ártól
Badacsonytomaj a térképen