Vadszőlő Szálló Bakonybél

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Vadszőlő Szálló Bakonybél vélemények

Kiváló 2020. február 23.a párjával járt itt
Romantikus hétvégén jártunk itt a barátnőmmel, és mindketten nagyon jól éreztük magunkat! Csendes helyen van, így pihenésre, de akár túrázásra is tökéletes választás! A szoba nagyon szép volt és minden megtalálható volt benne, amire egy ilyen hétvégén szükség van! A wellness részleg is gyönyörű és itt is teljesen ki tud kapcsolódni az ember!
Kiváló 2020. február 23.a párjával járt itt
Nem volt olyan dolog ezen a szálláson ami ne tetszett volna. Szuper szoba, gyors kiszolgálás, isteni ételek, illetve nagyon jó wellness részleg. Bátran tudom ajánlani mindenkinek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. december 21.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt, csak egy éjszakára szálltunk meg,de akár több napra is nyugodt szívvel tudom ajánlani. Rengeteg látnivaló van a környéken. A szoba tágas,kényelmes,tiszta volt. A reggeli nem svédasztalos,ki kell választani egy listából hogy másnap reggelre mit szeretnél enni-inni és mikor, de adagra és minőségre megfelelő.
Kiváló 2017. április 1.családjával járt itt
Kedves,udvarias kiszolgálás és finom ételek jellemzik a helyet. Remek kikapcsolódási és pihentető programok közül válogathatunk.
Kiváló 2016. október 31.a párjával járt itt
216. okt. 27-töl 29-ig voltunk a párommal. Mindenkinek ajánlani szeretnénk, mert igazán családias és nagyon finom magyaros, és háziasak az ételek amit felkínáltak,és nem utolsó szempont,hogy bőségesek. A tulajdonos, és a felesége,is nagyon kedvesek. mindig mosolygós tekintettel vannak a vendégek felé! !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2015. április 15.csoporttal járt itt
Kicsit kényelmetlen padok, de kedves személyzet, és finom ételek. Maga az étterem már felújításra szorulna, de alapvetően tiszta, az ételek ízletesek, és Anita a pincérnő nagyon kedves, segítőkész. Mi előre rendeltünk, így nem kellett sokat várni az ételre, de a kétszemélyes adagok hatalmasak, sosem maradtunk éhesek.