8243 Balatonakali, Petőfi Sándor utca 1

nincs

Hokuli Vendéglő Balatonakali képei

Hokuli Vendéglő Balatonakali vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Augusztus végén volt a családom Balatonakaliban hosszú hétvégi pihenés céljából. Minden esetben , ha Balatonakaliban járunk a Hokuli Vendéglőt biztosan felkeressük, mivel rendkívül finomak az ételeik, igazi házias ízek, bőséges adagok és családias hangulat jellemzi. Gyors és figyelmes kiszolgálás, kedves fogadtatás.

Tom180 TOP étteremértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
azafelé jövet találomra betértünk az étterembe. Azt tudtuk, hogy huszadik után utószezon van, de, hogy egy nem kis étteremben ketten leszünk, azt nem gondoltuk. A hely így csendesnek volt mondható. Tetszőlegesen helyet foglaltuk, a pincér hamar megtalálta minket, mi gyorsan rendeltünk, hamar meg is kaptuk az ételt. Kétfélét rendeltünk, de nagyon hasonlót kaptunk.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hangulatos vendéglő. Remek halászlé, és egyéb halétel is kapható. Az árak belföldi pénztárcának is igazán elfogadhatóak. A kiszolgálás gyors és figyelmes. Nyaralásunk alatt többször is ellátogattunk ide - végigettük az étlapot :) - és minden rendelt fogás ízletes és kifogástalan volt. Az almás pite különösen remek !

Legnépszerűbb csomagok Balatonakalin és környékén
Relax Hotel Hévíznél
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 17.848,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, korlátlan forralt bor fogyasztással, fürdőköntös és fürdőlepedő bekészítéssel, esti szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.30.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
4 nap/3 éjszaka 19.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanzió ellátással, üdvözlő koktéllal, éjfélkor pezsgővel, tombolával, késői elutazással
2019.12.30. - 2020.01.02.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2020.12.13. - 2019.12.13.

Szállodák Balatonakali környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonakali
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonakali
Hotel Wellamarin Balatonakali
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLANights (1 éjtől)

Hokuli Vendéglő BalatonakaliX