Hotel Bakony Bakonybél
8427 Bakonybél, Fürdő u. 57.

Hotel Bakony Bakonybél a térképen

Hotel Bakony Bakonybél értékelése:

1. helyezett a 28 bakonybéli szállás közül
19. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Bakony Bakonybél bemutatkozása

A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A település környékén számos kirándulóösvény, azon belül pedig történelmi emlékek, zöldövezeti környezet fogadja az érkező vendégeket.

Hotel Bakony Bakonybél képei

Hotel Bakony Bakonybél vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden természetkedvelőnek szívből ajánlom a Hotel Bakonyt, a kapun kilépve minden irányban szebbnél szebb kiránduló útvonalak várják az ide látogatót. A jelzések, információs táblák aktuálisak, pontosak. A Hotel személyzete nagyon kedves és készséges, az ételek választéka és mennyisége ár-érték arányban tökéletes. A tisztaságra sem volt panaszunk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű, mesés hely, mindennel nagyon megvoltunk elégedve, többször voltunk ott és fogunk is menni! Egyszerüen KIVÁLÓ!!!! Ajánlani tudom mindenkinek! A személyzet nagyon segitőkész, figyelmes. Az étterem dolgozói minden dicséretet megérdemelnek. Remek az étel, a tálalás, a választék. Sok program választási lehetőség, kerti grill, turavezetés.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű a hely,mesés környezet! Aktív pihenésre kiválóan alkalmas,túraútvonalak bőven vannak,jó levegő! Ételek nagyon finomak,választékosak, bőséges! Személyzet kedves, segítőkész! Szobák tiszták,ágy kényelmes! Többször voltunk a Párommal itt,novemberben megint megyünk és remélem még többször megtehetjük! Ajánlani tudom mindenkinek aki aktív pihenésre vágyik egy mesés helyen!

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás helyen van a szálloda, aki szereti a természetet és a túrázást annak ajánlom. Rengeteg túra lehetőség van a közelben. De aki csak az autóig tud túrázni és nem lát tovább az keressen mást...... Maga a szállodának lehetne még tovább fejlődni....

gyerekek TOP szállásértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén a május kicsit esősebb volt, ezért júniusra kellett áttenni a kéktúránk folytatását. Esőben, sárban nem akartunk nagy távokat megtenni, és párom arra is figyelt, hogy a szállásaink jók legyenek. Nekem ez a hotel nagyon tetszett, szép környezetben található, tiszta a levegő, kedvesek a helyiek a személyzettel együtt.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május leghidegebb, szeles, esős napjait fogtuk ki, így a tervezett túrázások helyett városnézésre szántuk az időnket. / Zirc, Pápa / A reggelinél a bő választék mellett értékeltem a gyümölcskínálatot, a vacsora is bőséges, változatos volt, sőt, különlegességeket is kóstolhattunk. A desszertek nemcsak finomak, de igényesen, mutatósan tálalták.

zene47 TOP szállásértékelő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A testvérem választotta a Bakony szívében található hotelt. (Annak idején a szüleink SZOT beutalóval üdültek itt) A 4 éjszakás ottlétünk május leghidegebb,legesősebb idejére esett. Így kicsit többet időztünk a szobánkban. Nyugalom, jó levegő adott volt a pihenésre. Néha a wifi akadozása zavart minket. Az étkezésről csak jót mondhatunk.
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Bakony hotel egy nagyon kellemes zöld környezetben található. Kisebb gyerekkel is könnyű sétáló túrákat tehetünk. Az erdős környezetben pedig élvezhetjük a jó levegőt. A Bakony hotel konyhája kiváló ételekkel készül vendégeinek es a szálló kellemes kikapcsolódást biztosít.nagyon szivesen visszatértünk ide.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
3 éjszakát töltöttünk el, mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet nagyon figyelmes, kedves volt. Az étkezés változatos, bőséges és izletes volt. A szálloda gyönyörű környezetben van, alkalmas az igazi pihenésre, kikapcsolódásra. Remek programokkal segitik a vendégek feltöltődését.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A Szilvesztert töltöttük itt. A személyzet, az elhelyezkedés, a felszolgálás, az étel, mind-mind tökéletes volt. Az ajándék programok (lepénysütés, forralt borral, finom levesekkel, erdei séták) nagyon jól sikerültek. Kedvesek, helyesek, mosolygósak, segítőkészek. A szilveszteri programban sajnos csak a D. J. Tom hozzáállása, zenéje nem tetszett.

Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.138 - 36.539,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.12.29-ig
Bakonybél
2 nap/1 éjszaka 11.958 - 13.287,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Bakonyi Csillag Vendégház
Érvényes: 2021.01.19-ig
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.19-ig
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.796 - 12.456,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.27-ig
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 21.093 - 24.248,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.01-ig
Hotel Azúr
4 nap/3 éjszaka 16.650 - 17.340,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.02-ig
Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 12.540 - 23.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.31.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 26.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 17.100,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bakonybél
2 nap/1 éjszaka 15.778,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi kalandtúra játékkal
2020.10.29. - 2020.11.01.

Szállodák Bakonybél környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

BakonybélX