Hajnike: Kellemes 3 nap Baján! - Duna Wellness Hotel Baja

1. helyezett a 22 bajai szállás közül

Kellemes 3 nap Baján!

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szálloda és a szoba szép tiszta volt. A szoba bútoraival nem voltam annyira megelégedve, illetve nem gondoltam, hogy nincs erkély. Jó lett volna reggelenként kiülni! A személyzet segítőkészek és kedvesek voltak. A szakács külön nekem hozatott gesztenyepürét, mivel süteményt nem ehettem, mert gluténérzékeny vagyok. Még egyszer köszönet Neki. Sajnos a Wifit a szobában nem tudtam használni. 4* welnes szállodánál egy picivel többre számítottam.

Szeretnéd követni Hajnike felhasználót?    Igen

Duna Wellness Hotel Baja
6500 Baja
Szentháromság tér 6.

2020. augusztus 3.
2 éjszakát töltöttünk el a szállodában, amelynek egy része éppen felújítás alatt volt. Ez nem zavart bennünket, mivel napközben inkább kirándultunk. A wellness rész a hotel méretéhez és a vendéglétszámhoz képest kicsi, a pihenőrész elég lepusztult. A szabadtéri medence szintén kicsi, és a...

2020. június 3.
Éttermi kiszolgálás értéken aluli, a személyzet ruházata ill. öltözködése kritikán aluli. illem szabály nem betartása. előbb leszedték a tányérokat étkezés befejezése előtt. Sok- sok hiányosság.

2020. január 21.
Bár először voltunk itt,jól éreztük magunkat, jó volt a kiszolgálás, a személyzet barátságos. A szoba kicsit régimódi volt a Tv alig működött, nincs hajszárító, azt kérni kellett, akkor kaptunk,a szobában nincs szék, de összességében jó volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak. A látnivaló...

Duna Wellness Hotel, Baja kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-08-15 - 2021-06-17