Hotel Bakony Bakonybél
8427 Bakonybél, Fürdő u. 57.

Hotel Bakony Bakonybél a térképen

Hotel Bakony Bakonybél értékelése:

1. helyezett a 28 bakonybéli szállás közül
10. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Bakony Bakonybél bemutatkozása

A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A település környékén számos kirándulóösvény, azon belül pedig történelmi emlékek, zöldövezeti környezet fogadja az érkező vendégeket.

Hotel Bakony Bakonybél képei

Hotel Bakony Bakonybél vélemények

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Május leghidegebb, szeles, esős napjait fogtuk ki, így a tervezett túrázások helyett városnézésre szántuk az időnket. / Zirc, Pápa / A reggelinél a bő választék mellett értékeltem a gyümölcskínálatot, a vacsora is bőséges, változatos volt, sőt, különlegességeket is kóstolhattunk. A desszertek nemcsak finomak, de igényesen, mutatósan tálalták.

zene47 TOP szállásértékelő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
A testvérem választotta a Bakony szívében található hotelt. (Annak idején a szüleink SZOT beutalóval üdültek itt) A 4 éjszakás ottlétünk május leghidegebb,legesősebb idejére esett. Így kicsit többet időztünk a szobánkban. Nyugalom, jó levegő adott volt a pihenésre. Néha a wifi akadozása zavart minket. Az étkezésről csak jót mondhatunk.
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Bakony hotel egy nagyon kellemes zöld környezetben található. Kisebb gyerekkel is könnyű sétáló túrákat tehetünk. Az erdős környezetben pedig élvezhetjük a jó levegőt. A Bakony hotel konyhája kiváló ételekkel készül vendégeinek es a szálló kellemes kikapcsolódást biztosít.nagyon szivesen visszatértünk ide.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
3 éjszakát töltöttünk el, mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet nagyon figyelmes, kedves volt. Az étkezés változatos, bőséges és izletes volt. A szálloda gyönyörű környezetben van, alkalmas az igazi pihenésre, kikapcsolódásra. Remek programokkal segitik a vendégek feltöltődését.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A Szilvesztert töltöttük itt. A személyzet, az elhelyezkedés, a felszolgálás, az étel, mind-mind tökéletes volt. Az ajándék programok (lepénysütés, forralt borral, finom levesekkel, erdei séták) nagyon jól sikerültek. Kedvesek, helyesek, mosolygósak, segítőkészek. A szilveszteri programban sajnos csak a D. J. Tom hozzáállása, zenéje nem tetszett.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon vékony falak vannak a szobák között, minden beszélgetés áthallatszik. Természetesen a szomszéd fürdőben lévő ventilátor búgó hangja is. A szálloda parkja eléggé elhanyagolt. A szobát nem takarították. A felszolgálók képességei messze alulmúlták az elvárható szintet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Szuper 3 napot töltöttünk a Bakony Hotelben.
Kellemes környezet, tiszta és igényes szobák, nagyon kedves személyzet.
Étkezés bőséges és nagy a választék.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Nagyon megfogott a táj szépsége, a hotel elhelyezkedése.A szoba 4 fő részére nagyságában megfelelt, tiszta volt. A hotel gasztronomiája szenzációs, minden elismerésünk a séfnek.
Amin javitani lehetne némileg az a programok ajánlása, mind a hotel szervezésében, mind a hotel környezetében lévők vonatkozásában.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben, nyugodt, szép, tiszta környezet, nagyon finom ételek, kedves, udvarias személyzet. Bár még nem ébredt fel az erdő a téli álomból teljesen, de így is csodálatos sétákat, kirándulásokat tettünk a környéken. A "Gyilkos tó" környékét feltétlen fel kell keresni az arra járóknak, mese szép.

2017. márciusban járt itt
Értékelt: 2017. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel megközelítése siralmas. Kívülről jól néz ki és szép környezetben van , de az ablakunkból a kilátás nulla. A szoba pici de tiszta és rendezett. A folyosón viszont sár volt több napig. Az ágy nagyon puha kényelmetlen, de aki ehhez van szokva biztos jó. A fürdőben az elszívó brutálisan hangos, zavaró . A recepción kedvesek és segítőkészek.

Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.531 - 29.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 8.113 - 26.882,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.121 - 22.697,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Família Balatonboglár
Balatonboglár
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Jade
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 18.840 - 36.690,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
Érvényes: 2019.08.25-ig
Ibis Hotel Győr
Győr
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Bakonybél
2 nap/1 éjszaka 12.878 - 14.165,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával

Szállodák Bakonybél környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

BakonybélX