DEndre: A kifogástalan kiszolgálás és a jó borok emelik meg ezt a h... - Villa Pátzay Borhotel Étterme Badacsonytomaj

A kifogástalan kiszolgálás és a jó borok emelik meg ezt a helyet.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. január 17.
A Pátzay borhotel éttermét a véletlen folytán ismerhettük meg.
Egy régi jóbarátommal jártunk a szomszédos Laposa borteraszon iszogattunk, s amikor kimentem az autóhoz valamiért, esteledvén, a Pátzay borhotel fényeire lettem figyelmes. Gondoltam, nézzük meg, mi is van ott. Kiderült, hogy konyha is van, borbár is van, s örömmel látnak, amiután befejeztük Laposáéknál a borozást.
Így is tettünk, egyik helyről átsétáltunk a másikba.
Ettünk ropogós csirkeszárnyakat, valamint csokiszuflét, egyik sem volt kiemelkedő, de a négy pontot azért meg lehet adni a konyhára némi jóindulattal. Kérésre hoztak csípős szószt és nyers chilit is. „Hivatalból” adtak a szárnyak mellé coleslaw salátát, répa és szárzellerhasábokat, valamint két készterméknek tűnő mártást.
A kiszolgálás rendkívül kedves, a beltér tiszta, rendezett, de nem különösebben hangulatos, intimitásérzés nincs..
Kóüstoltunk néhány izgalmas bort itt is az értelek mellé.
Az összélmény itt is egyértelmű 5 pont.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

A kifogástalan kiszolgálás és a jó borok emelik meg ezt a helyet. - Villa Pátzay Borhotel Étterme Badacsonytomaj

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

8261 Badacsonytomaj
Bogyay Lajos út 3.

Vélemények DEndre felhasználótól

2021. január 31.
A Petrányi borterasz étterme indulhat a legszebb panorámát nyújtó éttermek versenyén, de mindez nem elég, a beltér is pazar, elképesztően igényes és hangulatos. Ettünk kacsamájat birsalmával, füstölt pisztrángot savanyított zöldségekkel, leveles tésztával, csirkemellet karfiolokkal, szalonnás...

2021. január 31.
A La Mareda Győr leghíresebb étterme, egyben a legszínvonalasabb is. Jártunk itt családilag tíz éve, nem volt rossz, de annak fényében, hogy a séf megnyerte a „Hagyomány és evolúció” szakácsversenyt, többre vártunk. Tavaly októberben ismét ellátogattam ide, ettem egy kecskesajtos...

2021. január 31.
A Csalogány 26 étteremben három ízben fordultam meg, először nem sokkal nyitás után, akkor menüt ettünk, majd pár évre rá, amikor a menü mellett kipróbáltunk két a la caerte fogást is, végül pedig tavaly. Ez az étterem mindig a magyar vendéglátás éllovasai közé tartozott, a Pethő Balázs séf...