Határcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye

2,8
a 2 bajánsenyei étterem közül
csárda, szálláshely étterme
Határcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye
Határcsárda Panzió és Étterem BajánsenyeHatárcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye

Határcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye bemutatkozása

Látogasson el az Őrségbe, és térjen be a Határ Csárda Panzió és étterembe. Tájjelegű házias őrségi ételekkel várjuk önöket. Vállalunk külső rendezvényeket, ételkiszállítást.

Kerca Bio Farm Kercaszomor - Napi árak
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Határcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye vélemények

2076
Átlagos 2023. január 7.a párjával járt itt
Látom, többen nem szerették ezt kis vendéglőt. Nade. . . lemész az Őrségbe. . . este van, sötét van, hideg van, éhes is vagy, kicsi is vagy, pityeregsz, mint a kis Vuk. Előzőleg felhívtam az őriszentpéteri Pajtát. Frászt neked vándor, bezártunk, jöjj máskor. Felhívtam a Noble"s-t Nemesnépen, ugyanez a válasz.
Határcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye - Étlap/itallapHatárcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye - Étlap/itallapHatárcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye - Étlap/itallapHatárcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye - Étlap/itallapHatárcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye - Étel/italHatárcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye - Étel/italHatárcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye - BelsőHatárcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye - Külső kép
Gyenge 2018. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Az italok rendelésekor nem volt megoldható,hogy óvodás gyermekeinknek ne jéghideg üdítőt szolgáljanak fel. Ha Bajánsenyén járatok,jó ha tudjátok, csak multivitaminos cappy és barackos tea van. Csak azért írom,mert aki mást találna kérni,annak morogva vágja a pofákat a pincérnő. A főétel hamar elkeszult, finom volt, de a hús sajnos egy kicsit rágós volt.
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Átlagos 2018. április 9.a párjával járt itt
Utunkba esett, így betértünk az étterembe. Az étlapot mi hoztuk el, mert sokalltuk a várakozást. Levest kértünk és a másodikból kis adagot, de nekünk ez is elég volt. Mindketten tájjellegű ételt fogyasztottunk és ízlett. A várakozás kicsit sok volt ahhoz képest, hogy alig voltak az étteremben.
Szörnyű 2015. október 30.a párjával járt itt
SZÉP kártya elfogadóhely lenne. hosszú várakozás. Pincér modortalan. Az evőeszköz piszkos, a főétel nem az ami. A hús egy része túlszárított, /baromfi/máshol nyers. Desszert,"Hátha van még? ! " Volt, egy munkatársa melegítőben kihozta. Ismét várakozunk, fizetnénk SZÉP kártyával. Pincér: nem tudom, hogy kell. Gratulálunk! Egy mesterszakács házaspár
Határcsárda Panzió és Étterem Bajánsenye a térképen
9944 BajánsenyeArany János u. 6
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar