Buci Center - II. Buci Drive - III. Buci Mobil Baja

3,8
a 40 bajai étterem közül
büfé
Buci Center - II. Buci Drive - III. Buci Mobil Baja
Buci Center - II. Buci Drive - III. Buci Mobil BajaBuci Center - II. Buci Drive - III. Buci Mobil Baja

Buci Center - II. Buci Drive - III. Buci Mobil Baja bemutatkozása

I. Buci Center üzletünk Baja legfrekventáltabb helyén, a Halászparton található.
Ha ide látogat, a Sugovica és a Halászpart gyönyörű panorámájában gyönyörködhet, élvezve a kitűnő ízeket!
Specialitásunk a Buci, amely több, mint 12 féle ízesítéssel kapható, a környék közkedvelt, gyorsan fogyasztható burgere.

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Buci Center - II. Buci Drive - III. Buci Mobil Baja vélemények

Kiváló 2016. január 26.családjával járt itt
Egy szóval jellemezve isteni finom. Az étel isteni az árak nagyon jók és a név nagyon tetszik sőt az adagok is jók
Átlagos 2013. június 19.a párjával járt itt
Az ember néha igazán megkívánja a bucit, egy kis salátával, husival töltve, különböző szószokkal. . . néha be is jön. De amikor kérek hozzá sült krumplit, és egyszerűen SOHA SEM sikerül normálisra megcsinálniuk, az kicsit ki tud akasztani. Vagy félig nyers marad, vagy elfelejtették megsózni, és teljesen íztelen.
Buci Center - II. Buci Drive - III. Buci Mobil válasza
Tisztelt Értékelő Hölgy/Úr!
Köszönettel vettem értékelését, bevallom nem esett jól visszahallani azt amit már sajnos visszahallottam. Tudom mentegetődzésnek is tűnhet az a szlogen, . . . "hogy az alkalmazott sokszor egy fizetett ellenség. . ",- de sajnos az én esetemben igaz.
2014. január 17., Jámbor István, tulajdonos
Buci Center - II. Buci Drive - III. Buci Mobil Baja a térképen
6500 BajaHalászpart. 1 - II. Kölcsey 37 - III. Mozgó árusítás
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • szabadtéri
H-Szo
V
magyar, mexikói, olasz, szerb
grill ételek
Zene
Élőzene: könnyűzene, alkalmanként
Gépzene: nemzetközi slágerek, alkalmanként
Különtermek
ablakon át történő árusítás - max. fő
600 Ft (kb. ár)
Borsodi, Dreher, Soproni, Német-osztrák sörök, alkalomra bármilyen