Határ Csárda Panzió Bajánsenye

Határ Csárda Panzió Bajánsenye
Határ Csárda Panzió BajánsenyeHatár Csárda Panzió Bajánsenye
Határ Csárda Panzió BajánsenyeHatár Csárda Panzió Bajánsenye

Határ Csárda Panzió Bajánsenye bemutatkozása

Látogasson el az Őrségbe, és térjen be hozzánk, ahol megkóstolhatja az igazi tájjellegű őrségi ízeket! Éttermünk és panziónk, amely 30 fő részére nyújt szállást, a nemzeti park területén található. Panziónk nagyon jó kiindulási pont a szomszédos Szlovénia felfedezésére.

Kerca Bio Farm Kercaszomor - Napi árak
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Határ Csárda Panzió Bajánsenye vélemények

Kiváló 2023. február 24.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek a kiszolgálás gyors {pedig csak egy felszolgáló volt) kedves és segítőkész.
Határ Csárda Panzió Bajánsenye - EgyébHatár Csárda Panzió Bajánsenye - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
2019. május 23.a párjával járt itt
Hangulatos vendégfogadó és vendéglő. A hónap elei ítéletidő miatt átfoglaltuk az időpontot. Török Károlyné, Erzsi nagyon kedvesen fogadott és segített a környék nevezetességeit megismerni. Nagyon jó a szakács. Minden friss és ízletes volt a vargányás hajdinakásás levestől a vasi rántott húsig dödöllével.
Határ Csárda Panzió Bajánsenye - EgyébHatár Csárda Panzió Bajánsenye - Egyéb
Gyenge 2018. november 18.a párjával járt itt
2 hónapja rendeltem a szállást mégse tudott rólunk. wc ülőke leszakadva,dohos szagú szoba,TV távirányító kibelezve ócska ragtapasz tartja össze. vacsora! Más ételt hozott mint amit rendeltem Italt meg sem kérdezte, A pincérnő csúnyán végig köhögi a felszolgálást. Unott és kedvetlen. Vágytam ide de megbántam
Szörnyű 2017. július 27.a párjával járt itt
Nagy reményekkel mentünk a Párommal. Három órai utazás után a tulajdonos fia közölte hogy csak másfél óra múlva tudtuk elfoglalni a szobát mert nincs kitakarítva. Ezen felháborodva a házigazda elintézte hogy húsz perc alatt elfoglalhattuk a szobának
nevezett kis lyukat pici tetőablakkal.