Vizafogó Panzió étterme Baja
6500 Baja, Március 15. sétány 27.

Vizafogó Panzió étterme Baja a térképen

Szállások Baja városában
Wellness csomagok Baja városában

Vizafogó Panzió étterme Baja vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Kiváló konyha, csodaszép helyen van, kedves személyzet, a sok vendég ellenére gyors kiszolgálás, és valóban minőségi halakat szolgáltak fel. Szinte mindegyik ételből lehetett gyerekadagot kérni, nemcsak a szokásos halrudacska-rántott hús volt. Nagyon szuper a játszótér, és kérés nélkül adtak rajzolni valót a nagyobb gyerekeknek.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezetben, vízre néző asztaloknál lehet étkezni, rossz idő esetén pedig az üvegezett teraszról lehet gyönyörködni a Sugovicában. Hangulatos, igényes asztalokkal, dekorációval. A felszolgálók nagyon kedvesek, tisztelettudóak, még is közvetlenek,barátságosak. Az ételek nagyon finomak,gyönyörű tálalással. Már többször jártunk itt, és még fogunk is, az biztos.

Bolya TOP étteremértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Hamár Baja, akkor halászlé. Három napos bajai kirándulásunkon két alkalommal ettünk itt és kétszer halászlevet. Nagyon hangulatos hely,
kedves, udvarias, humoros pincér szolgált ki. Olyan nagy adagot szolgálnak fel, hogy második fogást, akkár desszertet már nem kívántunk.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Udvarias,gyors kiszolgálás,az étel finom,az adag megfelelő.Szép,tiszta környezet,a legszebb kilátással.Baján a legjobb étterem.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Ez év augusztusában es oktoberben töltöttünk néhány napot Baján. Minden nap örömmel mentünk a Vizafogoba vacsorázni es nem csalodtunk egyszer sem! Figyelmes, jokedvü kiszolgálás, nagyom finom es böséges adagok! Elég nagy választék, kiváló ár-érték-arány. Nyáron külön élvezet a táj, az étterem fekvése nagyon jó. Remélhetöleg megmarad ez a jo szinvonal a jövöben is!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az asztalt előre érdemes lefoglalni még délutánra is mert sokan szeretik ezt a helyet. Ízletes hal illetve és más jellegű ételek. A felszolgáló kedves ,szinte észrevétlenül tüntette el a kiürült üvegeket,tányérokat profi vendéglátós ritkán találkozik ilyennel az ember. Nem olcsó étterem de nagyon nívós és nem arra mennek hogy az embert kirabolják.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedvesemmel tértünk be erre a helyre az ittjártam. hu előzetes böngészése után. A hely a part oldaláról kellemes élményt nyújt az étel elfogyasztásához. Az ételek fenségesek, mennyiségük kielégítő, az ára kissé túlárazott, de az élmény kompenzálta. A pincérek előzékenyek, az étel elfogyasztása után is érdeklődtek, hogy meg voltunk-e vele elégedve.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 20.
Egy nagyon rég óta nagyon jól működő helyről beszélünk. Az alkalmazottak tapasztaltak, figyelmesek, minden igényt kielégítenek. Ez az a hely, ahol a vacsora utáni kávédat utánad viszik a Sugovica parti padra is ha te úgy szeretnéd elfogyasztani. . . :) évek óta vendégek vagyunk itt, még sosem okozott csalódást.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 21.
Az Ittjártam honlapjáról kerestem egy éttermet, ahol a híres halászlevet
megkóstolhatjuk. családommal jártam itt. Könnyen megtaláltuk. Sokan voltunk, nem volt asztalfoglalásunk, de így is sikerült asztalt kapnunk. Nagyon gyors a kiszolgálás. A halászlé isteni volt, körbekóstoltuk. A második fogást Én már meg sem bírtam enni, de gyorsan becsomagolják.

2017. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. március 3.
Baján töltött néhány nap során meg akartam kóstolni az igazi bajai halászlevet, így csak és kimondottan emiatt tértem be. A kiszolgálás teljesen átlagos volt, amin csak az javított kissé, hogy az étkezés végén a pincér odajött érdeklődni, mennyire ízlett az étel, ezzel oldva kissé a komorabb munkavégzését, ott szimpatikussá vált a történet.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
2019.08.26. - 2020.08.24.
Pilvax Hotel
Kalocsa
Akár 1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, touchpad bekészítéssel, kedvezményes éttermi fogyasztással, fénymásolási és nyomtatási lehetőséggel, kedvezményes mosatási és vasalási szolgáltatással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.12. - 2020.01.01.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2019.12.31.
Blum Vendégház & Pince
Villány
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
2019.08.25. - 2020.08.24.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 11.288,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, borvacsorával, pálinkakóstolóval, további szervezett programokkal, kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.10.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2019.08.24. - 2020.08.24.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.485 - 14.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2019.12.22.
Nagymányok
2019.09.19. - 2020.08.24.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
4 nap/3 éjszaka 24.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, szilveszteri mulatsággal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.01.
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, jakuzzi és szauna használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.28. - 2020.01.02.

Szállodák Baján és környékén
Tókert Fogadó Baja
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Zichy Park Hotel Baja
Duna Wellness Hotel Baja
A háromcsillagos színvonalú Duna Wellness Hotel káprázatos panorámával és magasfokú...
Napi ár 4 vagy több főre
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre

Vizafogó Panzió étterme BajaX