Hotel Bakony Bakonybél ★★★

Hotel Bakony Bakonybél
8427 Bakonybél, Fürdő u. 57.

Hotel Bakony Bakonybél a térképen

Hotel Bakony Bakonybél értékelése:

1. helyezett a 28 bakonybéli szállás közül
23. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bakony Bakonybél bemutatkozása

A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A település környékén számos kirándulóösvény, azon belül pedig történelmi emlékek, zöldövezeti környezet fogadja az érkező vendégeket.

Hotel Bakony Bakonybél képei

Hotel Bakony Bakonybél

Hotel Bakony Bakonybél vélemények

2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
Még nem jártunk itt, de a pünkösdi hétvégére gondolva jó programnak tűnt. Sajnos a szobák nagyon kicsik, így a fekvésen kívül nem lehet mit csinálni benne. Az ágy oly alacsony, hogy a földön fekve érzi magát aki felkel. A fogadó előtér, ahol ülő alkalmatosság van elhelyezve, az sem sok, hisz túl kicsi a hely, ráadásul oly hangos a biliárdozóktól, hogy sem beszélgetni, sem egy társasjátékra vagy egyéb szabadidős elfoglaltságra nem alkalmas, ha kinn nem kedvező az időjárás.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás környezetben , remekül kiépített hotel. Közvetlen , segítőkész személyzet. Alapdolgok biztosítottak. Sajnos a fűtés számunkra kevés volt, kissé hideg volt. Az ételek , italok, kiszolgálás remek, csak dícsérhető. Mindenképpen ajánlani fogjuk a környezetünkben, barátainknak, ismerőseinknek, és magunk is vissza fogunk térni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A reggelik és vacsorák nagyon jók voltak (habár a töltött káposzta csak névleg volt az, ami. . . ), az ebédek viszont kritikán aluliak voltak, a konyha nem állt a helyzet magaslatán, a reggeli kávé minőségén erősen javítani kellene, a személyzet nagyon udvarias és szolgálatkész volt. Kicsit túlzott az ár a szolgáltatások mennyiségét és minőségét illetően.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden természetkedvelőnek szívből ajánlom a Hotel Bakonyt, a kapun kilépve minden irányban szebbnél szebb kiránduló útvonalak várják az ide látogatót. A jelzések, információs táblák aktuálisak, pontosak. A Hotel személyzete nagyon kedves és készséges, az ételek választéka és mennyisége ár-érték arányban tökéletes. A tisztaságra sem volt panaszunk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű, mesés hely, mindennel nagyon megvoltunk elégedve, többször voltunk ott és fogunk is menni! Egyszerüen KIVÁLÓ!!!! Ajánlani tudom mindenkinek! A személyzet nagyon segitőkész, figyelmes. Az étterem dolgozói minden dicséretet megérdemelnek. Remek az étel, a tálalás, a választék. Sok program választási lehetőség, kerti grill, turavezetés.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű a hely,mesés környezet! Aktív pihenésre kiválóan alkalmas,túraútvonalak bőven vannak,jó levegő! Ételek nagyon finomak,választékosak, bőséges! Személyzet kedves, segítőkész! Szobák tiszták,ágy kényelmes! Többször voltunk a Párommal itt,novemberben megint megyünk és remélem még többször megtehetjük! Ajánlani tudom mindenkinek aki aktív pihenésre vágyik egy mesés helyen!

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás helyen van a szálloda, aki szereti a természetet és a túrázást annak ajánlom. Rengeteg túra lehetőség van a közelben. De aki csak az autóig tud túrázni és nem lát tovább az keressen mást...... Maga a szállodának lehetne még tovább fejlődni....

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén a május kicsit esősebb volt, ezért júniusra kellett áttenni a kéktúránk folytatását. Esőben, sárban nem akartunk nagy távokat megtenni, és párom arra is figyelt, hogy a szállásaink jók legyenek. Nekem ez a hotel nagyon tetszett, szép környezetben található, tiszta a levegő, kedvesek a helyiek a személyzettel együtt.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május leghidegebb, szeles, esős napjait fogtuk ki, így a tervezett túrázások helyett városnézésre szántuk az időnket. / Zirc, Pápa / A reggelinél a bő választék mellett értékeltem a gyümölcskínálatot, a vacsora is bőséges, változatos volt, sőt, különlegességeket is kóstolhattunk. A desszertek nemcsak finomak, de igényesen, mutatósan tálalták.

zene47 TOP szállásértékelő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A testvérem választotta a Bakony szívében található hotelt. (Annak idején a szüleink SZOT beutalóval üdültek itt) A 4 éjszakás ottlétünk május leghidegebb,legesősebb idejére esett. Így kicsit többet időztünk a szobánkban. Nyugalom, jó levegő adott volt a pihenésre. Néha a wifi akadozása zavart minket. Az étkezésről csak jót mondhatunk.

Bakonybél
2 nap/1 éjszaka 12.088 - 51.039,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.12.29-ig
Bakonybél
2 nap/1 éjszaka 12.088 - 51.039,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 14.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.04-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 18.804 - 45.666,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szomszédos Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törülköző bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Barokk Hotel Promenád
Győr
3 nap/2 éjszaka 16.453 - 26.359,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.26-ig
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Isabell
Győr
3 nap/2 éjszaka 34.950,-Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Bakonybél
2 nap/1 éjszaka 13.431,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi kalandtúra játékkal
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Bakonybél környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

BakonybélX