Bolya: Isteni bajai halászlé - Vizafogó Panzió étterme Baja

Vizafogó Panzió étterme Baja értékelése
2. helyezett a 37 bajai étterem közül

Isteni bajai halászlé

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Hamár Baja, akkor halászlé. Három napos bajai kirándulásunkon két alkalommal ettünk itt és kétszer halászlevet. Nagyon hangulatos hely,
kedves, udvarias, humoros pincér szolgált ki. Olyan nagy adagot szolgálnak fel, hogy második fogást, akkár desszertet már nem kívántunk.
A második alkalommal sajnáltuk, hogy aznap nem dolgozott a pincér, de ugyanolyan udvarias kiszolgálásban részesültünk és nem csalódtunk a halászlében sem, ugyan olyan ízletes és bőséges volt. Ha arra járunk biztos ismét felkeressük az éttermet.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Bolya felhasználót?    Igen

6500 Baja
Március 15. sétány 27.

2019. augusztus 21.
Kiváló konyha, csodaszép helyen van, kedves személyzet, a sok vendég ellenére gyors kiszolgálás, és valóban minőségi halakat szolgáltak fel. Szinte mindegyik ételből lehetett gyerekadagot kérni, nemcsak a szokásos halrudacska-rántott hús volt. Nagyon szuper a játszótér, és kérés nélkül adtak...

2019. július 17.
Gyönyörű környezetben, vízre néző asztaloknál lehet étkezni, rossz idő esetén pedig az üvegezett teraszról lehet gyönyörködni a Sugovicában. Hangulatos, igényes asztalokkal, dekorációval. A felszolgálók nagyon kedvesek, tisztelettudóak, még is közvetlenek,barátságosak. Az ételek nagyon...