primagi

primagi adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2018.03.25

Kiváló 2014. január 27.családjával járt itt
Tavaly voltunk az unokámmal és a párommal ebbe a szállodában nagyon kellemesen csalódtunk. Hírből hallottuk hogy ezek a retró szállodák elégé le van pukkanva. Ez a szállodával ez nem volt rendbe voltak a szobák, a fürdök és a kaja is ízletes és sok volt. Az én unokám volt egyedül gyerek de képesek voltak neki reggelire tejbegrízt főzni.
2014. július 25.a párjával járt itt
Sokszor jártunk itt lehet azt is mondani hogy minden évben. Mindig itt tartottunk a házassági év fordulónkat. Eddig nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Ezért jártunk vissza. Jó volt a szállás az ellátás a személyzet. Ezért idén is úgy gondoltuk a 35 éves házassági év fordulónkat. A szobával a tisztasággal nem volt semmi baj azt a szobát kaptuk amit kértünk.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Szeretünk ide járni. Évek óta látogatjuk volt olyan év hogy többször is. Télen is nyáron is. A házassági év fordulonkat minden évben itt tartjuk. Nagyon kedvesek szép tiszta,csendes barátságos. Ha az ember ki akar kapcsolodni ide kell jönni-e. Innen mindig feltöltödve megyünk haza. Nagy kirándulásokat lehet tenni a túrista utvonalokon.