Nem is tudom

Hajómalom és Halászati mini skanzen BajaHajómalom és Halászati mini skanzen Baja a térképen

Átlagos 2023. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. február 18.
Egy darabig lődörögtem itt a parton, szépen sütött a nap, és itt volt egy játszótér is, meg ez a "skanzen" is. Hmm... kerítés veszi körül, nem úgy van ám az, hogy csak úgy péntek délután beskanzenelünk! Előzetes egyeztetés, kérem, rend a lelke mindennek! Ezen úgy eltöprengtem, körüljártam kétszer az un. "skanzent", Nos, van benne valami ladik, kisházak, de azok zárva, kemencék, nádsátor... ezt így mind meg is nézheted, innen. Amit meg még rejtegetnek itt, nos, pár halászmúzeumban már volt szerencsém... itt nem igazán, de képet alkotni róla mégis van bátorságom.
Hajómalom és Halászati mini skanzen Baja - Külső képHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - Külső képHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - EgyébHajómalom és Halászati mini skanzen Baja - Külső kép
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak félpanziós ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Waterfront Lodge Dunapataj - Tavaszi last minute napok