Hajómalom és Halászati mini skanzen Baja

2,7
városi Múzeum közül
Múzeum
Hajómalom és Halászati mini skanzen Baja
Hajómalom és Halászati mini skanzen BajaHajómalom és Halászati mini skanzen Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Hajómalom és Halászati mini skanzen Baja vélemények

2082
Átlagos 2023. február 18.egyedül járt itt
Egy darabig lődörögtem itt a parton, szépen sütött a nap, és itt volt egy játszótér is, meg ez a "skanzen" is. Hmm. . . kerítés veszi körül, nem úgy van ám az, hogy csak úgy péntek délután beskanzenelünk! Előzetes egyeztetés, kérem, rend a lelke mindennek! Ezen úgy eltöprengtem, körüljártam kétszer az un.
Hajómalom és Halászati mini skanzen Baja - Külső képHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - Külső képHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.