Hotel Bakony Bakonybél
8427 Bakonybél, Fürdő u. 57.

Hotel Bakony Bakonybél a térképen

Hotel Bakony Bakonybél értékelése:

1. helyezett a 28 bakonybéli szállás közül
10. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Bakony Bakonybél bemutatkozása

A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A település környékén számos kirándulóösvény, azon belül pedig történelmi emlékek, zöldövezeti környezet fogadja az érkező vendégeket.

Hotel Bakony Bakonybél képei

Hotel Bakony Bakonybél vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Csodás helyen van a szálloda, aki szereti a természetet és a túrázást annak ajánlom. Rengeteg túra lehetőség van a közelben. De aki csak az autóig tud túrázni és nem lát tovább az keressen mást...... Maga a szállodának lehetne még tovább fejlődni....

gyerekek TOP szállásértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén a május kicsit esősebb volt, ezért júniusra kellett áttenni a kéktúránk folytatását. Esőben, sárban nem akartunk nagy távokat megtenni, és párom arra is figyelt, hogy a szállásaink jók legyenek. Nekem ez a hotel nagyon tetszett, szép környezetben található, tiszta a levegő, kedvesek a helyiek a személyzettel együtt.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május leghidegebb, szeles, esős napjait fogtuk ki, így a tervezett túrázások helyett városnézésre szántuk az időnket. / Zirc, Pápa / A reggelinél a bő választék mellett értékeltem a gyümölcskínálatot, a vacsora is bőséges, változatos volt, sőt, különlegességeket is kóstolhattunk. A desszertek nemcsak finomak, de igényesen, mutatósan tálalták.

zene47 TOP szállásértékelő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A testvérem választotta a Bakony szívében található hotelt. (Annak idején a szüleink SZOT beutalóval üdültek itt) A 4 éjszakás ottlétünk május leghidegebb,legesősebb idejére esett. Így kicsit többet időztünk a szobánkban. Nyugalom, jó levegő adott volt a pihenésre. Néha a wifi akadozása zavart minket. Az étkezésről csak jót mondhatunk.
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Bakony hotel egy nagyon kellemes zöld környezetben található. Kisebb gyerekkel is könnyű sétáló túrákat tehetünk. Az erdős környezetben pedig élvezhetjük a jó levegőt. A Bakony hotel konyhája kiváló ételekkel készül vendégeinek es a szálló kellemes kikapcsolódást biztosít.nagyon szivesen visszatértünk ide.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
3 éjszakát töltöttünk el, mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet nagyon figyelmes, kedves volt. Az étkezés változatos, bőséges és izletes volt. A szálloda gyönyörű környezetben van, alkalmas az igazi pihenésre, kikapcsolódásra. Remek programokkal segitik a vendégek feltöltődését.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A Szilvesztert töltöttük itt. A személyzet, az elhelyezkedés, a felszolgálás, az étel, mind-mind tökéletes volt. Az ajándék programok (lepénysütés, forralt borral, finom levesekkel, erdei séták) nagyon jól sikerültek. Kedvesek, helyesek, mosolygósak, segítőkészek. A szilveszteri programban sajnos csak a D. J. Tom hozzáállása, zenéje nem tetszett.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon vékony falak vannak a szobák között, minden beszélgetés áthallatszik. Természetesen a szomszéd fürdőben lévő ventilátor búgó hangja is. A szálloda parkja eléggé elhanyagolt. A szobát nem takarították. A felszolgálók képességei messze alulmúlták az elvárható szintet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Szuper 3 napot töltöttünk a Bakony Hotelben.
Kellemes környezet, tiszta és igényes szobák, nagyon kedves személyzet.
Étkezés bőséges és nagy a választék.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Nagyon megfogott a táj szépsége, a hotel elhelyezkedése.A szoba 4 fő részére nagyságában megfelelt, tiszta volt. A hotel gasztronomiája szenzációs, minden elismerésünk a séfnek.
Amin javitani lehetne némileg az a programok ajánlása, mind a hotel szervezésében, mind a hotel környezetében lévők vonatkozásában.

Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 7.984 - 27.134,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.05.05-ig
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 14.623,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi kalandtúra játékkal
2019.12.22. - 2019.12.27.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Villa Campana
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Telekom Hotel
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 12.510 - 14.760,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.01.04-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjeggyel a lovasjátékokra, bekészítésekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 26.499,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 15.810 - 18.910,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.286 - 29.409,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.05.05-ig

Szállodák Bakonybél környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)

BakonybélX