Hotel Bakony Bakonybél
8427 Bakonybél, Fürdő u. 57.

Hotel Bakony Bakonybél a térképen

Hotel Bakony Bakonybél értékelése:

2. helyezett a 28 bakonybéli szállás közül
28. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Bakony Bakonybél bemutatkozása

A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A település környékén számos kirándulóösvény, azon belül pedig történelmi emlékek, zöldövezeti környezet fogadja az érkező vendégeket.

Hotel Bakony Bakonybél képei

Hotel Bakony Bakonybél vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű a hely,mesés környezet! Aktív pihenésre kiválóan alkalmas,túraútvonalak bőven vannak,jó levegő! Ételek nagyon finomak,választékosak, bőséges! Személyzet kedves, segítőkész! Szobák tiszták,ágy kényelmes! Többször voltunk a Párommal itt,novemberben megint megyünk és remélem még többször megtehetjük! Ajánlani tudom mindenkinek aki aktív pihenésre vágyik egy mesés helyen!

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás helyen van a szálloda, aki szereti a természetet és a túrázást annak ajánlom. Rengeteg túra lehetőség van a közelben. De aki csak az autóig tud túrázni és nem lát tovább az keressen mást...... Maga a szállodának lehetne még tovább fejlődni....

gyerekek TOP szállásértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén a május kicsit esősebb volt, ezért júniusra kellett áttenni a kéktúránk folytatását. Esőben, sárban nem akartunk nagy távokat megtenni, és párom arra is figyelt, hogy a szállásaink jók legyenek. Nekem ez a hotel nagyon tetszett, szép környezetben található, tiszta a levegő, kedvesek a helyiek a személyzettel együtt.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május leghidegebb, szeles, esős napjait fogtuk ki, így a tervezett túrázások helyett városnézésre szántuk az időnket. / Zirc, Pápa / A reggelinél a bő választék mellett értékeltem a gyümölcskínálatot, a vacsora is bőséges, változatos volt, sőt, különlegességeket is kóstolhattunk. A desszertek nemcsak finomak, de igényesen, mutatósan tálalták.

zene47 TOP szállásértékelő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A testvérem választotta a Bakony szívében található hotelt. (Annak idején a szüleink SZOT beutalóval üdültek itt) A 4 éjszakás ottlétünk május leghidegebb,legesősebb idejére esett. Így kicsit többet időztünk a szobánkban. Nyugalom, jó levegő adott volt a pihenésre. Néha a wifi akadozása zavart minket. Az étkezésről csak jót mondhatunk.
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Bakony hotel egy nagyon kellemes zöld környezetben található. Kisebb gyerekkel is könnyű sétáló túrákat tehetünk. Az erdős környezetben pedig élvezhetjük a jó levegőt. A Bakony hotel konyhája kiváló ételekkel készül vendégeinek es a szálló kellemes kikapcsolódást biztosít.nagyon szivesen visszatértünk ide.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
3 éjszakát töltöttünk el, mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet nagyon figyelmes, kedves volt. Az étkezés változatos, bőséges és izletes volt. A szálloda gyönyörű környezetben van, alkalmas az igazi pihenésre, kikapcsolódásra. Remek programokkal segitik a vendégek feltöltődését.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A Szilvesztert töltöttük itt. A személyzet, az elhelyezkedés, a felszolgálás, az étel, mind-mind tökéletes volt. Az ajándék programok (lepénysütés, forralt borral, finom levesekkel, erdei séták) nagyon jól sikerültek. Kedvesek, helyesek, mosolygósak, segítőkészek. A szilveszteri programban sajnos csak a D. J. Tom hozzáállása, zenéje nem tetszett.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon vékony falak vannak a szobák között, minden beszélgetés áthallatszik. Természetesen a szomszéd fürdőben lévő ventilátor búgó hangja is. A szálloda parkja eléggé elhanyagolt. A szobát nem takarították. A felszolgálók képességei messze alulmúlták az elvárható szintet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Szuper 3 napot töltöttünk a Bakony Hotelben.
Kellemes környezet, tiszta és igényes szobák, nagyon kedves személyzet.
Étkezés bőséges és nagy a választék.

Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 14.752,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi kalandtúra játékkal
2019.12.22. - 2019.12.27.
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.463 - 28.375,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.05.05-ig
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2 nap/1 éjszaka 10.925 - 12.825,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 49.555,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 15.653,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Holiday Resorts
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 42.850,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borvacsorával, szilveszteri bulival, jóslással, sorselemzéssel, tombolával, gyermekfoglalkoztatással
2019.12.30. - 2020.01.01.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 32.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.12.29. - 2020.01.02.
Retro Hotel Merid
Zamárdi
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.15-ig
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 8.154 - 26.052,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.05.05-ig

Szállodák Bakonybél környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)