Bounce13

Bounce13 adatlapja

Regisztráció2013.06.19
Utoljára itt2015.11.21

Átlagos 2013. június 19.családjával járt itt
Erre a helyre aztán mondhatjuk nyugodtan, hogy a külső nem minden! Belvárosi elhelyezkedésű, igazán igényesen, hangulatosan kialakított és berendezett hely ez, kifejezetten a turistákra kiélezve. És itt a baj. Miért van az, hogy végig kellett néznem, amint a szomszédos asztalnál a német hölgyek idegesen, mutogatva mondták el, hogy mit szeretnének kérni?
Átlagos 2013. július 19.a párjával járt itt
Szeretem a pizzájukat, de csak akkor, ha érte megyünk. Ugyanis 1, nincs házhoz szállítás, 2, ha beülünk, mindig idegesen távozunk. Ez egyébként nagyrészt a pincérnők számlájára írható, akik olyan életkedvvel dolgoznak, mintha minden egyes rendeléssel azt mondtam volna nekik, hogy vessék magukat a tengerbe.
Kiváló 2013. június 19.a párjával járt itt
Az egyik kedvenc éttermem. Hangulatos, nem csak a háttérzene miatt, hanem a gyönyörű, igényes berendezés és kialakítás miatt. Az ételek semmihez sem foghatóak, tényleg nagyon egyedi, színes étlappal rendelkeznek. Én még itt nem ettem rosszat, nagyon odafigyelnek a minőségre.