Türr István-kilátó Baja

Türr István-kilátó Baja
Türr István-kilátó BajaTürr István-kilátó Baja
Türr István-kilátó BajaTürr István-kilátó Baja

Türr István-kilátó Baja bemutatkozása

A Duna és a Sugovica folyó találkozásánál fekvő Türr István-kilátó Baja egyik legkedveltebb kirándulóhelye, melyhez egy káprázatos fasor vezet el.

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Türr István-kilátó Baja vélemények

2076
Érdekes 2023. február 18.egyedül járt itt
Inkább olyan emlékhely vagy őrhely, el tudom képzelni, hogy valaki itt strázsál és figyeli a vizeket, itt folyik össze a Sugovica a Dunával. De, ha nagyon akarjuk, hát kilátó, mert fel lehet menni a tetejére, ott van pad, lehet nézni a folyókat.
Türr István-kilátó Baja - Külső képTürr István-kilátó Baja - EgyébTürr István-kilátó Baja - EgyébTürr István-kilátó Baja - EgyébTürr István-kilátó Baja - Külső képTürr István-kilátó Baja - EgyébTürr István-kilátó Baja - Külső képTürr István-kilátó Baja - EgyébTürr István-kilátó Baja - Külső képTürr István-kilátó Baja - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 16.barátokkal járt itt
Központi helyen van, fel lehet rá sétálni, fotózni, (a lépcsőn már eljegyzési képek is készültek)
Szép út a Dunáról a Sugovica felé jövet motorcsónakkal.
Türr István-kilátó Baja - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 6 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.