Vizafogó Panzió étterme Baja
6500 Baja, Március 15. sétány 27.

Vizafogó Panzió étterme Baja a térképen

Szállások Baja városában
Wellness csomagok Baja városában

Vizafogó Panzió étterme Baja vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Kiváló konyha, csodaszép helyen van, kedves személyzet, a sok vendég ellenére gyors kiszolgálás, és valóban minőségi halakat szolgáltak fel. Szinte mindegyik ételből lehetett gyerekadagot kérni, nemcsak a szokásos halrudacska-rántott hús volt. Nagyon szuper a játszótér, és kérés nélkül adtak rajzolni valót a nagyobb gyerekeknek.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezetben, vízre néző asztaloknál lehet étkezni, rossz idő esetén pedig az üvegezett teraszról lehet gyönyörködni a Sugovicában. Hangulatos, igényes asztalokkal, dekorációval. A felszolgálók nagyon kedvesek, tisztelettudóak, még is közvetlenek,barátságosak. Az ételek nagyon finomak,gyönyörű tálalással. Már többször jártunk itt, és még fogunk is, az biztos.

Bolya TOP étteremértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Hamár Baja, akkor halászlé. Három napos bajai kirándulásunkon két alkalommal ettünk itt és kétszer halászlevet. Nagyon hangulatos hely,
kedves, udvarias, humoros pincér szolgált ki. Olyan nagy adagot szolgálnak fel, hogy második fogást, akkár desszertet már nem kívántunk.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Udvarias,gyors kiszolgálás,az étel finom,az adag megfelelő.Szép,tiszta környezet,a legszebb kilátással.Baján a legjobb étterem.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Ez év augusztusában es oktoberben töltöttünk néhány napot Baján. Minden nap örömmel mentünk a Vizafogoba vacsorázni es nem csalodtunk egyszer sem! Figyelmes, jokedvü kiszolgálás, nagyom finom es böséges adagok! Elég nagy választék, kiváló ár-érték-arány. Nyáron külön élvezet a táj, az étterem fekvése nagyon jó. Remélhetöleg megmarad ez a jo szinvonal a jövöben is!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az asztalt előre érdemes lefoglalni még délutánra is mert sokan szeretik ezt a helyet. Ízletes hal illetve és más jellegű ételek. A felszolgáló kedves ,szinte észrevétlenül tüntette el a kiürült üvegeket,tányérokat profi vendéglátós ritkán találkozik ilyennel az ember. Nem olcsó étterem de nagyon nívós és nem arra mennek hogy az embert kirabolják.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedvesemmel tértünk be erre a helyre az ittjártam. hu előzetes böngészése után. A hely a part oldaláról kellemes élményt nyújt az étel elfogyasztásához. Az ételek fenségesek, mennyiségük kielégítő, az ára kissé túlárazott, de az élmény kompenzálta. A pincérek előzékenyek, az étel elfogyasztása után is érdeklődtek, hogy meg voltunk-e vele elégedve.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 20.
Egy nagyon rég óta nagyon jól működő helyről beszélünk. Az alkalmazottak tapasztaltak, figyelmesek, minden igényt kielégítenek. Ez az a hely, ahol a vacsora utáni kávédat utánad viszik a Sugovica parti padra is ha te úgy szeretnéd elfogyasztani. . . :) évek óta vendégek vagyunk itt, még sosem okozott csalódást.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 21.
Az Ittjártam honlapjáról kerestem egy éttermet, ahol a híres halászlevet
megkóstolhatjuk. családommal jártam itt. Könnyen megtaláltuk. Sokan voltunk, nem volt asztalfoglalásunk, de így is sikerült asztalt kapnunk. Nagyon gyors a kiszolgálás. A halászlé isteni volt, körbekóstoltuk. A második fogást Én már meg sem bírtam enni, de gyorsan becsomagolják.

Kieft TOP étteremértékelő
2017. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. március 3.
Baján töltött néhány nap során meg akartam kóstolni az igazi bajai halászlevet, így csak és kimondottan emiatt tértem be. A kiszolgálás teljesen átlagos volt, amin csak az javított kissé, hogy az étkezés végén a pincér odajött érdeklődni, mennyire ízlett az étel, ezzel oldva kissé a komorabb munkavégzését, ott szimpatikussá vált a történet.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.17. - 2020.12.22.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Duna Hotel
Paks
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.17. - 2020.12.31.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tó Szálló
Dunapataj
2020.01.16. - 2021.01.17.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.02.28.
Tókert Fogadó
Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kerékpárbérlési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.18. - 2020.06.30.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótoros programokkal, pincelátogatással, borkóstolással, fürdőkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2020.03.31.

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Baja
Tókert Fogadó Baja
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Szerelmes hétvégék a Valentin nap jegyében (min. 2 éj)
Disznótoros dőzsölés Villányban (min. 2 éj)

Vizafogó Panzió étterme BajaX