Mola Gastropub Baja

Mola Gastropub BajaMola Gastropub Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.04.23-ig
Takler Kúria Szekszárd

Mola Gastropub Baja vélemények

2023. május 1.a párjával járt itt
Egy szép csendes tavaszi hétvégén ültünk be ide.A város központjában helyezkedik el. Kényelmes, hangulatos teraszon várakoztunk. Kedves, gyors pincér szolgált ki minket. A gulyás levest egy jópofa lábasban szolgálták fel. Az ételek mennyisége és minősége nagyon is megfelelő. Az ára is elfogadható.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
2016. július 15.a párjával járt itt
A Szentháromság téren találhato hangulatos kerthelységgel rendelkezö fiatalos étterem. Többször felkerestük mivel jó minöségü ételt szolgálnak fel kedvezö áron. Sajnos a kiszolgálás lassu,de a mediterán hangulatu fötér kárpótolja az embert. Az adagok bőségesek és nem drágák . Délben menű fogyasztására is van lehetöség 3 fogás 990 ft áron.
Mola Gastropub Baja - Étel/italMola Gastropub Baja - Étel/italMola Gastropub Baja - Külső kép