6500 Baja, Kökény u. 18.

305. helyezett Dél Alföldön - 901 étterem közül

H 11:00-15:00
K-Szo 11:00-21:00
V 11:00-15:00
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Terasz - max. 15 fő
Családi - max. 35 fő
Pavilon ( nyitott) - max. 15 fő
Pilsner Urquell

Zsilip Étterem Baja bemutatkozása

Szeretettel várjuk minden kedves Vendégünket a hét minden napján 3 féle NAPI AJÁNLATTAL és A'LA CARTE étlappal. Finom ízekkel, kedvező árakkal és nem utolsó sorban udvarias kiszolgálással várjuk Önöket!

Zsilip Étterem Baja képei

Zsilip Étterem Baja vélemények

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családdal az étteremben ebédeltünk. (egy ajánlás alapján)
Tipikus városszéli, közepes berendezésű, bútorzatú,evőeszközű hely. (néhol pergő festékkel)látszik,hogy fejlesztésre már nem jut pénz. Ételben,italban elfogadható a kínálat, az étlapi árak magasak. Menűzni is lehet,de ott korlátozott a választék. Egyszeri alkalomra megfelelt,de nem vágyunk vissza.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Férjemmel járunk rendszeresen erre a helyre, ahol nagyon finoman főznek, bőséges adagot adnak, és a kiszolgálás is kiváló. Itt az új év és visszatértünk! Általában menüt eszünk, hétköznap három féléből lehet választani, és hétvégén is van menü. Hangulatos, barátságos kis hely. Ár-érték arányban is jó. Ajánlom másoknak is ezt a helyet bármilyen rendezvényre kiváló!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy kirándulás alkalmával tértünk ide be. Nagy reményekkel tértünk be,sajnos csalódtunk. A hely hétköznapi menüs étkezésre alkalmas körülbelül. A limonádé borzalmas ,viszont drága nem ajánlom. Az ételek sablonosak ,elfogadhatóak voltak. A kerthelyiség padjai kényelmetlenek étkezéshez nem igazán alkalmasak. A kiszolgálás terén is volna mit fejlődni.

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Ittjártam. hu értékelései alapján választottuk ezt a bajai éttermet (1. helyezés) egy hétköznap ebédre. Ebben az időpontban menüs étkeztetés folyik - ottjártunkkor csontleves és háromféle főfogás volt igen jó áron - ennek megfelelő az étterem hangulata is inkább családi, mint ünnepi alkalmakhoz illő. A kerthelyiség nyáron talán emel a hangulaton, de az utcán elhúzó kamionok kevésbé.

2014. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. október 26.
Tökéletes választás céges vacsorához,és családi ebédhez is!Nagyon bőséges,finom a felszolgált étel,gyors a kiszolgálás.Nagyon jó választás volt ez az étterem,már többször voltunk,csak ajánlani tudom mindenkinek,érdemes betérni!!!Ár-érték arányban a legjobb!Az étterem fiatalos,modern,hangulatos,a kiszolgáló hölgyek kedvesek,udvariasak.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet,finom és egészséges ételek,kedves kiszolgálás. Minden meg van az ételben ami kell hús,zöldség,stb. Kint is lehet enni ahol van a kis kertre egy kis kilátás és jó kint a levegő de bent meg van egy kis légkondi, és még ott van a terasz. Bent meg szól szerintem jó zene is. De egy kicsit drága az étel de attól még egy nagyon jó étterem.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 15.
Minden nagyon finom ízletes ,a kiszolgáló hölgyek kedvesek mosolygósak és segítőkészek. a Teríték elegáns volt az ételek kiváló ízletes . Maximálisan elégedett vagyok . Nagyon örülök hogy erre az éttermet választottuk. Mindenkinek ajánlom aki ízletes bőséges ételeket szeretne fogyasztani.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 22.
Barátnőm már többször javasolta: ha jót szeretnénk enni, akkor érdemes ezt az éttermet választani! Igaza volt! Ma itt ebédeltünk, a napi menüből választottunk, nem bántuk meg. Minden nagyon ízletes és bőséges volt. A kiszolgáló hölgyek kedvesek és segítőkészek. Maximálisan elégedetten és jól lakottan távoztunk, bátran ajánjuk másnak is a bajai Zsilip Éttermet!

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családi születésnapon vettem részt a mai nap folyamán. Nagyon örülök, hogy erre az étteremre esett a választásom, mert az ételek minősége, mennyisége tökéletesen megfelelt az ízlésemnek! A fiatal felszólgàló hölgy kedvesen, korrekten tájékoztatott mindenről. A terítés elegáns volt, az ételek díszítése magas színvonalú! Másoknak is csak ajánlani tudom!

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 13. - 3 látogató hasznosnak vélte
A megnyitás óta több alkalommal mentünk az étterem felé és mindig sok autó állt. Elhatároztuk, hogy egyszer betérünk ebédelni. Megtörtént,és megértettük miért van sok autó. Nagyon kedvesen fogadtak bennünket és igaz, hogy rendezvény volt, de mi sem voltunk elhanyagolva, mert a rendelt étel és ital rendkívül gyorsan terítékre került.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.11. - 2021.06.17.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.01. - 2020.12.31.
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.06. - 2020.09.30.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2020.12.20.
Pilvax Hotel
Kalocsa
4 nap/3 éjszaka 5.267,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.18.
Duna Hotel
Paks
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.01. - 2020.12.31.
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 14.126 - 31.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2020.12.22.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Baja
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Kedvezményes napok Kalocsán 2=3

Zsilip Étterem BajaX